Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Magda70 22:10, 15 lip 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Syla napisał(a)


przesadzam .... nigdy nie czekałam na terminy .... tylko przy ciepłych dniach należy podlewać .... ale uwaga! zawsze mogą pojawić się straty .... choć na swojej skórze tego nie doświadczyłam jeszcze


Ja dokładnie wychodzę z tego samego założenia....w nosie terminy... i rośnie...
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Magda70 22:13, 15 lip 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Syla napisał(a)
Taaaaaaa .... u mnie ogród to niekończąca się opowieść i robota ale jak skończę etap budowlany to wpadniecie ... prawda ????


Taaa, jak ze Słupska samoloty zaczną latać...to ja chętnie
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
beta 22:14, 15 lip 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Magda70 napisał(a)


Taaa, jak ze Słupska samoloty zaczną latać...to ja chętnie

...też czekam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
alinak 22:23, 15 lip 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
no ja przylecę nawet samolotem do ciebie . już pisałam . mnie tez czeka poszerzanie rabaty . ale to dopiero we wrześniu . posadziłam serby i wszystkie liliowce muszą się posunąć do przodu .

ale ty masz zdecydowanie ADHD ogrodowe . siebie uważam za adehadowca , ale ja przy tobie wymiękam
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
agata_chrosc... 22:25, 15 lip 2013


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Syla, jako ogrodnik doskonały nie możesz poprzestać na dobrym i dążysz ku doskonałości I tak trzymać! ściskam
____________________
ogród w Holandi
Mala_Mi 07:56, 16 lip 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Super te poszerzone rabaty.......
Mi też wrzośce gorzej rosną, a wrzosy bez problemu
Współczuję strat w ogrodzie....
Gupie lato..a w zasadzie guupi brak lata Mi też za zimno...wolę ciepełko
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Zeta 12:31, 16 lip 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Nabawiam się kompleksów za każdym razem gdy tu jestem.....
Widoki piękne rosliny zdrowe ...ja płaczę że u mnie za dużo dzialki a ty co chwila coś robisz
Teraz poszerzasz rabaty jakby mało było hahah...no zazdraszczam pozytywnej energiii i zapalu do pracy ...przepięknie .....to ja do Ciebie na kawkę a Ty do mnie hih.
Jeden z najładniejszych jak dla mnie ogrodów
Eeeehhhhhhhh......
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
atena35 12:47, 16 lip 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Syla napisał(a)


No i właśnie .... a nawet kwitnienia z pod śniegu nie widać .....


Ja się tak zasadzam na wrzosy i wrzośce, a Wy mi to takie cuś

Poszerzone rabaty pomieszczą wielu nowych gości Czy wiadomo już kto zaproszony???
Jak Ciebie znam to wiadomo Uchylisz rąbka tajemnicy, czy niespodziewajka
____________________
Ogród Tosi
Milka 13:13, 16 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
co, kurier słońce dostarczył?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Syla 16:51, 16 lip 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
nie no po takich postach ..... no jak mi się ma nie chcieć .... dajecie tyle energii , że już za nogami cała moja reszta nie nadąża

dzisiaj moje gabiony na rysunku pojechały do wykonawcy .... i nawet się lusterko do gabionu da radę wcisnąć już się nie mogę doczekać ale to dopiero w sierpniu ......

Irenko -

no
jak Ci dziękować za tego kuriera ..... cmok , cmok .... zachłanna jestem .... jutro również podeślesz ??? bardzo proszę .....

Tosia -

moj
e miały być Golden Starlet ale nie są a te które mam tego miejsca nie lubią .... spróbuję znaleźć swoim stanowisko słoneczne i suche .... zobaczymy jak się będą zachowywać

kombinuję z nową rabatką .... w pierwszej kolejności poprzesadzam a potem coś się wymyśli ....

Zeta -

dziękuję za wszelkie informacje dotyczące gabionu .... jeszcze do Ciebie wpadnę i pomęczę o pompę ..... Zdecydowanie u Ciebie więcej ale za to więcej piękna i pięknie wszystko zaplanowane i zagospodarowane .... możesz być z siebie dumna !

Ania -

zdecydowanie ciepełko i słońce .... no ale cóż poradzić .... na to wpływu nie mamy
brzozy już przywiązane do rynny a gracillimuska podnoszę za każdym razem jak ma opad trudno co najwyżej go zetnę jak mnie zmęczy

Agata - ściskam mocno !!!

Alinka - nie zapominaj , że masz pracę zawodową a ja nie .... co prawda teraz czuję się jak inżynier ale za chwil kilka stracę etat

Magda , Becia - coś dziewczyny wymyślicie jest jeszcze czas ....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies