Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Hanusi - kolejny sezon

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Hanusi - kolejny sezon

Olili 21:45, 19 paź 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Haniu muchomorkowy wierszyk cudny
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
hanka_andrus 21:57, 19 paź 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dziękuję.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
hanka_andrus 08:30, 20 paź 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Z rana dylemat ogrodowy.
Wczoraj padało, jest pochmurno, może znowu pokropić. Zastanawiam się czy iść do ogrodu, czy zostać w domu?

A wczoraj było tak słonecznie. Las ciągle oferuje jakieś skarby.


Odwiedziliśmy miejsce budowy kładki dla pieszych nad bardzo ruchliwą "wylotówką" w kierunku Gdańska. Będzie można przechodzić bezpiecznie z przyleśnego osiedla na Górę Chełmską. Ale koniec budowy chyba wiosną.
Dołem trwa nieustający ruch pojazdów.

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
malgocha1960 15:12, 20 paź 2014


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Witaj Haniu z nowym tygodniem.Psina zmęczona przysiadła przy pani zapewne.Osobiście nie lubię jesieni,ale trzeba ją przeżyc,żeby z radością powitać wiosnę.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
hanka_andrus 16:07, 20 paź 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Małgosiu, dziękuję za odwiedziny. Staram się tę jesienną pogodę jakoś przeżyć. Też jej nie lubę, a takie spacery odwracają myśli od tych nie lubianych 4 miesięcy. Oprócz psa babci towarzyszył wnuczek.


____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Napia 16:17, 20 paź 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
hanka_andrus napisał(a)
Dla tych , co mają zachmurzone niebo, coś wesołego.


Haniu, coś w sam raz dla mnie pozdrawiam serdecznie śliczny ten piesio przy rozchodniku i baronach
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
19:18, 20 paź 2014
Za wczorajszą ucztę poczestuję Cię truskawką prosto z krzaczka



Dziś w nocy u nas padał rzęsisty deszcz, ale dzień był słoneczny. Widzę, że też miałaś ładną pogodę i spacer z korzyścią dla siebie i pieska i wnuczka
hanka_andrus 19:34, 20 paź 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Truskaweczka ..mniam! Dzięki, Iwonko!

Na moim mini poletku też są zawiązane owoce. I kilka tej jesieni już zjadłam. Ale dużo zawiązków jeszcze jest.
Jeżeli pogoda pozwoli, może jutro uda się odwiedzić ogródek. Trochę ruchu nikomu nie szkodzi, a wręcz mobilizuje organizm.



____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
monteverde 19:57, 20 paź 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
hanka_andrus napisał(a)
Z rana dylemat ogrodowy.
Wczoraj padało, jest pochmurno, może znowu pokropić. Zastanawiam się czy iść do ogrodu, czy zostać w domu?

A wczoraj było tak słonecznie. Las ciągle oferuje jakieś skarby.


Odwiedziliśmy miejsce budowy kładki dla pieszych nad bardzo ruchliwą "wylotówką" w kierunku Gdańska. Będzie można przechodzić bezpiecznie z przyleśnego osiedla na Górę Chełmską. Ale koniec budowy chyba wiosną.
Dołem trwa nieustający ruch pojazdów.


O opieńki też bym pozbierała a z tym przejściem będzie o wiele bezpieczniejno i młody towarzysz spacerów super
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
20:14, 20 paź 2014
Ze mnie to taka "grzybiarka",że zupełnie inaczej niż Ania zareagowałam na zdjęcie : "...O! Purchawki!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies