Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

eda 21:53, 02 paź 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Super awatarek duszenie Mi Mi byle nie za mocno wystarczy tylko tak do śmiechu ha ha buziaki zostawiam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Mala_Mi 22:25, 02 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Basia_1987 napisał(a)
Śliczna ta imperata czerwona, muszę sobie taka sprawić, nie wiesz Aniu gdzie u nas w Rzeszowie można ją kupić, w bylinowym może ją widziałaś?
W bylinowym jest... i jak pisze Zbyszek... u mnie też jest ... łopatki też są
Ale najlepsze hochle Aureola i Red barony są w małej w Trzebownisku.. i inne trawki też .
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 22:27, 02 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
eda napisał(a)
Super awatarek duszenie Mi Mi byle nie za mocno wystarczy tylko tak do śmiechu ha ha buziaki zostawiam

Już Kondzio u siebie napisał... mnie nie można mocno, bo mogę oddać, a to może boleć
Avatarek Kondzia to wspomnienie fajne.. fajnego spotkania .. było super , tylko za krótko
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 22:43, 02 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Jola -super jak się i ja na coś przydam... staram sie unikać doradzania tam gdzie się nie znam.. ale z iluś opinii można coś dla siebie zawsze wypośrodkować

Kitek - trawy to zwiewność i lekkość... jak synuś po powrocie ze Stanów powiedział Mamuś posadź trawy bo wyglądają super, to mu kółko na czole zakreśliłam.. ale na próbę przy pierwszej okazji kupiłam... i się zakochałam w trawach A moje pierwsze trawy już podzielone z kilkadziesiąt razy

Anita - chyba się zdecyduję na 2 zamówienia. Rosarium sprzed 3 lat było dobrym zakupem.. ale wszytko sie zmienia i wole sie upewnić, bo ceny maja najwyższe.

Zbyszek - takie wpisy powodują, że człowiekowi nie żal wykopać i dać Taki wpis, to zachęta by znów się podzielić z kimś Zwłaszcza, że ci dałam takie odrosty byle jakie co mi poszły nie tam gdzie trzeba.. ale sobie z takich zrobiłam też rozsady i cieszą oko. I te przy ciurkadełku i te na cytowanych stronkę wcześniej foto to takie byle jakie odrosty wykopane.. Chyba rosną dobrze, bo wiedzą, że inaczej by poszły na kompost Nie pamiętam już że Barona Ci dawałam, ale wiem , że daje to co mi się rozrasta nie w tę stronę co trzeba.....

Motylku byłaś i ani mru mru.... grrr

Julka - o to mi chodziło, wielkie dzieki

Kasiek - mój ulubiony polski film... uwielbiam seksmisję .. dla tych co nie znają "kobieta mnie bije" http://www.youtube.com/watch?v=MP1MZ2NBjHY
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kasiek 22:49, 02 paź 2014


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Aniu dzieki za przypomnienie, uchachalam sie po kokardki, lece ogladac caly film
____________________
Bawarka
Rench 22:51, 02 paź 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Mala_Mi napisał(a)


Moja Nicolas przebarwia sie pieknie na jesień..ale to raczej jest pomarańczowy kolor.
I ta hakona wyjątkowo rośnie dobrze na suchym... powiem, że na bardzo suchym.

Korwest dla mnie za duża rośnie Easy Does It już Ania Monte kiedyś o niej mi pisała i mam ja na liście.. razem z Lady of Shalot. Problem, że jednej i drugiej nie ma w jednym sklepie i trzeba by zamawiać w dwóch miejscach co mi się nie opłaca.

Mam pytanie lepiej zamawiać we Floribunda czy Rosarium??

Floribunda ma je obydwie

Odnośnie szkółek ,zamawiałam i w jednej i drugiej i trzeciej,którą Kondzio wymienił
Nie mogę złego słowa napisać o tych trzech.

Pokazałam u siebie Easy, luknij sobie

____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Madzenka 22:57, 02 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Dziękuję za opis hakone
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Gabriela 23:22, 02 paź 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Mala_Mi napisał(a)


Było fajne wrzoswisko ale juz jest busz..





Jakoś tak podobnie, nie?. To jest komplement.





____________________
Ogród w budowie nieustającej
Mala_Mi 00:00, 03 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Gabrysiu.... a gdzie to jest? To cos to by zmiksowac moje dwie rabaty..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Gabriela 00:17, 03 paź 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
W Bresingham Gardens, u Bloomów, pisałam dzisiaj o tym ogrodzie, że jedyny iglakowy w GB (w sensie że niemodny)i jak zobaczyłam zdjecie u Ciebie, to mi się skojarzyło. I bez miksowania jest podobnie w tym miejscu właśnie, bo przecież byłam tu i tu.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies