Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

boguslawa_ma... 19:55, 27 paź 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Aniu ładna ta rabatka ci wyszłapozdrawiam
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Urszulla 00:07, 28 paź 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21900
Aniu, poszalałaś kobieto z tym kopaniem na wrzosowisko Zaskoczyłaś całkowicie, ciekawe co rodzice powiedzieli na Twoje zmagania I wyszło wspaniale
dla Ciebie jeszcze inspiracja wrzosowiska z Pisarzowic( wtedy wrzosy nie kwitły, ale możesz sobie wyobrazić)

A runianka tak jak Ania pisze do cienia jest idealna
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
gierczusia 13:13, 28 paź 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Liście przepiękne , tak sobie myślę ,że to chyba Tulipanowiec ... Żal mi teraz ,że mojego tak pomroziło ,przy tych przymrozkach ,że teraz to już golizną straszy ,że aże wstyd

Ale liście i bukiet , malina
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 13:17, 28 paź 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Wrzosowisko też wyszło zarąbiście .... Jak fajnie ,że te serby są już takie dorodne ... Kiedyś u mnie choć jedna roślinka będzie taka " wypasiona " ??? Noo kiedy , ja siem pytam ??

A jak nas będziesz tak zapraszała , to zechcemy kiedyś zostać na wieczność ... Bo było tak miłooooo

Buziaki ...

Muszę Ulkę teź do siebie zaprosić ... Z racji tego wizjonerstwa

Zresztą ńie tylko Ulkę , oczywiście
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
anna_g 14:31, 28 paź 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
danuta_szwajcer napisał(a)
Aniu pięknie Ci to wrzosowisko wyszło Bardzo mi się podoba No i te kanciki do po zazdroszczenia. A ta trawa bez lisci równiez. U mnie to juz zaczyna byc koszmarnie. Codziennie po trzy godziny grabienia i codziennie mam to samo, nową dostawe przez wiatr od sąsiadki, ktora nie grabi lisci w tej czesci ogrodu bo i po co jak ja codziennie z nimi walczę. Piękne masz te liscie w takich kolorach jakby akwarelami pomalowane Pogoda jest piękna. A co do pomysłow innych to bardzo fajna sprawa i nie wiem czy sie u mnie doczytałas ale Ula i zreszta tez intensywnie o tym myślałam, ze i z uwagi, ze ja nie moge sie z domu za bardzo ruszyc z wiadomych przyczyn to i ja postanowiłm na wiosne zrobic spotkanie u mnie . Mam nadzieje, ze równiesz zawitasz Potrzebuje rowniez nowych rad i wskazowek a u Ciebie jak widac się sprawdziły Bo wyszło super Pozdrawiam serdecznie


Dzięki Danusiu za pochwałę
Fakt nie doczytałam u Ciebie - jestem bardzo za spotkankiem u Ciebie jak tylko zechcesz je zorganizować - już możesz mnie wpisywać na listę Będę na stówę jeśli tylko nie będzie jakiś kataklizmów A jak widzisz zapraszanie jest super - choć ja do nowych pomysłów to głowy nie mam za to z ogromną chęcia przejdę się i pozachwycam twoim ogrodem. Ojjjjj to ja już się cieszę i bedę się tym cieszyła zimą Pozdrawiam
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 14:34, 28 paź 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
asc napisał(a)
Runianka będzie rosła i w zupełnym cieniu...
Możesz zaryzykować i posadzić (rozsadzić jeszcze teraz).. zwłaszcza jak oderwiesz od macierzystej rośliny kłącza.. bo i tak je dasz do ziemi, a wiosna z tego puszczą zielone.. jak masz trochę nadmiaru to ryzykuj i sadz...
8 godzin w ogrodzie to jak 1 godzina w domu Więc prawie tak samo mam..


I to jest super wiadomość o tej runiance - nie wiedzialam, że ona aż taka fajna dzięki Aniu... czy posadzę teraz to się okaże bo ja już ciemną nocą codziennie do domu wracać będę...
A co do dodania kolorków do wrzosowiska to mam taki plan - bo też mi się wydało że chociaż ładnie to jednak ciut malo kontrastowo - ale że to był "wykon" nagły - wyszłam, spojrzałam, uznałam że robię to na razie jest jak jest - a cała reszta ciągle przed nami
Buziol
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 14:35, 28 paź 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
boguslawa_madejska napisał(a)
Aniu ładna ta rabatka ci wyszłapozdrawiam


Bardzo się cieszę, że się podoba Dla samego siebie robić to jednak nie to samo - dobrze jak komus też sie podoba
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 14:37, 28 paź 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Urszulla napisał(a)
Aniu, poszalałaś kobieto z tym kopaniem na wrzosowisko Zaskoczyłaś całkowicie, ciekawe co rodzice powiedzieli na Twoje zmagania I wyszło wspaniale


Dzięki Ula - Twoje zdanie tutaj ważne jest bardzo bo wiesz... wymyśliłaś Dobrze że nie skopałam tego Tak jak Ania radzi dosadzę tam kiedyś coś bardziej widocznego ale to już zostawiam na wiosnę Mój teść jest entuzjastą ogrodowym więc najpierw mnie obchodził i zerkał ale nie zapytał, potem go zawołałam i pokazałam efekt na co pochwalił, że "tak się zastanawiałem co Ty tutaj robisz ale bardzo ładnie to wyszło" Miłe Pozdrawiam Cię cieplutko
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 14:39, 28 paź 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
gierczusia napisał(a)
Liście przepiękne , tak sobie myślę ,że to chyba Tulipanowiec ... Żal mi teraz ,że mojego tak pomroziło ,przy tych przymrozkach ,że teraz to już golizną straszy ,że aże wstyd

Ale liście i bukiet , malina


Też tak sobie pomyślałam że to tulipanowiec ale wiesz - wolałam się nie wyrywać bo ja się ciągle mylę Bukiet to jest do kitu ale liście są przecudnej urody faktycznie. Najbardziej zafascynowało mnie to, że tyle kolorów, odcieni, wzorów na nich jest... Piękne
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 14:41, 28 paź 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
gierczusia napisał(a)
Wrzosowisko też wyszło zarąbiście .... Jak fajnie ,że te serby są już takie dorodne ... Kiedyś u mnie choć jedna roślinka będzie taka " wypasiona " ??? Noo kiedy , ja siem pytam ??

A jak nas będziesz tak zapraszała , to zechcemy kiedyś zostać na wieczność ... Bo było tak miłooooo

Buziaki ...

Muszę Ulkę teź do siebie zaprosić ... Z racji tego wizjonerstwa

Zresztą ńie tylko Ulkę , oczywiście


Serby mają swoje lata - były maluśkie takie na 30 cm a teraz już były cięte i na wiosnę znowu będą bo nie puszczę ich "jak chcieć"... Noooo ja tam nie wiem czy Ty byś chciała mieć wypasionego serba w ogrodzie bo gdzie wtedy byłaby cała reszta...? A tak masz wypasiony ogródeczek
Kochana, ja was chętnie przyjmę na wieczoność tak mi miło było.. A wizjonerstwo Uli jest naprawdę godne zauważenia i docenienia. Niesamowita jest z tym A do Ciebie i tak przyjadę - wiosną
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies