Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 00:24, 27 gru 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Tak, tak Joasiu miły ten czas świąteczny choć.....męczący trochę
Zawitko - pozdrawiam świątecznie
Mała Mi - u mnie wcinamy juz drugi słój tej "mojej" ryby..
Polinko - posypało ale lekko, mniej niz u ciebie - widziałam twoje fotki= p mnie tak jak byś posypała racuchy cukrem pudrem...ale dobre i to

Kolejny dzien Świąt minął spokojnie i rodzinnie, słońce i lekki mrozik zachecił nas do spacerów, ale niestety część moich domowników niedomaga przeziębieniowo więc spacer w okrojonym składzie.
Obżarstwo i łasuchowanie oraz zabawy z dzieciakami i psem.....blask choinki....zapalone świece i ich migotliwe światło...rozmowy do późna i dobre winko.....fajny to czas.
Jedzenia jak zwykle przygotowałam za duzo, trudno jeszcze jutro i w niedziele bedziemy dojadać świąteczne potrawy



____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Donia72 11:38, 27 gru 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Małgosiu, pozdrawiam poświątecznie
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Bogdzia 20:45, 27 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Same pysznosci uszykowałas na te swięta. Cieszę sie ze miałas tak miły czas z rodzinką.Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Anita1978 08:00, 28 gru 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
No i po świętach.....jak tam? Wnuczkami sie nacieszyłaś babciu? .
U mnie też ledwie cukier puder popruszył na dworze....
____________________
ogródek Anity
Margarete 16:28, 29 gru 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Doniu, Bogdziu, Anitko - witam po świetach, juz pisałam dzis na forum - teraz dopiero odpoczne po świetach..

Pyszności swiateczne nie powyjadane do końca, dzieci zabrały wałówke ze sobą ale zostało jeszcze....


Cisza i spokój i dobra książka na kanapie, przy choince - to mój plan na dziś. po swiętach wskazany odpoczynek

Patrula - witam cie w moim wątku, na pewno zajrze na twojego bloga w wolnej chwili, jakkolwiek nie wiem czy takie reklamowanie bloga wprost jest dopuszcalne i zgodne z regulaminem forum. Moze dopisz sobie adres bloga do swojego aktywnego podpisu jak to robia inne nasze ogrodowiskowe forumowiczki. Póki co nie widze twojego podpisu.


____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Bogdzia 20:35, 29 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Małgoś to odpoczywaj bo w święta nie miałas na to czasu. Dał Ci wnusio chociaz spac spokojnie???
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mala_Mi 18:03, 30 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Widzę koniec odpoczywania z książka bo biegasz po wątkach
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Viola 18:14, 30 gru 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Mala_Mi napisał(a)
Widzę koniec odpoczywania z książka bo biegasz po wątkach


Po Świętach i siedzeniu bez ruchu, trzeba trochę pobiegać
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Bogdzia 18:38, 30 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Czytam że do siebie zapraszasz na lutowe zajecia , do mnie tez w kazdej chwili można ale pewnie do Ciebie Mariolka ma blizej. Mam nadzieje ze jestem zaproszona????
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
paniprzyroda 22:22, 30 gru 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
No to jesteś zaklepana Napisałam, że Tobie zostawiam sprawy organizacyjne, ja zajmę się materiałami, ok?
____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies