Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Tess 10:08, 21 mar 2014


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12101
Miskant z margaretką. W życiu bym na to nie wpadła, a wygląda świetnie.
Piękne rabatki pokazałaś.
Jak sprawuje się odętka wirginijska, nie przewraca się u Ciebie? Ja mam młode kępy i musiałam podwiązywać do palików.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Jagodaa 11:13, 21 mar 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Sylwia, robiłaś już oprysk na choroby grzybowe? Przepraszam, jesli już wspominałaś, ostatnio ciężko z czasem na czytanie...
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
wiooolka 11:59, 21 mar 2014

Dołączył: 12 mar 2014
Posty: 27
Syla dziekuje za odpowiedz, jak sie czlowiek nie zna, to trzeba pytac. Szczescie, ze mozna sie uczyc od najlepszych.
____________________
Syla 13:02, 21 mar 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Tess napisał(a)
Miskant z margaretką. W życiu bym na to nie wpadła, a wygląda świetnie.
Piękne rabatki pokazałaś.
Jak sprawuje się odętka wirginijska, nie przewraca się u Ciebie? Ja mam młode kępy i musiałam podwiązywać do palików.


Jestem skłonna napisać , że wszystkie bylinki z trawami komponują się rewelacyjnie
Odętka nie pokładała mi się w zeszłym sezonie , nie stosowałam wobec niej usztywnień , zobaczymy jak w tym roku sobie poradzi .... przed nią mam posadzoną rozplenicę a za hortensję i po bokach kosodrzewiny , może na nich się odrobinkę wspierała ....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 13:04, 21 mar 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Jagodaa napisał(a)
Sylwia, robiłaś już oprysk na choroby grzybowe? Przepraszam, jesli już wspominałaś, ostatnio ciężko z czasem na czytanie...


Jeszcze nie robiłam oprysków na grzybki . Jak się warunki pogodowe ustabilizują i temperatura będzie się utrzymywać na poziomie powyżej 12stopni to dopiero ..... Na razie się nie śpieszę ale produkt zakupiłam ...... Jutro będę nawozić rośliny .....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 13:08, 21 mar 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
wiooolka napisał(a)
Syla dziekuje za odpowiedz, jak sie czlowiek nie zna, to trzeba pytac. Szczescie, ze mozna sie uczyc od najlepszych.


Wiolu , sama kombiuję jak sobie uprościć i ułatwić życie .... Może są jeszcze wygodniejsze sposoby .... Znam osoby które glebogryzałką od razu załatwiają sprawę tzn. bez przekładania ale na mojej glinie raczej to zadanie należałoby do trudnych .... No chyba , że znalazłby się śmiałek z mega maszyną ale takiego nie znalazłam powodzenia
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
ewa004 17:49, 21 mar 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Pozdrowienia zostawiam
Szykujesz się jutro do doniczkowe obsadzenia ?
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Ivvvona 19:19, 21 mar 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Piękny ogród, piękne zdjęcia. Bardzo lubię tu zaglądać i za każdym razem się zachwycam, mimo, że znam ten ogród od samego początku.Piękna nigdy dość Pozdrawiam
____________________
W ogródku Iwony
Jagodaa 19:22, 21 mar 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Syla napisał(a)


Jeszcze nie robiłam oprysków na grzybki . Jak się warunki pogodowe ustabilizują i temperatura będzie się utrzymywać na poziomie powyżej 12stopni to dopiero ..... Na razie się nie śpieszę ale produkt zakupiłam ...... Jutro będę nawozić rośliny .....


W takim razie też się wstrzymuję, preparat czeka . Ja dziś szybko poleciałam z nawozami. Jeszcze tylko Varelki mi zostały, bo nie kupiłam Pinivitu.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Syla 20:03, 21 mar 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
ewa004 napisał(a)
Pozdrowienia zostawiam
Szykujesz się jutro do doniczkowe obsadzenia ?



tak , tak, tak dziury powiercone jutro działam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies