Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Olili 19:33, 02 lis 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Piękna ta jesień u Ciebie.
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Margarete 19:48, 02 lis 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Olili napisał(a)
Piękna ta jesień u Ciebie.

Dziekuje za miłe słowa - chociaż przyznam że w tym roku nie dokońca wybarwiły sie drzewa i krzewy, bywały jesienie jeszcze bardziej obfitujące w kolory
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
JoannA 20:02, 02 lis 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Margarete napisał(a)

Dziekuje za miłe słowa - chociaż przyznam że w tym roku nie dokońca wybarwiły sie drzewa i krzewy, bywały jesienie jeszcze bardziej obfitujące w kolory

To prawda Małgosiu
W ubiegłym roku jesień ubrała bardziej jaskrawą sukienkę
Fotki bukszpanów u mnie.
pozdrawiam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Bogdzia 20:44, 02 lis 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
W tamtym roku były ładniejsze kolory ale o tej porze nie było już liści a w tym roku jeszcze ich sporo na drzewach, moze zima będzie jeszcze krótsza?
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Margarete 21:22, 02 lis 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bogdzia napisał(a)
W tamtym roku były ładniejsze kolory ale o tej porze nie było już liści a w tym roku jeszcze ich sporo na drzewach, moze zima będzie jeszcze krótsza?

Oby tak było Bożenko, póki co jest ciepło i miło, tylko wczesnie ciemno sie robi ale na pogode nie ma co narzekać, październik przeleciał, a był ciepły, listopad zaczął sie fajnie, zapowiedzi też nie sa złe na najliższe dni, potem tylko trche szarugi i już świeta......a poza tym kazdy dzien przybliża nas do wiosny !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 10:30, 03 lis 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
JoannA napisał(a)

To prawda Małgosiu
W ubiegłym roku jesień ubrała bardziej jaskrawą sukienkę
Fotki bukszpanów u mnie.
pozdrawiam

O jaki ładny, nowy avaterk
Wiesz że ja dopiero w tym roku odkryłam zawilce i ich urok - dla siebie i dla swojego ogrodu
Lece oglądać buksy
Pozdrawiam!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
JoannA 10:39, 03 lis 2014


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Małgosiu,
ja pierwszego zawilca sadziłam jeszcze na działce ROD i jak pomyślę jak wielki mi wyrósł to już jestem przerażona. Ale nie umiałam się oprzeć ich urokowi i w tym roku wsadziłam trzy. Mam nadzieję że te nie zarosna mi dokładnie całej rabaty
Często wspominam moją małą działeczkę w ROD bo zostawiłam tam ogromne ilości pięknych roślin. Żałuję że ich jednak nie zabrałam do nowego ogrodu.
Zaraz biegnę do ogrodu bo mam dzisiaj wolne, słoneczko zachęcająco świeci mi w okna
miłego dnia Małgosiu
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
popcorn 11:04, 03 lis 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Też liczę że zima będzie jeszcze krótsza piękna jesień oby tak do marca
miłego!!
____________________
Mój nowy ogródek
Margarete 11:54, 03 lis 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
JoannA napisał(a)
Małgosiu,
ja pierwszego zawilca sadziłam jeszcze na działce ROD i jak pomyślę jak wielki mi wyrósł to już jestem przerażona. Ale nie umiałam się oprzeć ich urokowi i w tym roku wsadziłam trzy. Mam nadzieję że te nie zarosna mi dokładnie całej rabaty
Często wspominam moją małą działeczkę w ROD bo zostawiłam tam ogromne ilości pięknych roślin. Żałuję że ich jednak nie zabrałam do nowego ogrodu.
Zaraz biegnę do ogrodu bo mam dzisiaj wolne, słoneczko zachęcająco świeci mi w okna
miłego dnia Małgosiu

Wolnego dnia zadroszcze.......
Zawilec kupiłam w tym roku pierwszy raz - jednego białego i jednego rózowego dostałąm od Małej-Mi, posadziłam je na tle miskantów ML, mam nadzieje że sie rozkrzewią.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 11:54, 03 lis 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
popcarol napisał(a)
Też liczę że zima będzie jeszcze krótsza piękna jesień oby tak do marca
miłego!!


Wzajemnie!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies