Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród przy bocznej drodze

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród przy bocznej drodze

wadol 19:26, 13 lis 2012


Dołączył: 12 paź 2012
Posty: 214
Witam serdecznie. Od roku buszuję po Waszych ogrodach. Oglądam, czytam, podziwiam, zapuszczam krople do oczu, masuję sztywny kark i znów oglądam, i tak codziennie...

Witam Danusię – Primadonnę zielonego piękna, Anie „podlasiankę” (sąsiadkę) oraz wszystkich forumowiczów.
Miło mi stwierdzić, że znam prawie wszystkich ogrodowiczów; tych co zdobią najpiękniejsze torty, piszą wiersze, kochają zwierzęta, rysują projekty ogrodów na kartkówkach ect. ect.

Piękny jest Wasz świat! Gratuluję wspaniałych ogrodów.
Ja jestem na początku drogi. Zauroczona Waszą pięknizną, kupiłam 0,5 ha w postaci opuszczonego siedliska i mam postanowienia... Na Ogrodowisku uczę się pilnie. Odróżniam bratka od róży, ba! Wiem co to Rh, hortensja. Co ja piszę? Znam już żurawki, hosty, cisy, bukszpany.
Tyle.

Prawda, że sobie poradzę?
Sprowokowana przez Anię z Łomży postanowiłam sie ujawnić. Kłaniam sie nisko WITAJCIE.
Dorota
____________________
ogród przy bocznej drodze
Gardenarium 19:28, 13 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witamy i coś czuję, że będzie super ciekawie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Bogdzia 19:32, 13 lis 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Witaj Dorotko, jak juz nas wszystkich znasz to od razu poczujesz się jak wsród swoich.A my Ciebie jeszcze nie znamy więc daj nam sposobnośc by to się zmieniło i pisz dużo o sobie i nie zapominaj o zdjeciach.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
PANDA 19:36, 13 lis 2012


Dołączył: 18 mar 2012
Posty: 138
Witaj Dorotko.
Ja tez jestem od niedawna
pzdr
____________________
Ogród na leśnej polanie
MarekW 19:44, 13 lis 2012


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Witaj i pokazuj co masz na tym siedlisku. Coś czuję że już masz plan na piękny ogród, a Ogrodowiczanie z pewnością w tym pomogą. Jest tu wielu wspaniałych ludzi i specjalistów od różnych ogrodowych cudów i nie tylko.
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
Sebek 19:59, 13 lis 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Witamy serdecznie Jednak działania Any przyniosły sukces - bardzo się z tego cieszymy
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ka1sia 20:11, 13 lis 2012


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
I ja się witam i pozdrawiam serdecznie, Kasia
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
KasiaWB 20:18, 13 lis 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Witaj zaczyna się fajnie nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale kupiłaś 0,5 ha siedliska pod wpływem Ogrodowiska? nieźle
Myślę, że będziemy oglądać wspaniałe realizacje
Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
wadol 20:30, 13 lis 2012


Dołączył: 12 paź 2012
Posty: 214
Super ciekawa to jest moja wsinka. Położona nad Biebrzą w dziewiczym terenie, gdzie ptaki kluczami wracają co roku, bo warto. Widok czerwonych krów płynących wpław Biebrzą na polwy jest nie do opisania. Nawet Ornitolodzy klękają. Tam uwiję swoje gniazdko na emeryturę. Trochę mam jeszcze czasu, więc zdążą urosnąć drzewa i wypięknić rabatki. Na razie porządkujemy teren, walczymy z chaszczami i mamy marzenia. Miałam już tego lata kilka kwiatków, stolik z obrusem. Odwrócona plecami do ruin czułam się świetnie. Chociaż codziennie wracaliśmy do miasta, warto było. Lubię zapach ziemi, zapach skoszonej trawy i czuję, że to jest mój klimat. Nie mamy jeszcze urządzonego domu - to w przyszłym roku, ale jest już narzędziownia w starych budynkach i tam mam swój cudny kącik.
Ogród będzie wiejski. Sztachety w płocie, kwiaty floksowate, rudbekie. Nie zabraknie też bukszpanów i cisów podszytych żurawkami i trawników z kancikiem.
Do pięknych, wyczesanych ogrodów będę wracać w Ogrodowisku.
Dobrze, że jesteście!!!

____________________
ogród przy bocznej drodze
barbara_kraj... 21:33, 13 lis 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
I ja witam
Tak, nadbiebrzańskie bagna, to wyjątkowo piękne i chronione tereny. Z pewnością charakter swojego ogrodu dopasujesz do otoczenia
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies