Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

kasiek 09:05, 01 kwi 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ale magnolie wypasione!
A z kregosłupem nie zazdroszczę bo sama jestem po zmiaźdzeniu 3 kręgów lędźwiowych i od tej pory muszę uważać w jaki sposób dźwigam. Dla mnie najlepsze są masaże, jak mnie postrzał chwyta to po przeciwbólowych biorę serię mazaży i jest super na kolejny sezon
Pozdrawiam i zdrowia zyczę
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
paniprzyroda 13:02, 01 kwi 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Mam nadzieje, że wszystko w porządku i obyło się bez strat Dobrze, że jest zimno, przynajmniej mi też nie jest szkoda, że nie mogę działać w ogrodzie. Dziś w domu też nie za bardzo, od rana wody nie ma. Zmykam do pracy, buziaki zostawiam.
____________________
Dwa ogrody
Margarete 17:01, 01 kwi 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Krys napisał(a)
Malgosiu zdrowk zycze!

Dzieki Krysiu - juz lepiej
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 17:04, 01 kwi 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
rozark napisał(a)
jak chcesz to mam namiary na dobrego fizjoterapeutę, zleci ci kilka ćwiczeń i pomoże na dłużej

Dziekuje bardzo
ja tez mam takiego zaprzyjażnionego fizjopterapeute i zawsze na telefon wcisnie mnie w nagłej potrzebie i tym razem tez tak było, juz mi lepiej, mam nadzieje na dokończenie porzadków w domu przed świetami bez bólu
Buziaki zostawiam wiosenne - w opozycji do tego co mamy za oknem !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 17:06, 01 kwi 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
kasiek napisał(a)
Ale magnolie wypasione!
A z kregosłupem nie zazdroszczę bo sama jestem po zmiaźdzeniu 3 kręgów lędźwiowych i od tej pory muszę uważać w jaki sposób dźwigam. Dla mnie najlepsze są masaże, jak mnie postrzał chwyta to po przeciwbólowych biorę serię mazaży i jest super na kolejny sezon
Pozdrawiam i zdrowia zyczę

I tak wasnie zrobi łam i juz mi lepiej
Kasiu sciskam mocno i lece na zakupy w te przedświąteczne tłumy... ale cóz pracuje do późna i nie da sie wczesniej ...
Za oknem mam 4 pory roku w jednej godzinie ale to chyba tak dzis u wszystkich, pozostawiam pozdrowienia w nadzieji że prawdziwa wiosna sprawi nam niespodzianke na swieta...choc metereolodzy temu przeczą...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 17:09, 01 kwi 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
paniprzyroda napisał(a)
Mam nadzieje, że wszystko w porządku i obyło się bez strat Dobrze, że jest zimno, przynajmniej mi też nie jest szkoda, że nie mogę działać w ogrodzie. Dziś w domu też nie za bardzo, od rana wody nie ma. Zmykam do pracy, buziaki zostawiam.

U nas z prądem były rano kłopoty ale woda jest - na szczęscie
Wiatr napedził mi stracha naprawde, wiało, wyło, gięło drzewa za oknem i miałam wrażenie ze porwie mnie z domem, dachem etc....nie mogłam spac w nocy przez ten wiatr a w ciemności wszystko straszniej sie odczuwa. Na szczęscie nic sie nie stało złego i mam nadzieje że juz ten najgorszy wiatr mamy za soba.
Pozdrawiam wiosennie na przekór pogodzie
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Bogdzia 18:01, 01 kwi 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
W nocy to samo myślałam , w dzień troche mniej strachu i podobno od wieczora ma byc lepiej , oby się spełnilo.Dobrze ze sie lepiej czujesz bo w świeta jednak musisz byc na wysokich obrotach . Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
JoannA 18:12, 01 kwi 2015


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Pogoda Małgosiu wszędzie taka paskudna. Wczoraj wiatrzysko u nas trochę mniejsze ale za to dzisiaj nadrabia. Różnych śmieci mi nawiało i patrzeć na ogród nie mogę.
Współczuję problemów z kręgosłupem, zadbaj koniecznie Małgosiu o siebie bo sezon ogrodowy już się rozpoczął.
Ładna ta Genia, miejsce juz dla niej wybrane?
pozdrawiam i poprawy pogody życzę
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Margarete 18:44, 01 kwi 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bogdzia napisał(a)
W nocy to samo myślałam , w dzień troche mniej strachu i podobno od wieczora ma byc lepiej , oby się spełnilo.Dobrze ze sie lepiej czujesz bo w świeta jednak musisz byc na wysokich obrotach . Pozdrówka.

Oj tak muszę się spiąć i wziąć byka za rogi bo znów będę miała dom pełen ludzi...i dużych i małych
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 18:47, 01 kwi 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
JoannA napisał(a)
Pogoda Małgosiu wszędzie taka paskudna. Wczoraj wiatrzysko u nas trochę mniejsze ale za to dzisiaj nadrabia. Różnych śmieci mi nawiało i patrzeć na ogród nie mogę.
Współczuję problemów z kręgosłupem, zadbaj koniecznie Małgosiu o siebie bo sezon ogrodowy już się rozpoczął.
Ładna ta Genia, miejsce juz dla niej wybrane?
pozdrawiam i poprawy pogody życzę

Fajnie ze zaglądasz Joasiu
Z kręgosłupem coraz lepiej, odpukać Dziękuje za troskę.
U nas tez dzis na szczęście przycichło, własnie wróciłam z ogrodu gdzie zbierłam smieci i worki foliowe z całej okolicy, wygrzebywałam grabie z berberysów i zbierałam do kupyporozrzucane doniczki oraz kratki które mi wywiało z kominów na dachu......
Genia jeszcze cały czas w planach... w mojej głowie, to znaczy miejsce dla niej w planach ...
Buziam swiatecznie !

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies