Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Krys 21:28, 02 sty 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Małgosiu wszystkiego dobrego i samych radości w Nowym Roku
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Margarete 23:43, 02 sty 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Odpowiem zbiorowo - Bogdziu, Polinko, Agnieszko z Jurajskiego, Iwonko, Krys - dziekuje wam bardzo za zyczenia noworoczne w imieniu swoim (i mamy - dzieki Bogdziu za pamięć )

Obiecałam foty ale mój komputer odmówił współpracy oststnio i musiałam pokombinowac z wejsciem USB ale juz jest ok. Tak wiec teraz obiecana duuuuża porcja zdjec.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 23:51, 02 sty 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Najpierw pomęcze Was jeszcze światecznymi ozdobami, ale klimat świateczno-moworoczny wciąz trwa, więc jeszcze nie jest za późno....

Zrobiłam 3 wianki świąteczne w tym roku.
1. na zewnątrz na świezym podkładzie z jodły w czerwonym, energetycznym kolorze, tak oto wyglada

a tak sie prezentuje na drzwiach przed domem


I w komplecie do tej czerwieni pozostałe elementy na zewnątrz utrzymane w tej samej tonacji kolorystycznej

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 23:54, 02 sty 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
2, drugi wianek biały z elementami srebra i białego brokatu - wisi jako przeciwwaga na drzwiach ale od wewnętrznej strony



____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 23:59, 02 sty 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
3. jakiś taki nieokreślony, wyszedł.....taki sobie ....ale była późna noc i brakowało mi już weny...ale ostatecznie wygląda nawet nieźle, zdobi hol.........


Potem go jeszcze nieco zmodyfikowałam, dołozyłam u góry wstążke na tę wiklinowa baze i ostatecznie wygląda tak :
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 00:06, 03 sty 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
A oto historia mojej tegorocznej choinki...........
.........najpierw długo czekała na właściwy moment...........

Potem zgrana ekipa zabrała sie za jej ubieranie.....nie ma to jak praca zespołowa - efekt: 4 bombki potłuczone, pokłute ręce i spalona porcja pierników świątecznych bo wszyscy zajęci byli choinką i nikt nie mysłał o piekarniku......


____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 00:15, 03 sty 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
A to już efekt naszej zespołowej pracy - jest kolorowo, bogato, jarmarcznie i radośnie :

I niektóre detale...........



____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 00:20, 03 sty 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
I jeszcze troche świąt w dekoracjach domu, stołu .........jak ja lubię magie tego czasu jaki teraz powoli mija....



____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 00:28, 03 sty 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ale dośc już o świetach, wracamy do tematów ogrodowych.........wspomnienie zimowej szaty w ogrodzie z monionej soboty...........dziś już niestety po sniegu ani śladu, za to leje i wieje........

Wrzosy zachowały nawet odrobine kolorów...


____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 00:37, 03 sty 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Smutno się patrzy na takie zmrozone rodki z opuszczonymi listkami aż trudno uwierzyc w cud odnowy na wiosne i bogactwo kolorów, prawda ?
W tym odradzaniu sie roślin i całej przyrody na wiosne tkwi jakaś magia jednak........bo dziś one wyglądają jak jakieś zmarznięte bidulki, a wiosną.....eh już sie nie mogę doczekać tej wiosny




I jakaś "mrożona " róża (Pastella) się nawet trafiła pod obiektyw....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies