Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Syla 19:57, 12 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
rozajerycha napisał(a)
Jak mi się udało trafić na obrazki ładne.
Pozdrawiam Syla jest ekstra.
Martek


Dziękuję Martuś Jutro jadę odebrać drzewko , miałam w sobotę ale czasu brakło ... Zrobię kolejną fotkę zapraszam ciągle
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 20:03, 12 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
ewa004 napisał(a)
Sylwuś Twój ogród nawet z żółtymi donicami będzie cudowny

Mi Emus dał jakiś środek którym zlałam cały ogród
Jest to coś podobnego jak Dursban ,Emus stosuje na polach .
Jeżeli ten środek nie pomoże (Emuś twierdzi że żadne robactwo nie ma szans ) to wywalam z wielkim bólem wszystkie żurawki.


Kochana jesteś ale nie wiem czy dała bym radę przy żółtych donicach

Ciekawa jestem czy ten środek u Ciebie zadziała ... Dwa lata temu użyłam Dursbanu lancą doglebową ale jakoś tak teraz uciekam od chemii w ogrodzie ... Napisz mi jak zauważysz poprawę po zastosowaniu tego czegoś ... Bo ja musiałabym się pozbyć cisów i rh z ogrodu nie tylko żurawek Więc wiesz, mus walczyć z robactwem a żurawek się nie pozbędę najwyżej wymienię te które już ze starości wyglądają nieświeżo
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 20:05, 12 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Margo napisał(a)
Robali współczuję, to niestety zmora naszych ogrodów
Ogród jak zawsze wygląda zachwycająco.
Donice fajne, ciekawe gdzie będą docelowo i jak je obsadzisz


Marguś , donice czarne zastąpią popękane szare ... Przyjechały w ramach reklamacji ... W nowych już świecą stokrotki ... Jak wytrzymają do 17 maja to będę zadowolona ale myślę , że się nie uda i będzie wymiana na trawki
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
lindsay80 20:07, 12 kwi 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Syla napisał(a)


Kochana jesteś ale nie wiem czy dała bym radę przy żółtych donicach

Ciekawa jestem czy ten środek u Ciebie zadziała ... Dwa lata temu użyłam Dursbanu lancą doglebową ale jakoś tak teraz uciekam od chemii w ogrodzie ... Napisz mi jak zauważysz poprawę po zastosowaniu tego czegoś ... Bo ja musiałabym się pozbyć cisów i rh z ogrodu nie tylko żurawek Więc wiesz, mus walczyć z robactwem a żurawek się nie pozbędę najwyżej wymienię te które już ze starości wyglądają nieświeżo


no właśnie a jaka nazwa tego specyfiku?
____________________
Tu ma być ogród :)
Pawlus 20:15, 12 kwi 2015


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Trzymam kciuki za cisy, oby nic im nie było. Mamy taką piękną pasję a tyle problemów natura nam przysparza...Ciągle jakieś robale, grzyby...

Wiosna piękna ale inaczej być nie może w tak idealnym ogrodzie

Swoje hakone All Gold kupowałaś w szkółce czy przez internet? Szukam sprawdzonych źródeł.

Pozdrawiam.
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
ewa004 20:37, 12 kwi 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Napiszę co to za środek jak Emus wróci

Ja wiem Sylwuś że tu są przeciwnicy stosowania chemii ,ale ja ja stosuję ...jak muszę.
W zeszłym roku straciłam wszystkie żurawki na Kopciuszkowej
Podlałam wszystko Dursbanem i jakoś reszta się uratowała.
Fakt jest taki że odkąd mam żurawki mam tez opuchlaki .
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
monteverde 20:39, 12 kwi 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Syla ja bym chciała takiego "darowanego konia" a jak ładnie by w nich wyglądały te stokrotki poniżej u nas runianki też już kwitną
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Syla 20:46, 12 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
monteverde napisał(a)
Syla ja bym chciała takiego "darowanego konia" a jak ładnie by w nich wyglądały te stokrotki poniżej u nas runianki też już kwitną


hehehehe ... zanim darowany koń dotarł z tym reklamowanym było trochę kłopotów i nadal jest bo boję się że jak ruszę to rozsypie się w drobny pył

Stokrotki w tych czarnych donicach już są posadzone
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 20:48, 12 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
ewa004 napisał(a)
Napiszę co to za środek jak Emus wróci

Ja wiem Sylwuś że tu są przeciwnicy stosowania chemii ,ale ja ja stosuję ...jak muszę.
W zeszłym roku straciłam wszystkie żurawki na Kopciuszkowej
Podlałam wszystko Dursbanem i jakoś reszta się uratowała.
Fakt jest taki że odkąd mam żurawki mam tez opuchlaki .


To jak Ewuś będziesz wiedzieć co to za specyfik to ja się poproszę o nazwę ... Natomiast , nadal nie wiem co to może być u mnie bo na pewno to nie opuchlak .... Tak to mniej więcej wygląda
http://www.sadinfo.pl/artykuly-2011/22011/171-szkodniki-zyjace-w-glebie.html

fotka 4 - takie małe zdjęcie drutowca ... to jest mocno podobne do tego co znalazłam u siebie w dużej ilości
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 21:00, 12 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Pawlus napisał(a)
Trzymam kciuki za cisy, oby nic im nie było. Mamy taką piękną pasję a tyle problemów natura nam przysparza...Ciągle jakieś robale, grzyby...

Wiosna piękna ale inaczej być nie może w tak idealnym ogrodzie

Swoje hakone All Gold kupowałaś w szkółce czy przez internet? Szukam sprawdzonych źródeł.

Pozdrawiam.


Witam Pawlus Nie ma tego złego ... Jak sobie nie poradzę sama to się poproszę specjalisty i niech działa
Do oprysków już się nie nadaję , reaguję alergicznie na chemię także malowanie donicy betonowej również mnie ominęło , zostałam wyręczona Czasami alergia nie przeszkadza a pomaga

Dziękuję za komplement , nadal dążę do tej swojej wyimaginowanej doskonałości , moi faceci nie rozumieją o co mi nadal chodzi Najważniejsze , że ja rozumiem o co kaman

Trawkę hakone All Gold kupowałam u siebie w szkółce na miejscu ... Byłam tam ostatnio i nie posiadają jeszcze traw w sprzedaży ... Natomiast nie była bym sobą gdybym czegoś nie kupiła ... Tym razem nabyłam brzozę , jutro ją przywiozę bo jadąc z dzieciakami brakło dla niej miejsca w samochodzie Internetowego, sprawdzonego źródła trawek nie posiadam , nie miałam takiej potrzeby , także przykro mi ...
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies