Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 10:35, 27 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
No własnie Gierczusiu przeciez to róża jest - to ów sliczny Leonardo osławiony tekstowo i obrazkowo przez naszą Izę-Konstancje ale nie tylko, bo i u Makasi, u Pani Przyrody i u innych sie dobrze spisuje, ma cudny rózowy kolor, nie mylićz wujekiem Leosiem ani tym bardziej z różą Red Leonardo która ma zdecydowanie bardziej purpurowo-czerwony kolor i którą tez bym kupiła gdybym miała miejsce......

Za kciuki za potomka dzieki Gierczusiu
Na razie jeszcze nic sie nie dzieje, czekamy wszyscy w napieciu....

Tak stipy trzeba okrywac u nas w centralnej Polsce, chyba tylko Dolny Sląsk może sobie pozwolic zeby ich nie zabezpieczac na zime. Chciałabym doczekać sie ich wielgasnych za rok a moze i jakos udałoby sie im rozsiac....byłoby dobrze, więc mus okrywac.

Pozdrawiam ciebie i .....twojego wujka Leosia, co go na pewno czkawka męczy na okoliczność że go na Ogrodowisku wspominają
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 10:35, 27 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Viola napisał(a)
No jak to kto? LEONARDO DA VINCI przecież róża pięknie różowa

No właśnie, dzieki że czuwasz Violu
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 10:37, 27 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Marzena2007 napisał(a)
Cenulowych szał Nie bedziemy sie mogły wiosny doczekac. Na razie cieszy mnie tak piekna słoneczna jesień


Witaj Mandzen!
u nas słonecznie ale rzesko.....kilka stopni to jednak daje sie odczuc juz zimno....wczoraj biegałam w Łodzi po cmentarzach i troche podmarzłam...choc słonko było, bez zarzutu
U was cieplej, nieporównanie....
Pozdrawiam!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 10:42, 27 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bogdzia napisał(a)
Zaglądam czy są nowe ważne wiadomości ale jeszcze cisza.Pozdrówka.

Pozdrawiam wzajemnie - w tej istotnej sparawie póki co żadnych wieści, cały czas czekamy...wg ostatnich informacji to ma sie zdarzyc dopiero około 7 listopada a nie 1 jak mówiono pierwotnie......tak wiec cierpliwie czekamy wszyscy...

Widziałam i czytałam ten link który mi podesłałaś - fajnie i interesująco to wygląda, juz sie nie moge doczekac wiosny
Pozdrawiam wzajemnie!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Mala_Mi 15:48, 27 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Lenin wiecznie żywy.. ale młode pokolenie to jakos inaczej to odbiera..
Jak wnukowi wybrali imię Feliks to sie mało nie zaplułam... teraz się przyzwyczaiłam.. i już nie mam złych skojarzeń tylko fajne
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Margarete 09:59, 28 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Mala_Mi napisał(a)
Lenin wiecznie żywy.. ale młode pokolenie to jakos inaczej to odbiera..
Jak wnukowi wybrali imię Feliks to sie mało nie zaplułam... teraz się przyzwyczaiłam.. i już nie mam złych skojarzeń tylko fajne

Mój mąz miał na drugie imie Włodzimierz i tez zawsze mówił że po Leninie.....

A tak powaznie to nie wazne kiedy sie urodzi, nie wazne jak bedzie miał na imie dzidzius byleby wszystko przebiegło sprawnie i szczęsliwie a dzidzius i mam byli zdrowi....
Czas intensywnego i nerwowago czekania przed nami .....
Buziaki Aniu dla ciebie - słyszałam dzis w wiadomosciach,że u Was w rzeszowskim jakis duzy minus w nocy był - u mnie rano tez był lekki szron ale teraz juz jest fajnie, słonecznie
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
paniprzyroda 00:34, 29 paź 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Zagladam, sprawdzam co u dzidziusia U mnie słoneczko dziś było, ostatnie przesadzania uskuteczniałam. Buziaki zostawiam
____________________
Dwa ogrody
polinka 07:24, 29 paź 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Małgosiu trzymam kciuki za dzidziusia i mamę
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Margarete 10:00, 29 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
paniprzyroda napisał(a)
Zagladam, sprawdzam co u dzidziusia U mnie słoneczko dziś było, ostatnie przesadzania uskuteczniałam. Buziaki zostawiam

Czesc Mariolko,
u nas tez słonko codziennie ale szron tez od rana codziennie........nie mam czasu rano przed praca ale chętnie bym obfotografowała ten mój osztoniony ogród, trawy, liscie, bordowe kwiaty rozchodnika......i wszystko pokryte szronem jak umoczone w cukrze albo posypane cukrem pydrem i do tego lśni w słońcu...przez okno wygląda pieknie
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 10:01, 29 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
polinka napisał(a)
Małgosiu trzymam kciuki za dzidziusia i mamę


Dziekuje Paulinko !
Póki co nic sie jeszcze nie dzieje, czekamy......
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies