Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw

anka_ 20:33, 30 cze 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Alez cudowny ten grab. Zdradzisz Joanno miejsce zakupu i przybliżoną cenę?
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
JoannA 20:36, 30 cze 2017


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
anka_ napisał(a)
Alez cudowny ten grab. Zdradzisz Joanno miejsce zakupu i przybliżoną cenę?

Borowa Góra. To moja najlepiej zaopatrzona w drzewa szkółka.
A cena przyzwoita Aniu. W setce się zmieściłam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
anka_ 20:39, 30 cze 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Wiesz Joanno, dopytuję się bo wyciągam eMa jutro do szkółki. wprawdzie myślałam o Szmitach.... Mus wygooglowac gdzie ta Góra...
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
JoannA 22:58, 30 cze 2017


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
anka_ napisał(a)
Wiesz Joanno, dopytuję się bo wyciągam eMa jutro do szkółki. wprawdzie myślałam o Szmitach.... Mus wygooglowac gdzie ta Góra...

Oj to szkoda Aniu że jutro rano wyjeżdżam na cały weekend bo wybrałabym się z Tobą.
Reszta na priv.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Gosiek33 09:23, 01 lip 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Grab bardzo piękny - takie lubię, zresztą wszystkie graby lubię
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Margarete 22:08, 02 lip 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Nie ma fotek nowych.....ani z ogrodu ani z wycieczki...
Zajrzę później
Pozdrawiam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
JoannA 22:15, 02 lip 2017


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Małgosiu
Mało fotek wyjazdowych zrobiłam i takie nieogrodowe są.
Zrobilismy sobie 2-dniowy wypad rodzinny do Torunia. Przy okazji zamek w Golubiu, Ciechocinek, Solec Kujawski, a w drodze powrotnej wstąpiliśmy do Sierpca (Muzem Wsi Polskiej) na podbieranie miodu.
Ogród po kilkudniowych opadach deszczu aż kipi Wszystko takie bujne i zielone, ale najszybciej to chwasty zasuwają
Pozdrawiam Małgosiu
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Kasya 23:01, 02 lip 2017


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42179
JoannA napisał(a)
Małgosiu
Mało fotek wyjazdowych zrobiłam i takie nieogrodowe są.
Zrobilismy sobie 2-dniowy wypad rodzinny do Torunia. Przy okazji zamek w Golubiu, Ciechocinek, Solec Kujawski, a w drodze powrotnej wstąpiliśmy do Sierpca (Muzem Wsi Polskiej) na podbieranie miodu.
Ogród po kilkudniowych opadach deszczu aż kipi Wszystko takie bujne i zielone, ale najszybciej to chwasty zasuwają
Pozdrawiam Małgosiu


a to tez fajna wycieczka ...ja tez zarastam chwastami i trawnik...ech moze jutro
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
anka_ 23:21, 02 lip 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Fajną wycieczkę mieliście. Ja troszkę pozazdrościłam i wyciągnełam eMa do Szmitów. On ' w rewanżu' wyciągnął mnie trochę dalej. Człowiek czasami zapomina jak takie wyjazdy sa potrzebne, żeby naładowac akumulatory...
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
JoannA 23:28, 02 lip 2017


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
anka_ napisał(a)
Fajną wycieczkę mieliście. Ja troszkę pozazdrościłam i wyciągnełam eMa do Szmitów. On ' w rewanżu' wyciągnął mnie trochę dalej. Człowiek czasami zapomina jak takie wyjazdy sa potrzebne, żeby naładowac akumulatory...

O to super że akumulatorki naładowane
A co ciekawego u Szmitów wypatrzyłaś? Jakieś zakupy poczynione?
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies