Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw

wiunia 12:29, 24 lis 2014


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Joasiu czy frosted curls i stipę pony tails również wiążesz w snopek i podsypujesz korą? Przeprawiam się kolejny raz przez Twój wątek oglądając pismo obrazkowe i ciągle mnie zachwyca ten ład w Twoim ogrodzie! Pozdrawiam cieplutko w zimny poniedziałek
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
JoannA 17:00, 24 lis 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Margarete napisał(a)

No piekny jest......a on chyba taki niewysoki jest ? Czy to tylko takie moje wrażenie ?

Małgoś, odpisałam w Twoim wątku.
pozdrawiam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 17:05, 24 lis 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
wiunia napisał(a)
Joasiu czy frosted curls i stipę pony tails również wiążesz w snopek i podsypujesz korą? Przeprawiam się kolejny raz przez Twój wątek oglądając pismo obrazkowe i ciągle mnie zachwyca ten ład w Twoim ogrodzie! Pozdrawiam cieplutko w zimny poniedziałek

Wiuniu,
z carexami nie mam doświadczenia, ale dziewczyny wiążą. Ze stipą próbowałam w ubiegłym roku, związałam ją ale wiatr pościągał sznurki bo ona ma takie delikatne źdzbła. Te które zostały związane wykładały mi się więc w tym roku postanowiłam ich nie wiązać. Wiosną i tak trzeba je nisko przyciąć (o ile przeżyją). Wiosną będę wymnieniała wszystkie stipy, zdecydowanie ładniej wyglądają młodsze stipy. Te co przeżyły zimę denerwują mnie i do wymiany.
pozdrawiam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 20:11, 27 lis 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Troszkę mnie na wspomnienia wzięło.
Przeglądam zdjęcia i trafiłam na te z mojej działeczki z ROD. To już hostoria, na 2 ogrody ciężko było czasowo wyrobić.
Żal mi było roślin zostawiać ale niewiele mogłabym zabrać. Może rodki i bukszpany dałoby się zabrać ale był środek lata i upały i bałam się że padną.
Ale cieszę się że odnalazłam te zdjęcia.

____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 20:17, 27 lis 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Iwk4 21:00, 27 lis 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Zieleń w przeróżnych kolorach - bardzo dostojnie wygląda. Ładny ogródek miałaś, ale faktycznie nie sposób było zabrać takich wielkich drzew
____________________
Ogródek Iwony II
JoannA 21:25, 27 lis 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Iwk4 napisał(a)
Zieleń w przeróżnych kolorach - bardzo dostojnie wygląda. Ładny ogródek miałaś, ale faktycznie nie sposób było zabrać takich wielkich drzew

Nie miałam do tego głowy Iwonko. Trwała budowa i wszystkiego trzeba było doglądać.
Oprócz tych wielkich drzew było sporo małych perełek, świeżo posadzonych i sporo fajnych bylin i ogromne ilości ceblowych. Przez 15 lat trochę się tego dobra uzbierało
Podobno nowy właściciel bardzo zaniedbał działkę, eM chciał nawet podjechać zobaczyć ale mu wybiłam ten pomysł z głowy. Nie chcę się denerwować.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
frania 08:17, 28 lis 2014


Dołączył: 26 lis 2014
Posty: 27
Wpadam z rewizytą. Pięknie u Ciebie.
____________________
Zielono Frani
Margarete 11:21, 28 lis 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ojej to u ciebie już teraz kolejny ogród powstaje.. już wiem skąd masz ta łatwość w komponowaniu roślin - żeby uzyskać oczekiwany i piękny efekt
Rzeczywiście rosliny bujne na tej działeczce, taki busz...widać że zadbane były i juz nie takie młodziutkie Joasiu
Moi rodzice też wiele lat mieli działkę na ROD i dlatego moja mama tak mi teraz chętnie pomaga w moim ogrodzie...

Miło w taki zimny dzien jak dzis popatrzec na letnie foty........brrr u nas rano było -4 i do tego wiatr wiec odczucie jakby z -8 co najmniej....
Pozdrowienia na wekend !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
JoannA 17:04, 28 lis 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
frania napisał(a)
Wpadam z rewizytą. Pięknie u Ciebie.

Dziękuję Franiu
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies