Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

anna_g 10:19, 31 lip 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
MagdalenaK8 napisał(a)
Zaglądnęłam wszystkie kwiaty są piękne a i zdjęcia niczego sobie. Różyczka mnie powaliła na kolanka .
Pozdrawiam


Dzięki Magda Bardzo lubię te wszystkie kwitnące kwiaty. codziennie robię kilka "obchodów" i oglądam, oglądam, oglądam Jak goooopia jakaś
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 10:20, 31 lip 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
bdan napisał(a)
Witam. Jakoże załozyłam swój wątek zaznaczam sobie ogrody po sąsiedzku, aby być na bieżąco w "naszym rejonie"


Witaj Danusiu zapraszam jak najczęściej. Byłam u Ciebie - wszystko się pięknie zapowiada
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 10:25, 31 lip 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Agnieszka_B napisał(a)
Mój Novalis nędzny bardzo. posadzony w marcu b.r. I liście mu żółkną . Na jakim stanowisku twój rośnie ?




Aga może miałam takie szczęście jakieś z tym Novalisem, bo akurat jest najładniejszym krzaczorkiem inne róże nie prezentują się aż tak okazale - ale to może też dlatego że "wlazły" na nie jeżówki, ostróżki itp. muszę je "wyciągnąć" z bylin... Novalis ma najwięcej miejsca i nic go nie przytłacza. A rośnie po prostu w słońcu - mniej więcej od 9-10 rano do zachodu jest tam lampa i żarówa... W zeszłym roku jesienią na tą rabatę (jeszcze przed różami) dałam dość sporo kompostu, w tym roku wczesną wiosną podlałam humusem, a potem przy przygotowywaniu do sadzenia dałam obornik granulowany... każdy krzaczorek też podsypałam obornikiem i dalam skórki od bananów (wg wskazań Alinki ) Natomiast niczym ich już potem nie zasilałam i nie zasilam. Może to wszystko ma jakieś znaczenie Pozdrawiam Aga
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
bdan 10:39, 31 lip 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
anna_g napisał(a)


Witaj Danusiu zapraszam jak najczęściej. Byłam u Ciebie - wszystko się pięknie zapowiada



Dziękuję bardzo za odwiedziny
boguslawa_ma... 11:50, 31 lip 2014


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Aniu pozdrawiam
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Agnieszka_B 22:37, 31 lip 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
anna_g napisał(a)



Aga może miałam takie szczęście jakieś z tym Novalisem, bo akurat jest najładniejszym krzaczorkiem inne róże nie prezentują się aż tak okazale - ale to może też dlatego że "wlazły" na nie jeżówki, ostróżki itp. muszę je "wyciągnąć" z bylin... Novalis ma najwięcej miejsca i nic go nie przytłacza. A rośnie po prostu w słońcu - mniej więcej od 9-10 rano do zachodu jest tam lampa i żarówa... W zeszłym roku jesienią na tą rabatę (jeszcze przed różami) dałam dość sporo kompostu, w tym roku wczesną wiosną podlałam humusem, a potem przy przygotowywaniu do sadzenia dałam obornik granulowany... każdy krzaczorek też podsypałam obornikiem i dalam skórki od bananów (wg wskazań Alinki ) Natomiast niczym ich już potem nie zasilałam i nie zasilam. Może to wszystko ma jakieś znaczenie Pozdrawiam Aga



No własnie , mój Novalis jest chyba przytłoczony kocimetką , która wchodzi na niego niemilosiernie. A napisz cos więcej o tych skórkach od bananów- pierwsze słysze o takim cudzie
____________________
zapach-ziemi
AgnieszkaW 22:46, 31 lip 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Aniu, Novalis to piękna róża, może kiedyś nabędę... Coraz więcej róż u Ciebie, ale horti, lilie i jeżówki też zachwycające Pozdrawiam

Ps, napisałam u siebie w sprawie firletki.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
malgorzata_s... 17:32, 01 sie 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Anek napisz że Ciebie ominęło zalanie. Taką mam nadzieję bo podobno zalało kolej u Was znów. Wszystko OK?Buziak
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
anna_g 09:43, 03 sie 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Agnieszka_B napisał(a)



No własnie , mój Novalis jest chyba przytłoczony kocimetką , która wchodzi na niego niemilosiernie. A napisz cos więcej o tych skórkach od bananów- pierwsze słysze o takim cudzie


Kasiu no u mnie też parę róż przytłoczonych i nie mają się tak dobrze jak Novalis. Myślę że potrzebują przestrzeni. Więc kocimiętkę ogranicz i już powinno być lepiej. O cudzie skórek bananowych poczytałam u Alinki Ponoć bardzo dobrze wpływają na kwitnienie, poza tym się szybko rozkładają. NO to każdy krzaczorek różany otrzymał na początek po dwie własne skórki
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Kasik 09:44, 03 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
Aniu - dziękuję za kwiateczki- jesteś cudowna, że chciało Ci się specjalnie jechać. Wizyta już minęła- pozostał niedosyt. To znak, że kolejne na pewno będą. '

Jeszcze raz dziękuję. Buziaki
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies