Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

ewa004 16:53, 15 lip 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Sylwia a bukszpany teraz przesadzasz ? ja tez mam do przesadzenia żywopłocik, ale myślałam że trzeba czekać chociaż do końca sierpnia
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Syla 16:57, 15 lip 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
ewa004 napisał(a)
Sylwia a bukszpany teraz przesadzasz ? ja tez mam do przesadzenia żywopłocik, ale myślałam że trzeba czekać chociaż do końca sierpnia


przesadzam .... nigdy nie czekałam na terminy .... tylko przy ciepłych dniach należy podlewać .... ale uwaga! zawsze mogą pojawić się straty .... choć na swojej skórze tego nie doświadczyłam jeszcze
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Gabrysia_ 17:10, 15 lip 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Syla napisał(a)


przesadzam .... nigdy nie czekałam na terminy .... tylko przy ciepłych dniach należy podlewać .... ale uwaga! zawsze mogą pojawić się straty .... choć na swojej skórze tego nie doświadczyłam jeszcze


Sylwia...to tak jak ja,przesadzam kiedy mam taką potrzebę i jak dotąd wszystko żyje
Nowa rabatka będzie super!
...hakone świetnie wygląda z bukszpanami,bardzo rozjaśnia
____________________
Sebek 17:42, 15 lip 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Syla napisał(a)


no to przyjedź po resztę w piątek wcześniejsze wyrzuciłam bo brzydko się pochorowały .... mam nadzieję , że u Ciebie będzie im znacznie lepiej ja nie sprzedaję roślin jak by co


A powinnaś - miałabyś akurat na inne roślinki
Tylko pytanie czy wrzośce rosną szybko? Bo mam posadzone Golden Starlet co kilkanaście cm, a chcę mieć dywanik I nie wiem ile trzeba czekać
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Syla 17:49, 15 lip 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Sebek napisał(a)


A powinnaś - miałabyś akurat na inne roślinki
Tylko pytanie czy wrzośce rosną szybko? Bo mam posadzone Golden Starlet co kilkanaście cm, a chcę mieć dywanik I nie wiem ile trzeba czekać


moje miały być Golden Starlet no ale w szkółce wprowadzili mnie w błąd ..... moje są duże .... zrobię fotkę z bliska to sobie zobaczysz
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 17:50, 15 lip 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Gabrysia_ napisał(a)


Sylwia...to tak jak ja,przesadzam kiedy mam taką potrzebę i jak dotąd wszystko żyje
Nowa rabatka będzie super!
...hakone świetnie wygląda z bukszpanami,bardzo rozjaśnia


obecną rabatę jedynie poszerzyłam ale co tam będzie i jak będzie tego nie wiem jeszcze zakładam z góry , że ma być super!
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Gabrysia_ 17:53, 15 lip 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Syla napisał(a)


obecną rabatę jedynie poszerzyłam ale co tam będzie i jak będzie tego nie wiem jeszcze zakładam z góry , że ma być super!


...no, ba!
...wiadomo,że taka będzie
Buziam
____________________
Syla 18:07, 15 lip 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
prawdopodobnie mają grzyba i złe miejsce .....oto one
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Madzenka 19:00, 15 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Syla napisał(a)
sobotnie poszerzanie rabaty wrzoście na tej rabacie się kurczą (myślę czym je zastąpić) .... choć na chwilkę słońce zaświeciło .... nie czuję lata ... jest mi stanowczo za zimno


Sywlia czy to sosna varella czy inne cudo?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Matka 19:03, 15 lip 2013


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
ło matko, ale będziesz miałą superowo!jakbyś cosik wyrzucać chciała to ja szerokaśno szczerzę zębiska
____________________
U Matki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies