Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

rozark 22:04, 04 sty 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Przyszłam się przywitać z sąsiadką i życzę Szczęśliwego Nowego Roku.
____________________
pozdrowionka
Margarete 23:00, 06 sty 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Mandżen, Doniu, Rozark - miło mi ze zaglądacie do mnie
Doniu - dzieki za pochwały, Rozark - witam sąsiadko - byłam u ciebie, zapowiada sie fajny wątek z nowym, miejskim ogrodem

Jestem mocno nieczasowa, w pracy młyn, a w domu mam od jutra remont.......a do tego jeszcze wiele rzeczy do remontu nie wybranych, nie kupionych - tak więc zawieszam póki co swoja obecność na forum ze względu na nawał pracy i dezorganizację życia domowego..........meble powynoszone, każda rzecz na innym miejscu, a za chwilke tu będzie rządził kurz, bród i bałagan totalny więc czasu na forum braknie na pewno. Dobrze że to taki spowolniony okres i zarówno tu na Ogrodowisku jak i w ogrodzie jeszcze spokojnie.....i stron i tematów tak dużo i szybko nie przybywa, to łatwiej mi będzie później nadrabiać.

Póki co do zobaczenia !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Krys 00:16, 07 sty 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Małgosiu trzymaj się,znam ten kurz remontowy doskonale,pewnie jeszcze go mam w płucach,uważaj na zapory przy remoncie,ja po zetknięciu z jedna wylądowałam na SOR na 24h ,pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Mala_Mi 21:28, 07 sty 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Małgoś... dam Ci streszczenie co u mnie Pilnuj remontu
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
rozark 17:17, 08 sty 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Margarete napisał(a)
[b Dobrze że to taki spowolniony okres i zarówno tu na Ogrodowisku jak i w ogrodzie jeszcze spokojnie.....i stron i tematów tak dużo i szybko nie przybywa, to łatwiej mi będzie później nadrabiać.

Póki co do zobaczenia !

Przeraziłas mnie - ja się nie mogę ogarnąć ze wszystkim, myslałam że taki ruch na ogrodowisku bo ludziom się nudzi, a jak przyjdzie wiosna to będą czas spędzać w ogrodzie, pryskać, ciąć, plewić.....
Ciekawe co to się będzie działo.
____________________
pozdrowionka
Maria667 14:43, 16 sty 2015


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Małgosiu!
Z przyjemnością wracam do Waszych ogrodów, a zaległości mam poważne...
Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Margarete 15:45, 19 sty 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Jejku jaka ja zalatana jestem tym remontem w domu, nie mam czasu na forum ale z ciekawości podgladam czasem choć w telefonie zeby poczytac co słychac...
Miło mi ze wpadacie pod moja nieobecnośc

Krys - mam nadzieje ze z całego tego zamieszania wyjde obronna reką Licze na lutowe spotkanie u ciebie, jest szansa że dotrę, chociaz czas ppokaże jak sie to wszystko ułozy....

Mała Mi - super, dzieki za deklarcje , trzymam cie za słowo

Rozark - cos ty - dopiero wiosna i latem forum ożywa, bo jest o czym pisac, dyskutować, radzić sie, jest co fotografowac i pokazywac...

Maria667 - dobrze ze jestes bo juz sie martwiłam taka długa nieobecnoscia, steskniłam sie za toba Marysiu, twoim cudnym ogroem ..no i twoim dobermankiem Teraz ja przepadam na troche bo w domu robota... a w pracy nie mam mozliwości... za niedługo ja bede nadrabiac

U mnie w ogrodzie nie wiem co i jak bo nie mam czasu na oględziny....a jak wracam to ciemno juz, dosypuje tylko ziarno do karmników i juz ....tyle że co rano przez okno widze jak ptaki w stołówce harcują, pąki na magnolii nabrzmiewają jakby to był kwiecien a nie styczeń (troche sie tym martwie bo mrozy zapowiadaja na początku lutego)
W domu sajgon totalny, pies roznosi gips i kurz budowlany po całym domu, nawet do tych pomieszczen ktore nie podlegaja remontowi....niczego nie moge znaleźć, bo wszyystko poutykane po kątach, co dzien szukam jak nie jakis papierów to kluczy albo telefonu czy ładowarki....rozgardiasz, bałagan i konca remontu nie widać...a ja ciagle czegoś szukam, coś wybieram, dokupuje albo płace panu fachmanowi za to co on kupił...tylko za kieszeń sie trzymam....obłęd !!!!!!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Ivvvona 21:16, 19 sty 2015


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Remonty - wszyscy kiedyś przez to przechodzą, mam nadzieję że u ciebie pójdzie gładko i sprawnie i szybko wrócisz do nas. Pozdrówka
____________________
W ogródku Iwony
Nikita 19:11, 27 sty 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Małgoś, jak tam remont...dajesz radę, trochę się martwimy o ciebie bo zaginęłaś gdzieś pomiędzy workami z gipsem, wiadrami z farbą lub przysypana kilogramami budowlanego kurzu....
Jak coś to dzwoń, będziemy się odgruzowywać.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
popcorn 21:27, 27 sty 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Remont! Chociaz cos sie dzieje Pokaz efekty byle do wiosny! buziaki!!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies