Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Syla 21:01, 12 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
lindsay80 napisał(a)


no właśnie a jaka nazwa tego specyfiku?


Ewa czeka na info od męża jak wróci ... ale czy wróci ???
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Mira104 21:07, 12 kwi 2015


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Bardzo ładny ogród, przyjemnie było u Pani gościć, a przeniesienie tarasu na dół rewelacja, pierwszy raz spotkałam się z takim rozwiązaniem. Brzozy rewelka, zresztą są to moje ulubione drzewa i na pewno będę je mieć u siebie. Pozdrawiam igratuluje ogrodu.
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
monteverde 21:15, 12 kwi 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149

____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Gabrysia_ 21:28, 12 kwi 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Białe stokrotki w czarnych donicach super się prezentują
...choć bardzo lubię czarny kolor,to tamte chyba bardziej mi się podobały,może jak będą już na swoim docelowym miejscu to zyskają bardziej na urodzie
Buziaki niedzielne zostawiam
____________________
Sebek 21:36, 12 kwi 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Syla napisał(a)


Marguś , donice czarne zastąpią popękane szare ... Przyjechały w ramach reklamacji ... W nowych już świecą stokrotki ... Jak wytrzymają do 17 maja to będę zadowolona ale myślę , że się nie uda i będzie wymiana na trawki


Stokrotki spokojnie powinny wytrzymać - u mnie właśnie w tym okresie przechodziły okres swojej świetności Także trzymamy kciuki

I choć wiem, że wymyślisz coś świetnego po stokrotkach to ciekawi mnie jakby wyglądały te donice z Hakonechloa All Gold? Albo inną żółtą trawą - na pewno bosko

Moje donice dziś wypełniłem roślinami i jedyne co mi pasuje to biały storczyk utopiony w graficie... W czarnej osłonce jakoś dziwnie wyglądał... Będę szukać odpowiednich roślin, które ze mną wytrzymają
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ewakatowice 21:45, 12 kwi 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Syla napisał(a)








Obrazy jak z moich marzeń.
Cudowne widoki!!!!

ściskam mocno!!!!
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
ewakatowice 21:52, 12 kwi 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Sylwia, zostawiam Ci moje ciski

http://www.ogrodowisko.pl/watek/4072-miejsko-sielsko?page=591
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Syla 21:53, 12 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
ewakatowice napisał(a)
Sylwia, zostawiam Ci moje ciski

http://www.ogrodowisko.pl/watek/4072-miejsko-sielsko?page=591


Właśnie wróciłam od Ciebie
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 21:57, 12 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Sebek napisał(a)


Stokrotki spokojnie powinny wytrzymać - u mnie właśnie w tym okresie przechodziły okres swojej świetności Także trzymamy kciuki

I choć wiem, że wymyślisz coś świetnego po stokrotkach to ciekawi mnie jakby wyglądały te donice z Hakonechloa All Gold? Albo inną żółtą trawą - na pewno bosko

Moje donice dziś wypełniłem roślinami i jedyne co mi pasuje to biały storczyk utopiony w graficie... W czarnej osłonce jakoś dziwnie wyglądał... Będę szukać odpowiednich roślin, które ze mną wytrzymają


Pocieszyłeś mnie , że stokroty wytrzymają ... oby ...

Hakonechloa All Gold nie wytrzyma na pełnym słońcu , ale inna odmiana będzie chyba dobrym pomysłem o ile jakaś da radę

Białe storczyki w szarościach widziałam u Zeci ... piękne zestawienie !!!

Moje czarności donicowe złagodnieją jak postawię we właściwe miejsce , oby Macham już na to ręką
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 21:59, 12 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Gabrysia_ napisał(a)
Białe stokrotki w czarnych donicach super się prezentują
...choć bardzo lubię czarny kolor,to tamte chyba bardziej mi się podobały,może jak będą już na swoim docelowym miejscu to zyskają bardziej na urodzie
Buziaki niedzielne zostawiam


Gabrysiu , liczę na to że cis je wyciszy z jednej strony a z drugiej wypoczynek rattanowy a jak nie to i tak będzie miło buziaki
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies