Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

anna_g 09:49, 03 sie 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
AgnieszkaW napisał(a)
Aniu, Novalis to piękna róża, może kiedyś nabędę... Coraz więcej róż u Ciebie, ale horti, lilie i jeżówki też zachwycające Pozdrawiam

Ps, napisałam u siebie w sprawie firletki.


Aga - byłam poczytałam - dziękuję.
Mnie teraz każdy kwiat zachwyca Novalis niestety po ostatnich deszczach już nie jest do pokazania... ale pewnie znowu będzie. Szkoda że tak reaguje na deszcze... buziaki
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 09:51, 03 sie 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Kasik napisał(a)
Aniu - dziękuję za kwiateczki- jesteś cudowna, że chciało Ci się specjalnie jechać. Wizyta już minęła- pozostał niedosyt. To znak, że kolejne na pewno będą. '

Jeszcze raz dziękuję. Buziaki


Kasik - nie dziękuje się ponoć za roślinki Sorki że takie "bidoki" małe ale mam nadzieję, że się rozrosną. Fiołki na pewno bo na nich nie ma mocnych a floksy też są raczej silne i ekspansywne
Widziałam u Kindzi fotki i opisy, za chwilę pójdę do Ciebie Cieszę się że Wam tak dobrze było A te pyszności.... Kasik... zdolniacha z Ciebie
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 09:55, 03 sie 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Anek napisz że Ciebie ominęło zalanie. Taką mam nadzieję bo podobno zalało kolej u Was znów. Wszystko OK?Buziak


Gosiaczek dzięki za troskę... to było tak... trochę grzmiało ale kto by się tam przejmował siadłam przed laptopem i zaczęłam ogrodowiskować, akurat wklejełam fotki na O. i jak nagle rąbnęło to pierunem wszystko wyłączaliśmy i nie zdążyłam tych fotek wkleić No to właśnie zrobię to teraz

Tak było przed burzą
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 09:56, 03 sie 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 09:58, 03 sie 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Kasik 10:03, 03 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183
anna_g napisał(a)


Kasik - nie dziękuje się ponoć za roślinki Sorki że takie "bidoki" małe ale mam nadzieję, że się rozrosną. Fiołki na pewno bo na nich nie ma mocnych a floksy też są raczej silne i ekspansywne
Widziałam u Kindzi fotki i opisy, za chwilę pójdę do Ciebie Cieszę się że Wam tak dobrze było A te pyszności.... Kasik... zdolniacha z Ciebie


Aniu- ja specjalizuję się w robótkach ręcznych- bardziej w kierunku wnętrz. Kuchnia to nie moja specjalność. I byłabym niesprawiedliwa przypisując sobie te pyszności. Mamuśka moja jest niezawodna w tych sprawach i okoliczna cukiernia, która produkuje przepyszne torty.

Za roślinki nie dziękowałam, tylko za to, że zechciałaś mi je przekazać.

Na pewno będą zdrowo rosnąć.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
anna_g 10:05, 03 sie 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Potem niestety zrobiło się niemiło... i zaczęło się robić tak:



a potem już nie robiłam fotek bo się zrobiło ciemno. Strasznie lało i wiało. Ale oprocz tego że ogród troszkę ucierpiał chociaż na szczęście głownie na urodzie - czyli troszkę go poczochrało to nic złego się nie stało. Po poprzednich podtopieniach zostały przerobione studzienki w domu, Teść wymyślił jakieś rozwiązania które zdały egzamin Czyli... potrzeba matką wynalazku a człowiek przyzwyczaja się do wszystkiego Ogród potrzebuje chwili do regeneracji - róze pościnało (kwiaty), jeżówki sie położyły, troszkę połamało, i to w sumie tyle Jest dobrze
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 10:06, 03 sie 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Kasik napisał(a)


Aniu- ja specjalizuję się w robótkach ręcznych- bardziej w kierunku wnętrz. Kuchnia to nie moja specjalność. I byłabym niesprawiedliwa przypisując sobie te pyszności. Mamuśka moja jest niezawodna w tych sprawach i okoliczna cukiernia, która produkuje przepyszne torty.

Za roślinki nie dziękowałam, tylko za to, że zechciałaś mi je przekazać.

Na pewno będą zdrowo rosnąć.


W takim razie to całkiem co innego za przekazanie to można A Mamusi gratuluję talentów Mniam I cukierni też
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Dorota123 13:05, 03 sie 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Pięknie skomponowane Róże z innymi roślinami.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
malgorzata_s... 13:38, 03 sie 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
To dobrze że większych szkód nie zrobiło U Kasi w Krakowie również basen zrobiło w ogrodzie
Ogród na szczęście się regeneruje
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies