Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » SOSNOWO II czyli sosny na dobry początek.

Pokaż wątki Pokaż posty

SOSNOWO II czyli sosny na dobry początek.

Monika123 11:31, 06 wrz 2011


Dołączył: 13 lut 2011
Posty: 28
Dziękuję za miłe słowa. Chyba wtedy miałam gorszy dzień, ale już się wzięłam w kupę. Moje ciurkadełko wreszcie działa i to kolejny powód do zadowolenia. Na razie jest akcja "PIERWSZAK", przeżywam chyba bardziej niż moje dziecko. Danusiu chyba jeszcze nie raz się zobaczymy w mojej okolicy - szykuje się kolejna robótka. Ale o tym pogadamy jak przyjedziesz do Agatki.
Pozdrawiam.
Tonia 12:40, 11 paź 2014

Dołączył: 08 paź 2014
Posty: 19
czy ktoś może mi cos powiedzieć o sośnie himalajskiej????
____________________
Tonia
Gardenarium 20:55, 14 paź 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie sadż sosen, to kiepskie drzewa, wielkie i śmieciuchy straszne.

O sośnie himalajskiej poczytaj tutaj

http://pl.wikipedia.org/wiki/Sosna_himalajska

i tutaj

http://www.zszp.pl/?id=207&rco=Pinus%20wallichiana&lang=1
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kasienka7175 09:29, 23 kwi 2016

Dołączył: 19 kwi 2016
Posty: 25
Czy sosne mozna formowac?
ElzbietaFranka 21:19, 27 kwi 2016


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13891
Tez chcialabym sie dowiedziec na temat formowania sosen. Krok po kroku podobno sie wyrywa-usuwa swieczki nowe przyrosty sosen aby byly geste. Ja tam mam maly lasek sosnowy i tam niech zrzucaja igliwie i mam duzo pod nimi maslakow. Mam tez bardzo ladne sosny czarne takie kopy 3 metrowe.
Ale jakby ktos mogl napisac a moze ma doswiadczenie w formowaniu sosen to prosze napisac. A moze da namiary gdzie mozna zaczerpnac tych informacji.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ZieloneWrota 21:28, 27 kwi 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Witaj, mójM. ukręca świeczki sosenkom, efekt widać gołym okiem mają jak ja to mówię super rozkloszowane sukienki, ukręca młody pęd w połowie i po czasie pojawiają się nowe przyrosty.
____________________
Agataod początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies