Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » SOSNOWO II czyli sosny na dobry początek.

Pokaż wątki Pokaż posty

SOSNOWO II czyli sosny na dobry początek.

Syla 21:55, 22 lut 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Tłumaczyłam mu oczywiście czym zajmuje się nasza kochana Danusia
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Joku 22:13, 22 lut 2011


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12147
ha, ha
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Monika123 23:00, 22 lut 2011


Dołączył: 13 lut 2011
Posty: 28
Dzieci są super.
Monika123 00:22, 23 lut 2011


Dołączył: 13 lut 2011
Posty: 28
Przepraszam za słabą jakość rysunku nie jestem uzdolniona plastycznie, ale mam nadzieję, że choć troszkę udało mi się zrobić plan sytuacyjny.
Monika123 00:27, 23 lut 2011


Dołączył: 13 lut 2011
Posty: 28
A oto gość, który dziś odwiedził mój ogródek. Nawet był z kolegą ale ten nie chciał pozować.
monteverde 00:29, 23 lut 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
to są uroki leśnego ogrodu, bardzo dostojny bażant)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Gardenarium 00:50, 23 lut 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ładny, u mnie takie chodzą po polach, ale to przy wjeździe, a ja w środku miasta.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Syla 11:31, 23 lut 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Monika123 napisał(a)
A oto gość, który dziś odwiedził mój ogródek. Nawet był z kolegą ale ten nie chciał pozować.


U mnie też takie spacerują
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 14:57, 23 lut 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Napisz mi proszę jakie zmiany Cię interesują ? Chciałabyś zmienić rabaty które już są ? czy tylko podosadzać roślinki do tego co już jest.
Czytałam wcześniej , fajne roślinki zaproponowała Ci Danusia i rzeczywiście wśród cienia drzew azalie i różaneczniki mogą wybarwić to miejsce doskonale. Sprawdzą się również funkie. Pomyślałam sobie również o przywrotniku ostroklapowym (Alchemilla mollis) . Rozjaśni zaciemnione miejsca .
A to miejsce z sosenką : padła propozycja bonsai, fajny pomysł. Można wyłożyć dookoła niej kamyczki białe i dodać parę drobnych elementów. Może z tego wyjdzie taka mała japońska rabatka.
(Ja lubię mieszać w stylach bez przesady ale lubię )
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Monika123 15:39, 23 lut 2011


Dołączył: 13 lut 2011
Posty: 28
Jeśli chodzi o azalie i różaneczniki to przyznam, że jeszcze nigdy ich nie sadziłam. Pozostałe roślinki już mam i rosną właśnie w tym moim lesie. roślin. Pomysł mam taki aby od tarasu (wsch) poprowadzić chodniczek w stronę lasku i na jego skraju zrobić altankę, ale nie taką drewnianą tradycyjną. Chciałabym ją wymurować z cegły klinkierowej tzn 4 słupy a dach zrobić ażurowy aby mogły poprzerastać go roślinki pnące. W lesie chciałabym posadzić rośliny zimozielone bo takie akurat lubię. Zależy mi na uzyskaniu tzw piętrowości roślin, tylko nie bardzo mogę sobie poradzić z ich doborem. Jest takie zdjęcie z ogrodu Danusi na tyłach domy gdzie panuje totalny busz i mnie się właśnie coś takiego podoba. Chciałabym stworzyć w moim ogrodzie poczucie przytulności. Nie jestem zadowolona z tego co zrobiłam w nim do tej pory mino tego, że zdrowo się w nim napracowałam. jestem otwarta na propozycję zawsze liczy się świeże spojrzenie.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies