Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw

JoannA 18:15, 13 gru 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
A teraz zrobiłam sobie nastrój i się lenię
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
zawitka 18:34, 13 gru 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
OOOOO tu nie tylko pierniczenie, ale i wędzenie było do tego nastrój ---- nie dziwię się że się lenisz Bombowo Buzole
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
lojalna_ 18:45, 13 gru 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Len sie zasłuzyłas ...
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
yolka 18:47, 13 gru 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Otoczenie leniuchowania nastrojowe sami wędzicie? o pierniczki nie pytam bo raczej tak, he he
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
JoannA 18:50, 13 gru 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
zawitka napisał(a)
OOOOO tu nie tylko pierniczenie, ale i wędzenie było do tego nastrój ---- nie dziwię się że się lenisz Bombowo Buzole

Buziole Halinko
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 18:51, 13 gru 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
lojalna_ napisał(a)
Len sie zasłuzyłas ...

Coś mi to leniuchowanie nie wychodzi, nosi mnie żeby coś zmontować
pozdrawiam Jolu
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Agania 18:54, 13 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gdzie nie wejdę to u każdego już świątecznie.....Joasiu u Was już wędzenie było, pyszna kiełbaska i szyneczka, na sam widok ślinka leci...jutro eM wędzi łososia...ja gotuję, ale jeszcze nieświątecznie...sprzątam..okna myję....zdążę

Pierniczki upiekę....bo twoje już mnie napędziły ochoczo do pieczenia.......stroiki przede mną...czekam na bombki z allegro, zbieram jeszcze ozdoby do wianków........ twoje wianusie piękne, ten z jałowca taki świeży i pachnący...na razie...dokarmiam ptaszki i szykuje ptasie stołówki
Ja nie zasłużyłam jeszcze na świąteczne leniuchowanie.
Pięknie u Ciebie Joasiu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
JoannA 18:57, 13 gru 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
yolka napisał(a)
Otoczenie leniuchowania nastrojowe sami wędzicie? o pierniczki nie pytam bo raczej tak, he he

Muszę jakąś girlandę na kominek zmontować a towar powoli się kończy. Trochę jodły by się przydało, ale tak kombinuję żeby podciąć trochę himalajkę jak jodły nie dostanę. Świerk się zbyt szybko posypie.
Joluś,
wędlinki zawsze robimy sami bo ta ze sklepu nie zawsze smakuje, zrobiliśmy wędzarnię z metalowej beczki i świetnie się w niej wędzi. A smakuje wybornie
W sobotę wędzimy kiełbaskę i szyneczkę dla sąsiada bo dzisiaj podpatrzył i narobił obie apetytu
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Sebek 19:20, 13 gru 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Piękne dekoracje, jeśli ubyło kilka pierniczków z talerza to naprawdę nie wiem kto je wziął
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
JoannA 19:25, 13 gru 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Agania napisał(a)
Gdzie nie wejdę to u każdego już świątecznie.....Joasiu u Was już wędzenie było, pyszna kiełbaska i szyneczka, na sam widok ślinka leci...jutro eM wędzi łososia...ja gotuję, ale jeszcze nieświątecznie...sprzątam..okna myję....zdążę

Pierniczki upiekę....bo twoje już mnie napędziły ochoczo do pieczenia.......stroiki przede mną...czekam na bombki z allegro, zbieram jeszcze ozdoby do wianków........ twoje wianusie piękne, ten z jałowca taki świeży i pachnący...na razie...dokarmiam ptaszki i szykuje ptasie stołówki
Ja nie zasłużyłam jeszcze na świąteczne leniuchowanie.
Pięknie u Ciebie Joasiu

Oj..narobiłaś mi smaku na łososia i chyba w sobotę jeszcze uwędzę bo umówiliśmy się z sąsiadem robić dla nich wędlinki.
Moje dekoracje świąteczne jeszcze w rozsypce, praktycznie nic nie skończone i wymyśliłam jeszcze girlandę na kominek bo eM choinki w tym roku nie chce ubierać. Przed świętami biorę urlop bo zdążę jeszcze wszystko pokończyć. Lampki przed domem dzisiaj rozwiesiliśmy ale zabłysną dopiero w noc wigilijną. Taka u nas tradycja.
Aganiu, moje pierniczki pachną w całym domu ... ale kuszą
buziaki
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies