Gdzie jesteś » Forum » Ważne informacje dla wszystkich » Składanie życzeń świątecznych

Pokaż wątki Pokaż posty

Składanie życzeń świątecznych

KasiaWB 18:39, 29 gru 2015


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Danusiu, bardzo dobre rozwiązania chociaż zdawało mi się, że już wcześniej były wprowadzone
Uważam za bardzo słuszne z wielu względów zamieszczanie jednych życzeń świątecznych dla wszystkich albo u siebie w wątku albo w oddzielnym wątku dla tego celu powstałym.

Pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Warmia 19:05, 29 gru 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Przyznaję się bez bicia, ja też wysyłałam, bo szłam za tłumem. Ale postanawiam poprawę. Jednak ploteczki mogłyby zostać, bo one jakos tworzą to forum mniej formalnym.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
przemekg 19:13, 29 gru 2015


Dołączył: 20 gru 2011
Posty: 442
Brawo Danusia
Dziękuję za zdecydowany głos, z serca życzę aby Ogrodowisko rosło w siłę i aby się kojarzyło z portalem na wysokim poziomie merytorycznym, propagującym swój własny ogrodowy styl, jako marka.
A niestety przez to wszystko o czym mowa, plus machanie, buzianie itd. nieodosobnione są opinie iż jest tu o mydle i powidle, plotki i ploteczki.Wątki sa publiczne i treści pozostają na lata, a naprawdę jest tyle możliwości rozmów ze znajomymi forumowiczami i wtedy można o wszystkim, a wątki o ogrodach niech o nich będą.
Pozdrawiam i życzę siły w wprowadzaniu, pozytywnych zmian.
____________________
U Przemka w ogrodzie
Gardenarium 19:30, 29 gru 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Co roku forumowiczów przybywa, nowe osoby widząc "stare" życzenia, bo nie wypada usuwać... myślą, że tak trzeba i sytuacja co roku się powtarza

A ja co roku mam się za swoje dyskutując i apelując. Nie da się tego uciąć w jeden rok.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Nallar 19:53, 29 gru 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Jeśli to w jakiś sposób pomoże, to wyrażam zgodę na usunięcie wpisów związanych z życzeniami z mojego wątku.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
pawel_snopek 21:31, 29 gru 2015


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Dziwna sytuacja nastała lecz jestem dobrej myśli i pokładam wielkie nadzieje w nas wszystkich bo musimy dbać o zdrowie Danusi Pozdrawiam
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Hana75 22:08, 29 gru 2015


Dołączył: 25 cze 2015
Posty: 618
Gardenarium napisał(a)


Szefowa założyła w odpowiednim czasie stosowny wątek, nowy i powiadomienie o nim każdy raczej ma

Gdy rejestrowałam się w czerwcu tego roku na tym forum, faktycznie czytałam "Ważne informacje dla wszystkich" jednak Świąteczny nastrój mi się udzielił i o tym wpisie zapomniałam.
"Przypominajkę" dostałam dopiero 28 grudnia, chyba że było coś wcześniej i nie zauważyłam
Nie mniej błagam "pogaduchy" zostawcie na naszych wątkach, bo tak jak ktoś już pisał "tworzą klimat tego forum". Jeśli ktoś nie chce komentarzy do swoich wpisów (na swoim wątku) to niech o tym napisze np. na pierwszej stronie. Są też "wizytówki ogrodów" i tam nie ma komentarzy. Również są przecież wątki ściśle fachowe, dotyczące np. chorób roślin, polecanych lub nie polecanych roślin, i tam przeważnie trzymamy się tematu.
____________________
Hania - Skrawek raju na ziemi... działka na stepie
Hana75 22:23, 29 gru 2015


Dołączył: 25 cze 2015
Posty: 618
O! dopiero teraz zobaczyłam wątek w "Rozmowach".
Przyznam się, bez bicia, że jeszcze tam mnie nie było
Wchodzę od jakiegoś czasu nie z głównej strony tylko przez e-mailowe powiadomienie na poczcie "o wpisie" na moim wątku lub na obserwowanych.
I stąd nie dotarłam do Apelu Danusi "Życzenia na Boże Narodzenie..."
Pewnie większość osób też tak robi
i stąd nasze przeoczenie.
Człowiek uczy się przez całe, życie
a to forum to cudowna odskocznia od szarości dnia codziennego.
Dziękuję: Danusiu, Michale i Witku
____________________
Hania - Skrawek raju na ziemi... działka na stepie
Anabell 22:35, 29 gru 2015


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Gardenarium napisał(a)
Co roku forumowiczów przybywa, nowe osoby widząc "stare" życzenia, bo nie wypada usuwać... myślą, że tak trzeba i sytuacja co roku się powtarza

A ja co roku mam się za swoje dyskutując i apelując. Nie da się tego uciąć w jeden rok.


Przeczytałam wpisy, to samo chciałam napisać forumowiczów przybywa, problem się powtarza co rok.
Często przeglądam całe wątki bardzo, bardzo przeszkadzają wklejane kartki świąt wiosennych i zimowych, powtarzające się życzenia po wątkach.

Częściej musimy poruszać ten problem, kto dobrze zrozumiał, apelować po swoich wątkach.
Nikt nie powinien czuć urazy, a serdeczne życzenia w specjalnych wątkach powinny być odebrane serdecznie.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
LewOgrodowy 22:36, 29 gru 2015


Dołączył: 31 sty 2015
Posty: 493
Gardenarium napisał(a)
Co roku forumowiczów przybywa, nowe osoby widząc "stare" życzenia, bo nie wypada usuwać... myślą, że tak trzeba i sytuacja co roku się powtarza

A ja co roku mam się za swoje dyskutując i apelując. Nie da się tego uciąć w jeden rok.


Danusiu, a może właśnie wypada usuwać, jako niezgodne z regulaminem? Wiem, że odkopanie wszystkich jest nierealne, ale może usuwać te, na które napotkasz? Nie wiem, jak to wygląda technicznie, stąd być może moja sugestia okaże się nietrafiona.
____________________
Monika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies