Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Syla 22:02, 12 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Mira104 napisał(a)
Bardzo ładny ogród, przyjemnie było u Pani gościć, a przeniesienie tarasu na dół rewelacja, pierwszy raz spotkałam się z takim rozwiązaniem. Brzozy rewelka, zresztą są to moje ulubione drzewa i na pewno będę je mieć u siebie. Pozdrawiam igratuluje ogrodu.


Witam u siebie nowego gościa Dziękuję za miłe słowa ... Taras zamknęłam za szkłem dlatego znalazłam kolejne miejsce na nowy , drewniany Brzozy uwielbiam ... Zakupiłam w piątek kolejną , myślę , że się polubią ze ścianą wodną pozdrawiam i zapraszam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
ewakatowice 22:04, 12 kwi 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Sylwia, próbuję przebić się przez strony…

Możesz mi pomóc i pokazać swoje davidy?
Jak często je tniesz?
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
babka 22:22, 12 kwi 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Wpadłam zaznaczyć i później tu wrócić by popatrzeć, poczytać Tymczasem pozdrawiam
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Syla 22:23, 12 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
ewakatowice napisał(a)
Sylwia, próbuję przebić się przez strony…

Możesz mi pomóc i pokazać swoje davidy?
Jak często je tniesz?


Jutro Ci zrobię foteczkę ... Równam nowe przyrosty raz w roku końcem kwietnia , więcej nie wymaga ...
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 22:24, 12 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
babka napisał(a)
Wpadłam zaznaczyć i później tu wrócić by popatrzeć, poczytać Tymczasem pozdrawiam


Hej , hej zapraszam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
ewakatowice 22:25, 12 kwi 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Syla napisał(a)


Jutro Ci zrobię foteczkę ... Równam nowe przyrosty raz w roku końcem kwietnia , więcej nie wymaga ...


będę wypatrywać

____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Syla 22:28, 12 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
ewakatowice napisał(a)


będę wypatrywać



Zostawię u Ciebie znak , że już wstawiłam fotkę buziak i do jutra
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Zielona 00:11, 13 kwi 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Obejrzałam te drutowce. Brrr. Oby nie nabroiły u Ciebie...
Ciekawe, jakim środkiem potraktowała ogród Ewa. Podobno (rozmawiałam ze sprzedawcą chemii) opuchlaki bardzo szybko uodparniają się na chemiczne środki. Dursban raz zastosowany podczas kolejnego oprysku nie działa na opuchlaka... Ot... przebiegła bestia. Najskuteczniejsze chyba jednak są nicienie.
Syla 08:45, 13 kwi 2015


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Zielona napisał(a)
Obejrzałam te drutowce. Brrr. Oby nie nabroiły u Ciebie...
Ciekawe, jakim środkiem potraktowała ogród Ewa. Podobno (rozmawiałam ze sprzedawcą chemii) opuchlaki bardzo szybko uodparniają się na chemiczne środki. Dursban raz zastosowany podczas kolejnego oprysku nie działa na opuchlaka... Ot... przebiegła bestia. Najskuteczniejsze chyba jednak są nicienie.


Hej Martuś ... Domniemam , że to drutowce . Bardzo to z obrazka podobne do tego co znalazłam w ziemi. Mam nadzieję , że nicienie pomogą .
Jadę za chwilkę odebrać drzewko
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
butterfly 08:47, 13 kwi 2015


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Marta, nie strasz mnie.. u mnie D. już dwukrotnie pomógł. .
mam nadzieje ze te paskudy mają krótką pamięć i raz w roku będę mogła im prysznic zrobić. ..
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies