Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Marta7 23:09, 23 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837





____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 20:19, 24 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Dla kochanego M z okazji imienin













____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
danuta_szwajcer 20:31, 24 cze 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Marta7 napisał(a)


Danusia w takim razie dedykuję CI motyw liliowy




Oj jakie pięnosci Bardzo Ci dziekuje A te niebieskie kwiatuszki to co to?
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Marta7 20:32, 24 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837











____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
danuta_szwajcer 20:40, 24 cze 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Ale piekne masz klematisy Tez mi ten sam powojnik pare lat pieknie i obficie kwitl no i wymarzł valkowicie, koniecznie musze go kupic bo jest niezawodny Jasie sa bardzo fajne....przylaczam sie do życzen
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Marta7 20:49, 24 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
danuta_szwajcer napisał(a)


Oj jakie pięnosci Bardzo Ci dziekuje A te niebieskie kwiatuszki to co to?



Danusia to jest werbena którą sama zasiałam-miała być różowa-wyszła fioletowa i całkiem inna jak na obrazku,ale szczerze mówiąc spasowała mi-mam ją posadzoną jako dodatek do doniczkowych kwiatów i całkiem dobrze się spisuje.
Pozdrawiam serdecznie i biegnę do Ciebie z życzeniami imieninowymi
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Maria667 14:14, 25 cze 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Marta7 napisał(a)



Marysiu cały czas o tym myślę-ale dookoła jest kostka brukowa-już nawet wydarłam jedną myśląc że dostanę się do ziemi-ale napotkalam tylko piach i beton Myślałam o winnobluszczu trójklapowym-nawet go mam kupionego i tak stoi biedny a ja nie mam pojęcia w jaki sposób go posadzić-moze do donicy-ale nie wiem czy wtedy przetrwa przymrozki.Caly czas o tym myślę.
Pozdrawiam


Martusia!
Musiałabyś posadzić winobluszcza trójklapowego w odmianie "murorum", żeby sam piął się po murze. Może warto byłoby trochę więcej kostek wyjąć, dokopać się do ziemi i jednak posadzić. W donicy może być za mało miejsca docelowo. To pnącze bardzi się rozrasta. Posadzone w ziemi miałoby zdecydowanie lepszy start.
Pozdrawiam.

PS.
Nie robię ostatnio żadnych zdjęć u siebie, bo przeżywamy zmasowany atak komarów. Sa ich takie ilości, że nie wychodzimy z domu, nie mówiąc już o tym, żeby coś w ogródku zrobić.
Zakupiłam środek do oprysku na komary, fortunę wydałam, bo drogie to strasznie, ale jak będzie skuteczny to go zareklamuję
Pa, pa.
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
kitek81 18:45, 26 cze 2013


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Twój ogród jest po prostu magiczny!

Pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
GosiaJoanna 19:10, 26 cze 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Po prostu sielsko anielsko pozdrawiam
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Marta7 21:45, 26 cze 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Maria667 napisał(a)


Martusia!
Musiałabyś posadzić winobluszcza trójklapowego w odmianie "murorum", żeby sam piął się po murze. Może warto byłoby trochę więcej kostek wyjąć, dokopać się do ziemi i jednak posadzić. W donicy może być za mało miejsca docelowo. To pnącze bardzi się rozrasta. Posadzone w ziemi miałoby zdecydowanie lepszy start.
Pozdrawiam.

PS.
Nie robię ostatnio żadnych zdjęć u siebie, bo przeżywamy zmasowany atak komarów. Sa ich takie ilości, że nie wychodzimy z domu, nie mówiąc już o tym, żeby coś w ogródku zrobić.
Zakupiłam środek do oprysku na komary, fortunę wydałam, bo drogie to strasznie, ale jak będzie skuteczny to go zareklamuję
Pa, pa.


Marysiu dzięki za porady napewno z nich skorzystam.
U mnie też jest ogromna ilość komarow,jak idę do ogrodka to smaruję się maścią i mam możliwość chociaż trochę wyplewić-tonę w trawie,nie daję sobie już z nią rady.
Będę do Ciebie zaglądać w sprawie tego środka na komary
Pozdrawiam .
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies