Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

paulina_wero... 09:02, 19 mar 2014


Dołączył: 31 gru 2013
Posty: 693
Syla napisał(a)
Tu masz przeplatankę Gracillimus i hortensja


oraz w całej okazałości Variegatus


Ślicznie piękne trawki piękny ogród.
____________________
Nieuporządkowana działeczka
Syla 09:05, 19 mar 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Cleo napisał(a)
Oooo super, że zajrzałam i załapalam się na zdjecia. Uwielbiam oglądać Twoj ogród! Mogłabym ogladać i oglądać. Kilka zdjęć mam już skopiowanych w zakladce "tak bym chciala" ale hehe jeszcze długa droga przede mną
Piozdrawiam


Cierpliwości i kasy Ci życzę !!!! bo ogród jak i dom to skarbonka bez dna
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
szemusia 09:29, 19 mar 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Witaj, Syla. Od kilku miesięcy systematycznie przeglądam odrodowisko, a Twój ogród jest dla mnie ogromnym źródłem inspiracji i niedościgłym wzorem.
Akurat trafiłam na rozmowę o miskantach i mam w zwiazku z tym pytanie - jak sprawują się te trawki w zacienionym miejscu? Planuję je wrzucić za rododondrony jeszcze dość niskie, a tam mam słońce tylko 2 godz. rano. Jak widzę na zdjęciach, to u Ciebie raczej rosną w pełnym słoncu...
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
Pszczelarnia 09:44, 19 mar 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Syla, i ja się załapałam na fachowe ujęcia Gracillimusa i Variegatusa - bardzo dziękuję. A żurawki to lubią Twój ogród. Powtórzę jak echo.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Syla 12:28, 19 mar 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
szemusia napisał(a)
Witaj, Syla. Od kilku miesięcy systematycznie przeglądam odrodowisko, a Twój ogród jest dla mnie ogromnym źródłem inspiracji i niedościgłym wzorem.
Akurat trafiłam na rozmowę o miskantach i mam w zwiazku z tym pytanie - jak sprawują się te trawki w zacienionym miejscu? Planuję je wrzucić za rododondrony jeszcze dość niskie, a tam mam słońce tylko 2 godz. rano. Jak widzę na zdjęciach, to u Ciebie raczej rosną w pełnym słoncu...


Tak , moje rosną w słońcu ..... nie wiem jak będą się zachowywać w cieniu ....dzięki za odwiedziny
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 12:29, 19 mar 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Pszczelarnia napisał(a)
Syla, i ja się załapałam na fachowe ujęcia Gracillimusa i Variegatusa - bardzo dziękuję. A żurawki to lubią Twój ogród. Powtórzę jak echo.


W ubiegłym sezonie nie były w najlepszej kondycji , w tym zwrócę na nie szczególną uwagę
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Pszczelarnia 12:52, 19 mar 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Zdjęcia mówią co innego, Syla. Kondycja wspaniała, kipi i wylewa się z rabat bujność.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Agacia 13:40, 19 mar 2014


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Sylwia, tak z ciekawości, czy żurawki kupowałaś w p9 czy takich wysokich (prawie jak pojemnik na spaghetti ) doniczkach (zdaje się z Plantpolu)? Pytam, bo ja mam te i te, te drugie były 3 razy droższe, ale po zimie wyglądają idealnie, są wielkie, bujne i kolorowe, a te zwykłe z p9 są marne niemal do zaniku. Zastanawiam się czy to przypadek czy warto inwestować w te z Plantpolu...
Pozdrówki
____________________
~ W ogrodniczkach ~
Syla 13:51, 19 mar 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Agacia napisał(a)
Sylwia, tak z ciekawości, czy żurawki kupowałaś w p9 czy takich wysokich (prawie jak pojemnik na spaghetti ) doniczkach (zdaje się z Plantpolu)? Pytam, bo ja mam te i te, te drugie były 3 razy droższe, ale po zimie wyglądają idealnie, są wielkie, bujne i kolorowe, a te zwykłe z p9 są marne niemal do zaniku. Zastanawiam się czy to przypadek czy warto inwestować w te z Plantpolu...
Pozdrówki


rany nie chcę Cię skłamać .... wydaje mi się , że zamawiając ze szkółki wysyłkowej właśnie w takowych przysyłali ... były to niewielkie sadzonki ale wszystkie znakomicie się rozrosły i nadal rosną ......
w swojej szkółce kupowałam w nieznacznie większych doniczkach i z tymi również nie miałam wzrostowych problemów ..... nie wiem od czego to zależy .... od wcześniejszego dokarmiania ich specjalnymi odżywkami ???
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Agacia 13:53, 19 mar 2014


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
hehe, może za bardzo kombinuję, pewnie najprostsza odpowiedź jest najlepsza Dzięki!
____________________
~ W ogrodniczkach ~
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies