Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Bogdzia 21:19, 28 lip 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Wyobraziłam sobie Ciebie w tych nakładkach na buty i az trudno się nie śmiac, ale trawnikowi pewnie dobrze to zrobi. Te upały sa okropne , mogło by trochę odpuścic, choc kilka stopni w dół. Za długo juz trwaja. Nigdy tak długo nie trwały a w prognozach pogody zapowiadają tak do 12 sierpnia a co dalej nie wiadomo, nawet 35 stopni ma byc.Całe szczescie ze czasem troche popada.Pozdrówka Małgosiu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Margarete 10:15, 29 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Wklejam ku pamieci od Bogdzi, mysle że sie nie obrazi, bo potem go nie znajde u niej w natłoku postów, a sliczny jest przecież ten liliowiec i warto sie za nim rozejrzeć i kupic jesienia ....

Bogdzia napisał(a)

Kupiony w Sadzawka.pl
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
AlKa 13:31, 29 lip 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Margarete napisał(a)
Wklejam ku pamieci od Bogdzi, mysle że sie nie obrazi, bo potem go nie znajde u niej w natłoku postów, a sliczny jest przecież ten liliowiec i warto sie za nim rozejrzeć i kupic jesienia ....


Piękny jest Zapisałam sobie nazwe co by go tez nabyć.
____________________
pora na zmiany
Margarete 14:45, 29 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Zielona napisał(a)
Rozmiar 41 powiadasz...? To muszę troszkę poczekać... ale wolę, żeby Dziewczynkom stopy do 41 nie urosły

Jak będa wysokie szczupłe i zgrabne laski to stopa w rozmiarze 41 nie przeszkadza, sama jestem dośc wysoka i nosze 40 wiec to chyba proporcjonalnie jakos sie układa...
Buziaki !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 14:46, 29 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bogdzia napisał(a)
Wyobraziłam sobie Ciebie w tych nakładkach na buty i az trudno się nie śmiac, ale trawnikowi pewnie dobrze to zrobi. Te upały sa okropne , mogło by trochę odpuścic, choc kilka stopni w dół. Za długo juz trwaja. Nigdy tak długo nie trwały a w prognozach pogody zapowiadają tak do 12 sierpnia a co dalej nie wiadomo, nawet 35 stopni ma byc.Całe szczescie ze czasem troche popada.Pozdrówka Małgosiu.

U nas wczoraj zanosiło sie na deszcz, nawet cos tam pokropiło ale sie rozeszło i musiałam i tak, i tak ogród podlewac.
Pozdrówka !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 14:46, 29 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
AlKa napisał(a)

Piękny jest Zapisałam sobie nazwe co by go tez nabyć.

Witaj AlKa !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 14:47, 29 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Donia72 napisał(a)
U mnie na trawniku mam w niektorych miejscach zolto-brazowe plamy Mysle, ze to jakies szkodniki. Bede musiala sprawdzic, ale to juz po powrocie do domku
Pozdrawiam

U mnie też są podobne plamy...ale tego szkodnika znam osobiście..., bo to moja suczka Luna....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 14:48, 29 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
popcarol napisał(a)
Usmialam sie z bucików i szczotki pozdrawiam serdecznie!!


____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
malgorzata_s... 15:54, 29 lip 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Widzę że jednak z trawnikiem już walczysz nie wytrzymałaś Fajnie musiałaś wyglądaś w tych ogrodowiskowych sandałkach Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Milka 16:53, 29 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Margarete napisał(a)

U mnie od srody wieczorem leje.......tuz przed deszczem zrobiłam jeszcze areacje trawnika - kupiłam sobie taki areator - sandałowy czyli nakładki na buty z kolcami i "przeleciałam" w nich cały trawnik wzdłuż i w szerz - jesli widzieli mnie sąsiedzi z okien to mieli ubaw....
Łaziłam w tych kolcach i podopierałam sie kijem od szczotki....co by zebów nie wychlasnąc i nie runąc, wcale to nie jest łatwe. Potem jeszcze zdażyłam podsypac trawnik nawozem i dopiero zaczeło lac. Jest szansa że nawóż dotarł gdzie miła dotrzec bo ładnie padało dwa dni, a dzis to nawet było jakby oberwanie chmury.

Czekam na efekty mojej areacji i nawożenia
Pozdrawiam weekendowo !


Małgosia, szkoda, że nie ma fotki poglądowej ciekawa jestem efektu tych sandałów
Jeśli chodzi o hortensje VF, dopiero na 2 lub 3 rok są sztywne, wycinaj wiosną wszystkie cienkie pędy, zostawiaj te grubsze i tnij wachlarzowo, będą sztywne a z patyków rób kolejne, mnie jeden tak jak struna wyskoczył do 70 cm bodajże, czekam czy zakwitnie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies