Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

hanka_andrus 19:18, 09 mar 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Postraszyłaś je i dobrze, niech wiedzą z kim tańczą! Ogród obłędnie kolorowy i tak trzymaj.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
leon60 19:24, 09 mar 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
No i co ja mogę powiedzieć, boskoooo masz kobieto !!!
Słońce służy nie tylko Tobie ale i Twoim cebulowym, napatrzeć się nie mogę
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
bociek 19:33, 09 mar 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Anek i tak zrobie, nasadze krokusikow do bolu. Moje bzyczki sie przepychaly i pakowaly po trzy w jeden kwiatuch, wiec nie ma wyjscia, mus sadzic Szkoda, ze nie moge upolowac ciemiernikow, tez by pasowaly pszczolkom Ale zaraz pora na sasanki Rosnie mi zapotrzebowanie, nie wuem czy Zon nie powinien juz na diete powoli przechodzic
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Luki 19:36, 09 mar 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Jak ty Aniu poczułaś wiosne to przyszła już na 100% i nawet przymrozki i ochłodzenia jej nie przegonią
Gdybym twoje krokusy przeniósł na mój trawnik to nie dałoby się chyba wejść cudowne są tak samo donice z ciemiernikami
Co ty mówisz, że program naprawczy nie działa pismo obrazkowe jest, zbędnych komentarzy brak, odpowiedzi na konkrety obecne, a nam tylko pozwól sobie powzdychać do pięknych widoczków.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
monteverde 19:38, 09 mar 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Aniu no wiosna pełną buzią u Ciebie a ile tego piękna chyba tysiące tych cebul oczy nacieszyłam, oglądałam i sama do siebie się śmiałam, tak kwiaty mogą cieszyć, dzięki za te fotki Trytomom jak boki przycięłaś to nie szkodzi trzeba uważać na środek
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Gabriela 19:44, 09 mar 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Dawaj Ania namiary na irysy, co za kolor.
I w ogóle po co ja tu pokazuję moje kilkanaście kępek krokusów na dwóch rabatkach razem wziętych, kiedy one dopiero w takich łanach są śliczne. Ale jak dwa lata temu wsadziłam łan na jekylowej, to w tym roku tylko parę sztuk wyrosło, tych co się do końca tam nie utopiły w zeszłym roku.
A tam, tak sobie ponarzekałam, nie zwracaj uwagi...
____________________
Ogród w budowie nieustającej
gusiarz 20:03, 09 mar 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Aniu... bosssssko . Ślicznie sezon rozpoczęty.... u mnie jeszcze nic nie kfitnie ... Krokuski sadziłam jesienią po raz pierwszy.... widać listeczki ale jeszcze się nie rozwinęły. I te iryski bjutaśne ....ech.... wiosna... ach to Ty...

PS
Kiedy tniesz wrzosy?
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Krys 20:22, 09 mar 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Aniu ale masz czad krokusów w ogrodzie donice tez śliczne
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
ka1sia 20:25, 09 mar 2014


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Anek, ale czad! już wiem, że chcę duuużo krokusów i iryski, taki plan na jesień
U nas dzisiaj też tak ciepło było, a przyszły weekend ma być jeszcze cieplejszy WIOSNA!
buziaczki Anuś zostawiam i mizianko dla Miśka
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
ka1sia 20:25, 09 mar 2014


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Anek, ale czad! już wiem, że chcę duuużo krokusów i iryski, taki plan na jesień
U nas dzisiaj też tak ciepło było, a przyszły weekend ma być jeszcze cieplejszy WIOSNA!
buziaczki Anuś zostawiam i mizianko dla Miśka
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies