Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Babci Jasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Babci Jasi

monteverde 02:02, 23 lip 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
bo do naszych nie mogliśmy się dodzwonić, może też sprzątają
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
hanka_andrus 07:31, 23 lip 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dobrze,że u Babci Jasi tylko tak małe szkody.....Współczuję poszkodowanym......
Na żywioł, niestety, nie mamy obrony.......
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
annka 08:25, 23 lip 2011


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 726
Straszne rzeczy. Dobrze że Pani Janina nie ucierpiała. Ale się pewnie strachu najadła kobieta.

Ja ma zablokowaną drogę do Ełku od wczoraj kolej nie chodzi a objazdy samochodem przez Suwałki. Największe szkody nawałnica zrobiła między Ełkiem a Oleckiem pojadę zobaczyć jak moje Dudki się mają. Wiata w niszy nad samym jeziorem ukryta za skarpą. Jedyne co mogłam stracić to piękny drewniany "wychodek" z wyciętym serduszkiem który stoi w najwyższym punkcie skarpy i ściąga pioruny
____________________
Funkiowe zacisze
Sebek 08:32, 23 lip 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Danusiu - straszne co się stało przez te nawałnice. Wyobrażam sobie co babcia Jasia musiała czuć - uściskaj ją od nas mocno.
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
anula_wn 09:38, 23 lip 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
straszne zniszczenia!!!! brrr, dobrze że u Babci Jasi obeszło się bez większych szkód.
To pokazuje jacy jesteśmy bezbronni wobec sił przyrody, dlatego trzeba mieć dla niej szacunek i pokorę !
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Joanka 10:01, 23 lip 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Straszne......aż trudno uwierzyć jak się ogląda te powyrywane z korzeniami drzewa......

Dobrze, że u babci Jasi obyło się bez większych zniszczeń.
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
kryniafu 00:10, 03 sie 2011


Dołączył: 25 lip 2011
Posty: 353
Wędrówka po ogrodzie Babci Jasi to jak powrót do dzieciństwa i wędrówka po ogrodach przeszłości.
Cudowna wędrówka. Dziękuję za ten wątek.
Doświadczyłam niechęci starego człowieka do wszelakich zmian, akceptowałam to jednak nawet jeśli przykro było patrzeć i w myślach nie godzić się na to. Wiem, że moja Mama szczerze nie chciała tych zmian dla siebie, dla innych tak, dla siebie NIE. Umierała jednak szczęśliwa bo wśród najbliższych, reszta nie była ważna.
Pozdrawiam serdecznie Babcię Jasię życząc zdrowia i szczęśliwych wielu dni.
____________________
Pozdrawiam, Krysia Ogrodowe zawirowania
Gardenarium 12:34, 16 sie 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dziękuję Krysiu za dobre i mądre słowa, chwila refleksji
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:55, 06 wrz 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dzisiaj Babcia Jasia miała święto.

80 lat jej stuknęło

Pojechałam z tortem i kwiatkami i oczywiście prezentem. Zawiozłam także zdobyczne rośliny, to co mi weszło w samochód. Robota paliła nam się w rękach. Babcia Jasia pomagała nawet.

Zobaczcie sami

Ale najpierw wiekowa Solenizantka Babcia Jasia.

Żyj nam 100 lat i jeszcze więcej










____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:59, 06 wrz 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Przywiozłam 3 świerki serbskie od Agaty, 3 borówki amerykańskie od Gabik, wielką hortensję ode mnie z wysokiej donicy, tuję Danica i lawendę z odzysku - kilkanaście sztuk.







Narzędzia naszykowaneCzas brać się za robotę.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies