Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Pszczelarnia 16:17, 10 mar 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Właścicielko pyłkodajnego ogrodu! Ale uczta dla owadów. I dla moich oczu. "Bączki" nie żądlą.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Madzenka 17:36, 10 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ufff jestem na biezaco
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kindzia 17:43, 10 mar 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
O MATKO !!! Wszędzie je masz, wszędzie cebulowe...a ja durnota się zastanawiałam gdzie cebulowe upchnąć...wszędzie...i znowu mi pomogłaś...

Buziol!!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Mala_Mi 18:17, 10 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kindzia zaraza cebulowa dopadła??? Daj pod hortki Liście dostana i krokusy usychające zasłonią.

Pszczółka- ten bączek to co to?? Gucio??

Tusiala - jesteś bardzo miła... dziś odwiedziłam Twój bluszcz Veitchii... pączki już bliskie pęknięcia.... mówią, że sie trudno rozmnaża... jak na razie żyje.. aż mnie korci sprawdzić czy korzonki ma

Marek - zgubo jedna... piękne Ci się robi iryskowo... już pięknie, a będzie jeszcze bardziej U mnie na razie kwitną 3 kolory.. i zdecydowanie jestem fanką tego ciemnoniebieskiego

Aneta - masz rację.. bo to, że coś potem się rozrośnie iryskom już nie przeszkadza, nawet dobrze, że zasłoni I t u zaleta cebulowych.. nie ma problemu, że potem coś je będzie przygłuszać Szukam miejsca na 3 rodzaje liliowców i 2 rodzaje irysów.. ile sie muszę poupominać, że to miejsce jest do niczego..bo tu będzie potem busz.. że to teraz tylko tak fajnie pusto wygląda.. robić miejsce.. wykosiłam łopatą wielką kępę tulipanów czarnych I czort wie co jeszcze...

Aniu_g - teraz będzie więcej fotek a mniej słowa beblanego.. i mnie mniej na forum, bo zaczyna sie ogród.. a wiec czasu mniej.. a i dziewczyny mniej będą beblać , a więcej fotek wrzucać.. bo zima to taki głupi czas..ogłupiający

Ewa - odmachuje.... widzisz???

Mirka - niech rosną zdrowo.. ku chwale ogrodniczek Moje idą na razie w liście

Bogusia - dzięki za wizytę.. ja do Ciebie wpadam anonimowo najczęściej.. bo jesteś kopalnią wiedzy o nasionkach.. chyba u Ciebie przeczytałam że werbenę nakryć, bo lubi ciepło.. nakryłam i po dwóch dniach zaczęła wschodzić A tak miesiąc się kisiła....

Wadero - do Ciebie sie wybieram już od ho, ho, ho.. i do Ani An Tre.. i do Zbysia.. i do... zdecydowanie za dużo tu fajnych ludzi i fajnych ogrodów ...

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kondzio 18:19, 10 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Macham wiosennie kiedy nowazisz rośliny
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kindzia 18:28, 10 mar 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Pod hortki, na salonową, koło irysów...wszędzie...tysiące potrzebuję, tysiące...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Agacia 18:32, 10 mar 2014


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Ja tylko piszę, że w ramach wspierania planu naprawczego nic nie piszę!
____________________
~ W ogrodniczkach ~
ZbigniewG 19:19, 10 mar 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8905
Ania ta sosenka szczepiona czy tylko sprytnie formowana
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Madzenka 20:58, 10 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kondzio napisał(a)
Macham wiosennie kiedy nowazisz rośliny

Ania chyba nie nawozi, ale przyłączam sie do pytania
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
malkul 21:01, 10 mar 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Krukusy irysy Irysy Krokusy irysy Irysy Krukusy Krukusy - ależ miodzio Aniu. Fantastycznie w takiej grupie.
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies