Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

kitek81 08:45, 04 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Viola napisał(a)
I jak Kasiu posadziłaś hortki tzn. w jakiej odległości od tuj?


hejka
tak, hortki już przesadzone widać na ostatnim foto
ale jaka dokładnie odległość, to nie wiem, jak chcesz, to przy najbliższej okazji (chyba w weekend dopiero) Ci zmierzę
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 08:47, 04 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Mala_Mi napisał(a)


Ale fajnie, to sie spotkamy w realu..... zrobimy sobie grilla nad ogniskiem Ja jutro chyba też sie zlituje nad różami.. tzn jutro miejsce zrobię, a będę sadzić jak sie uda w poniedziałek.. I czytam tu i tam, że towarzystwo będziemy mieć


czyli nie ja jedyna można by sektor tam wyznaczyć specjalny dla Ogrodomaniaków
ale żeby ludzie tylko tak "grzeszyli", to świat byłby piękny
róże posadziłaś? muszę polatać po wątkach, bo znów wszędzie mam zaległości
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Mirka 10:35, 04 lis 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Czytam że i Mała Mi na grila się z nami umawia Kasiu maliny ciachnęłam ale tylko porzeczka przesadzona a na ten długi weekend mam warzywnik do przekopania z posianym łubinem i gorczycą także weekend zapowiada się pracowicie oby pogoda dopisała Trzymaj się ciepło
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
kitek81 11:24, 04 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Mirka napisał(a)
Czytam że i Mała Mi na grila się z nami umawia Kasiu maliny ciachnęłam ale tylko porzeczka przesadzona a na ten długi weekend mam warzywnik do przekopania z posianym łubinem i gorczycą także weekend zapowiada się pracowicie oby pogoda dopisała Trzymaj się ciepło


popracowałaś troszkę, a widzę że kolejne, ciężkie prace przed Tobą! u nas warzywnik już na szczęście z poplonem przekopany, em się tym zajął
ja w weekend muszę posadzić te cebulowe, bo mi już w torebkach kiełkują! tylko wczoraj teściowa coś mnie straszyła, że weekend ma być deszczowy! z jednej strony niech popada trochę, bo już dawno nie padało, ale niech pada najwyżej w nocy
pozdrawiam serdecznie
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 12:48, 04 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
jak jadę do pracy, przejeżdżam koło nowego osiedla i tam rośnie fajne drzewo i nie wiem, co to jest, szukam na różne sposoby, ale nie mogę znaleźć, chyba kiedyś będę musiała tam podejść, zrobić zdjęcie i tu dodać, to może ktoś mnie olśni
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
malgorzata_s... 12:53, 04 lis 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Kasiu nadrobiłam nieobecność Przesadzone hortki już latem pokażą że to była dobra decyzja Ja pewno też w piekle będę z wami. Co prawda dla spokoju w domu i coby teściowa spała spokojnie ( bardzo ją szanuję ) unikam pracy w święta ale czasem jak wyjdzie do kościoła to coś ukradkiem zmajstruję. Nadal szlejesz ogrodowo , ja już pauzuję troszkę Buziaki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
kitek81 08:20, 06 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
idę dzisiaj trochę później do pracy, słoneczko wychodzi, więc idę chociaż część cebulowych wkopać
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
yolka 08:23, 06 lis 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
No to Kasiu miłego sadzenia tulipków itp. U mnie słonka jeszcze niet
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
kitek81 00:13, 07 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Weekendzik zbliża się wielkimi krokami jak nie bedzie padać, bo straszą deszczem, to dalej działam z cebulkami i fugą na ogrodzeniu
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 06:41, 07 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
U mnie już pada
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies