Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród wśród pól i wiatrów

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wśród pól i wiatrów

lindsay80 11:11, 10 maj 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Toszka napisał(a)

Jolu
Ten niski liliowiec to moje ostatnie odkrycie. Dodam, ze liliowców nie lubię, ale Stella to liliowcowy dziwoląg wart uwagi. Szybko na wiosnę wychodzi. Ładnie się rozrasta w zwarte kępki. Dzieli się jak hosty.



Ten liliowiec dosłownie mnie zauroczył tydzień temu w ogrodach angielskich - cudownie wyglądał na rabatach, nie mogłam się powstrzymać przed robieniem fotek, zamieszczę Ci poniżej to może decyzja będzie łatwiejsza.
Nawet zdjęcie z nim na skarpie jest

Nie wiem tylko czy przez cały rok tak zachwyca.



____________________
Tu ma być ogród :)
Toszka 14:04, 10 maj 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Edytko, dzięki za te foty, bo dostałam kępki i podzieliłam na pojedyncze. teraz wiem, ze będzie idealnie

Po takich naszych reklamach Stelli na forum strach się bać jak ceny podskoczą
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
07_Rene 14:21, 10 maj 2017


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
jolka napisał(a)


Renia - odpowiedziałam u Ciebie, choć mam nadzieję, że z czasem zmienię jednak zdanie. Póki co nie będę irgi wymieniać, tylko po prostu zacznę działać od drugiej strony, od dołu. No i zobaczymy co z tego wyjdzie.




Dzięki
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
wrobelki 17:37, 10 maj 2017


Dołączył: 02 maj 2016
Posty: 1134
Jak tylko będziesz potrzebować to służę pomocą A swoim faktycznie daj jeszcze chwilę do namysłu
____________________
wrobelki Ogrodek frontowy
abiko 12:51, 12 maj 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
A mnie te Twoje Amanogawy zauroczyły. Piękne są.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
alis 14:11, 12 maj 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
jolka napisał(a)


Hehe, dzięki Seba Ja tam Twój ogród i inne zmagania znam dobrze Lubię Twój ogród, uczyłam się na nim A skoro już przywołałeś to miejsce, to wrzucę fotkę obecną, deszczową, zrobioną przed chwilą. Amonogawy, trochę tulipanów, bergenie, hortensje coraz bardziej widoczne i inne pomniejsze







Miłej niedzieli


Musiałam zacytować-przecudnie Jola, echhh
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
jolka 22:04, 12 maj 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Iwk4 napisał(a)
Jolu, cieszę się, ze Sebek przywołał jesienną fotkę z hortensjami. ta fotka jesienią sprawiła, że zrobiłam sobie od frontowej strony rabatę hortensjową. Ty pokazałaś tą rabatę wiosną. I super ona wygląda z tulipanami, bergenią, a potem widzę tam hosty. Znowu się zainspirowałam. Dziękuję.


To prawdziwy komplement, że Cię moja moje rabatki inspirują Miło, cieszę się. Choć nie jestem jeszcze do końca zadowolona z tej rabaty hortensjowej, ze względu na lekki bałagan w najniższym piętrze. Muszę to jakoś bardziej uporządkować, zwłaszcza żurawki, bo jakiś taki nieład się tworzy.

PS. to ja dziękuję za motywację do tyrania w ogrodzie
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 22:07, 12 maj 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
AngelikaX napisał(a)
A dziekuję krąg także a namierzysz mi mniej więcej na której stronie u Ciebie moge nacieszyć oczy hortkami? Z chęcią powzdycham do monitora


Angelika, nie wiem na której stronie, w każdym bądź razie gdzieś w okolicach lipca/sierpnia są chyba najpiękniejsze
Ale wiesz co .. za moment będą nowe

edit: dla Ciebie malutkie wspomnienie zeszłego lata

____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 22:15, 12 maj 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Magda70 napisał(a)
Piękne masz te graby!!!

Dziękujemy - ja i graby
Teraz ciepło i ciągle pada to pewnie będą szły w oczach
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 22:19, 12 maj 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
lindsay80 napisał(a)
Ten liliowiec dosłownie mnie zauroczył tydzień temu w ogrodach angielskich - cudownie wyglądał na rabatach, nie mogłam się powstrzymać przed robieniem fotek, zamieszczę Ci poniżej to może decyzja będzie łatwiejsza. Nawet zdjęcie z nim na skarpie jest Nie wiem tylko czy przez cały rok tak zachwyca.


Edyta dzięki za super fotki, rzeczywiście fajnie te liliowce wyglądają.
Kupię sobie kilka na próbę.

____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies