Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

Luckaa 08:34, 07 lis 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Kasiu a ja troche z tego deszcze sie ucieszyłam, bo tak sucho już było, roślinki spragnione
____________________
Lucyna
Ewa4 20:56, 07 lis 2014


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Byłam i pozdrawiam.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
EPODLAS 10:40, 08 lis 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
A ja jutro jadę na działkę i liczę że coś uda mi się zrobić. Chcę wywalić jednego pigwowca. Nie daje owoców nie wiem dlaczego. U nas na razie nie pada.
____________________
Mój ogród
kitek81 13:35, 09 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Cebulowe w końcu posadzone jeszcze pare paczek mi zostało, ale to idzie pod ogrodzenie, tam gdzie rośnie choineczka i horti z miskantem, przed domem, ale będziemy tam jeszcze w tygodniu fugować, więc szkoda by było po tym deptać! A tak to wszystko już posadzone oby do wiosny
Mieczyki też wczoraj wykopałam
Dobrze, że pogoda dopisuje!
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 17:42, 09 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kasiu nadrobiłam nieobecność Przesadzone hortki już latem pokażą że to była dobra decyzja Ja pewno też w piekle będę z wami. Co prawda dla spokoju w domu i coby teściowa spała spokojnie ( bardzo ją szanuję ) unikam pracy w święta ale czasem jak wyjdzie do kościoła to coś ukradkiem zmajstruję. Nadal szlejesz ogrodowo , ja już pauzuję troszkę Buziaki


a ja dziś nadrobiłam z cebulowymi chociaż tyle, bo z O. dalej jestem w plecy
pozdrawiam i zapraszam w wolnej chwili do mnie
buziaki :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 17:43, 09 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
yolka napisał(a)
No to Kasiu miłego sadzenia tulipków itp. U mnie słonka jeszcze niet


dzięki już się udało posadzić prawie wszystko, zostało tylko to, co pod płotem będzie, a na razie muszę się pare dni wstrzymać, bo musimy tam jeszcze pofugować, więc byśmy podeptali, a szkoda cebulek!
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 17:45, 09 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Luckaa napisał(a)
Kasiu a ja troche z tego deszcze sie ucieszyłam, bo tak sucho już było, roślinki spragnione


dobrze, że popadało, bo deszcz faktycznie potrzebny już był! a potem już nie padało, jedynie mokro od mgły było dziś nawet momentami słoneczko wychodziło na szczęście jeszcze w miarę ciepło, więc człowiek nie marznie
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 17:46, 09 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Ewa4 napisał(a)
Byłam i pozdrawiam.


mam nadzieję, że będziesz częściej
pozdrawiam gorąco
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 17:47, 09 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
EPODLAS napisał(a)
A ja jutro jadę na działkę i liczę że coś uda mi się zrobić. Chcę wywalić jednego pigwowca. Nie daje owoców nie wiem dlaczego. U nas na razie nie pada.


witaj i jak udał się wyjazd na działkę? pogota pewnie dopisała, więc pewnie udało się wykonać wszystkie zaplanowane prace? a może nawet więcej
pozdrawiam :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
EPODLAS 16:16, 10 lis 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Kasiu, zadbałaś już teraz, żeby wiosna była cudna. Tyle cebulek wsadziłaś to efekt ferii barw na wiosnę zapewniony.. Cały czas podziwiam twoją pracowitość, efekty w ogrodzie ogromne, a do tego praca, dom i dzieci. Szacun Kasiu.
____________________
Mój ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies