Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw

JoannA 17:07, 28 lis 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Margarete napisał(a)
Ojej to u ciebie już teraz kolejny ogród powstaje.. już wiem skąd masz ta łatwość w komponowaniu roślin - żeby uzyskać oczekiwany i piękny efekt
Rzeczywiście rosliny bujne na tej działeczce, taki busz...widać że zadbane były i juz nie takie młodziutkie Joasiu
Moi rodzice też wiele lat mieli działkę na ROD i dlatego moja mama tak mi teraz chętnie pomaga w moim ogrodzie...

Miło w taki zimny dzien jak dzis popatrzec na letnie foty........brrr u nas rano było -4 i do tego wiatr wiec odczucie jakby z -8 co najmniej....
Pozdrowienia na wekend !

Byłam u Ciebie Małgosiu i parę słów zostawiłam.
Zimno u nas bardzo i taka zziębnięta wróciłam z pracy.
Sunia też ze spacerku szybciutko uciekła
pozdrawiam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Viola 18:48, 28 lis 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Asiu, masz zielone palce, jak mawiają Anglicy. To komplement Widzę, że rośliny Cię kochają. Piękne ogrody tworzysz. Szkoda, że tamten "minął"
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
JoannA 19:13, 28 lis 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Viola napisał(a)
Asiu, masz zielone palce, jak mawiają Anglicy. To komplement Widzę, że rośliny Cię kochają. Piękne ogrody tworzysz. Szkoda, że tamten "minął"

Dziękuję Wioluś
Aż się zarumieniłam na taki komplement, nie wiem czy na niego zasługuję.
A ogrodu naprawdę żałowałam ale tylko przez pierwsze 2 lata. Jak skończyła się budowa i zaczęłam realizować swoje marzenia zapomniałam całkowicie. Może dlatego że nie miałam czasu już o nim myśleć.
Czasami sobi wspominamy i mąż namawia żebyśmy tam pojechali i zobaczyli jak tam teraz po 6 latach wygląda ale nie mam odwagi. Podobno nowi właściciele bardzo zaniedbali ogród i już nie jest to miejsce gdzie włożyliśmy kawał pracy i dużo serca.
Buziaki
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Margarete 22:09, 29 lis 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Zaglądam i zostawiam pozdrowienia i zyczenia imieninowa dla solenizanta
Udanego wspólnego biesiadowania !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
JoannA 09:26, 30 lis 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Margarete napisał(a)
Zaglądam i zostawiam pozdrowienia i zyczenia imieninowa dla solenizanta
Udanego wspólnego biesiadowania !

Solenizant serdecznie dziękuje
Pozdrawiamy Małgoś
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
eda 15:27, 30 lis 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
JoannA napisał(a)
Troszkę mnie na wspomnienia wzięło.
Przeglądam zdjęcia i trafiłam na te z mojej działeczki z ROD. To już hostoria, na 2 ogrody ciężko było czasowo wyrobić.
Żal mi było roślin zostawiać ale niewiele mogłabym zabrać. Może rodki i bukszpany dałoby się zabrać ale był środek lata i upały i bałam się że padną.
Ale cieszę się że odnalazłam te zdjęcia.



Witaj kochana Joanno też mam Andrzeja życzenia imieninowe serdecznie składam Wpadłam pooglądać twe zostawione roślinki piękne i dorodne okazy szkoda ...ale pewnie cieszą teraz jakieś dobre oko zaraz pobiegam u Ciebie i zapraszam do siebie Buziaki zostawiam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 15:28, 30 lis 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
JoannA napisał(a)
na powitanie kwiatek dla wszystkich


Cudny dziękuję
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 15:35, 30 lis 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Pięknie u Was widziałam wszystkie pory roku zieleń i kwitnienia domek fale rabatkowe i pomysły ogrodowe fajnie bardzo mi się u Was podoba

Kwiatuch na powitanie

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
yolka 17:00, 30 lis 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Wpadam z rewizytą. Lutowego śniegu troche się przestrzaszyłam, ale za to fotki wspominkowe zielenią zime przepędzą. Duzo nasadzeń i już duże, czas było u ciebie na nową działkę, bo miejsca juz mało było. Miaskant na A śliczny. Pozdrawiam i miłego tygodnia zyczę.
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Iwk4 17:05, 30 lis 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Joasiu, kiedyś radzilas mi na pergoli dac różę Jasmina. Do tego bym chciała jakieś powojnik i. Masz jakieś typy ?
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies