Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Mala_Mi 23:08, 23 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Zapraszam na spacer czyli widoki ogólne i obiecuję jutro już nie katować fotami.. poczekam, aż coś nowego zakwitnie ..
Z tarasu w lewo (za rabatą alejka Konstancji)


Dalej w lewo za załomem domu


I za kolejnym rogiem domu


I robiąc w tył zwrot .. widok na klona.. i bonzaj dla ubogich.. i rabata frontowa kulkowa, ale już pokazywałam.. nie będę więcej drażnić .. ..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 23:10, 23 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Patrząc w lewo z tarasu.. na końcu jest rabata bylinowa... acha.. żurawki bordowe maja kwiaty....




____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
makkasia 23:14, 23 kwi 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877


jestem jak zwykle ...oszołomiona oszałamiającą wiosną u Ciebie





róż i żółty i fioletowy !!! i dlatego jest pięknie
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Mala_Mi 23:15, 23 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Na wprost tarasu jest kałuża i rabata nowa z różami.. tzn rabata stara, były trawy, a teraz są trawy i róże.. oraz katalpa (ciut w prawo)


Za rabatą i katalpą oraz koreankami.. jest rabata z rh i bylinowa... oraz sad z liliowcami i tulipanami... latem stoi basen... szpeci ogród jak trala la, ale jest to miłe coś na upały.. i dla dzieci..
Kółko z piasku to basen


Po prawej jest przejście za skalniakiem.. a po prawej borówki.. mniam, mniam.. zawsze trzeba tam sie zatrzymać.. i pomniamać troszkę..

I przejście za skalniakiem..


I tu sie wychodzi..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Karina 23:16, 23 kwi 2014


Dołączył: 01 maj 2013
Posty: 15
Aniu...masz piękny ogród, podziwiam, podglądam i pozdrawiam
____________________
Rench 23:17, 23 kwi 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Możesz katować do woli Wszyscy to lubimy
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Mala_Mi 23:23, 23 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Makkasiu - i pomarańczowy.. i czerwony i niebieski... typowa kokoszka
Ale lecimy dalej z tym spacerem..
W prawo są różanki, bylinówka, szklarnia... ot i cały ogród.. tylko tyle ..

Stojąc tyłem do bylinówki.. widzimy różankę jedną po r=prawej, katalpę i nową różankę... a na wprost ciurkadełko ..


Po prawej szklarnia i sad i kolejna różanka.. i coś co ma być warzywnikiem..
I koniec spaceru... na chciejstwa miejsca brak.. Jest jeszcze rabata z odzysku eMa, rabata psa gdzie kopie... wiąz carpet cos tam.. ale to już drobiazgi..


I Aleja Konstancji z klonami i rh....


Wszytko można oblecieć w 10 minut.. a jak sie zechce przepchać pomiędzy siatką a tym co otacza .. to już długo.. bo zarosło strasznie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
AgnieszkaW 23:26, 23 kwi 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Byłam na "katowaniu". Bardzo miłe to "katowanie" i piękne. Czy dobrze widzę, że masz nowe trzmieliny na pniu i świerka inwersę, czy mi się tylko zdaje...albo ich wcześniej nie widziałam?
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
barbara_kraj... 23:29, 23 kwi 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Mala_Mi napisał(a)


Jest to Miłek od Bogdzi Mam dwie kępki takie .. huraaa...

Goryczka Alpine Succes Blue

I obrazek dla Ciebie..
Tulipan Double Beauty of Apeldoorn piękny i wielkie ma kwiaty Większe od ręki Zaplątały sie czerwonanwe czy tak różnie kwitną??? Ale są piękne.. ogromne..


Tak myślę, że to amurski, bo wysoki jest. Mam wiosenny, jest inny.

Dzięki za obrazek
Bardzo możliwe, że w trakcie kwitnienia zmieniają kolor, podobnie jest z moimi. Najpierw są czysto żółte, później się przebarwiają na pomarańczowo z czerwonym Tylko że moje nie są pełne, ale wielkością kwiatów Twoim nie ustępują Tak wyglądały w poniedziałek. Dziś są zupełnie inne.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Kondzio 23:35, 23 kwi 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Jak ja kocham spacer po twoim ogrodzie mam nadzieje ze bede miał okazje oglądanych go na żywo w tym roku wysyłam buziaki i karm nas fotkami z ogrodu
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies