Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 00:42, 03 sty 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Dobrze że mam trochę zimozielonych bukszpanów i że zostały niewyciete hortensje oraz inne byliny i trawy....zawsze to coś.....



____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 00:51, 03 sty 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
A to mój berberys green carpet - jego czerwone owoce - przysmaki dla ptaków prawie wyjedzone i smutno teraz - tak łyso i buro wygląda


A jeszcze niedawno tak cieszył oczy :
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
makkasia 01:32, 03 sty 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Małgosiu obejrzałam Twoje świąteczne arcydzieła i powiem Ci, że ja też dopiero od dwóch dni nic nie robię bo wcześniej to nie wiem jak się nazywałam ale od jutra zacznę bo wałki malarskie i farba czeka Życzę więc Tobie i Twoim bliskim pięknego Nowego 2015 Roku szczęśliwego, zdrowego, pozbawionego zmartwień i z dużym zapasem czasu na jego smakowanie
ściskam Cię baaardzo mocno
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Mala_Mi 18:49, 03 sty 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Wesołą choinkę obejrzałam Wnusia widać bardzo zadowolona Z EFEKTU

Ja bylin też nie wycinam, bo może nieestetyczne, ale chociaż nie jest pusto Jak śnieg spadnie to estetycznie, bo różne fakturki wychodzą, a bez śniegu to kicha nie zima. Dobrze tylko jeździć autem
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
paniprzyroda 21:10, 03 sty 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Spóźnione, ale szczere
Wybieram biały wianek, śliczny Fajnych pomocników miałaś do ubierania choinki U mnie wiatr i pada, brr
____________________
Dwa ogrody
Margarete 00:08, 04 sty 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
makkasia napisał(a)
Małgosiu obejrzałam Twoje świąteczne arcydzieła i powiem Ci, że ja też dopiero od dwóch dni nic nie robię bo wcześniej to nie wiem jak się nazywałam ale od jutra zacznę bo wałki malarskie i farba czeka Życzę więc Tobie i Twoim bliskim pięknego Nowego 2015 Roku szczęśliwego, zdrowego, pozbawionego zmartwień i z dużym zapasem czasu na jego smakowanie
ściskam Cię baaardzo mocno

Ha, ha, ha....arcydzieła....ale powiedziane
Coś ty to takie moje wydłubki wiankowe...juz drugi rok z rzędu, dzieki Ogrodowisku bawie sie w wiankowanie i sprawia mi to olbrzymia radośc.
Za życzenia noworoczne wielkie dzieki, a co do farb i wałka to możemy sobie podac ręke.....ja ruszam od srody z remontem........bedzie sie działo oj będzie.
Buziaki!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 00:09, 04 sty 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Mala_Mi napisał(a)
Wesołą choinkę obejrzałam Wnusia widać bardzo zadowolona Z EFEKTU

Ja bylin też nie wycinam, bo może nieestetyczne, ale chociaż nie jest pusto Jak śnieg spadnie to estetycznie, bo różne fakturki wychodzą, a bez śniegu to kicha nie zima. Dobrze tylko jeździć autem

U nas dzis popadało sniegu wieczorem ale mokry jest taki co sie lepi do wszystkiego, przez noc pewnie polezy a jutro chlapa będzie......ale teraz widok z okna na ośnieżoną i oświetloną lampkami choinke mam super.
Buziam !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 00:11, 04 sty 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
paniprzyroda napisał(a)
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Spóźnione, ale szczere
Wybieram biały wianek, śliczny Fajnych pomocników miałaś do ubierania choinki U mnie wiatr i pada, brr

Dziekuje za noworoczne zyczenia, u nas śnieg spadł jak pisałam wyżej ale nie polezy... za ciepło.
W tygodniu odezwe sie do cieboie w kwesti spotkania, telefonicznie
Pozdrawiam !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Madzenka 13:24, 04 sty 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
U Ciebie wciąż zima... U mnie 3 stycznia było nawet +7 i deszczowo... Niby niecale 200 km...
Dzisiaj wietrzysko, ze łeb urywa ale ogród wygląda jak na przedwiośniu...I wiesz co ,wcale nie mam nic lrzeciwko temu aby tak wyglądał przez następny miesiąc
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Donia72 13:48, 04 sty 2015


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Pozdrawiam niedzielnie Wianeczki bardzo ładnie zrobiłaś
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies