Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » SOSNOWO II czyli sosny na dobry początek.

Pokaż wątki Pokaż posty

SOSNOWO II czyli sosny na dobry początek.

Syla 09:08, 23 sie 2011


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
A tak wogóle to witaj Moniko po dłłłłłługiej nieobecności
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Monika123 10:32, 23 sie 2011


Dołączył: 13 lut 2011
Posty: 28
Witam wszystkich!
Kochani marzenia się spełniają, czasami tylko ciut ciut ciut...... trzeba pomóc losowi.
Jestem bardzo przejęta i nie modę doczekać się czwartku. No a Szefowa........ super babeczka.
I jeszcze malutki apel i przestroga - kto pyta nie błądzi. A więc jeśli Wasze ogrody nie są takie jak byście chcieli urządzajcie je malutkimi kroczkami, po jednej rabatce ale z pomocą Danusi. Wiem co mówię a w zasadzie piszę!!!!!.
Pozdrawiam.
Sebek 12:49, 23 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Syla napisał(a)

Ale dlaczego Syla, Kraków nie tak daleko, muszę zobaczyć jak realizujesz projekt Czy za dużo samowoli tam nie ma

Lublin zresztą też nie jest daleko Kiedyś zawitam.
Tak się złożyło, ścieżki faktycznie są niezbadane i nieprzewidywalne czasem i przypadkowe



Upssssss !!!!! samowolka !!!!! hmmmmm...... odrobinkę ...... może ....... To od dzisiaj już sprzątam Bo dom przez ogród pajęczyną obrósł

No właśnie przeczytałem jak to sprzątasz dom - przygotowując ziemię pod rośliny w ogrodzie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
monteverde 01:06, 24 sie 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
wiemy, wiemy Monico witaj
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Gardenarium 19:54, 25 sie 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Agatka była dziś z Moniką u mnie
A właściwie to Agatka też chce przebudować ogród i za sprawą Moniki trafiła w dobre ręce.
Otóż od poniedziałku będzie wielka przewalanka w ogrodzie Agaty.

Chyba muszę poprosić o założenie wątku także Agatę Moniczka będzie kibicować i wspomagać Agatkę. Zdradzę tylko, że w tym ogrodzie będzie Księżycowa Brama i mur z cegły i lustro
I wyżwirowane nawierzchnie Jeśli się da, wszystko to pokażemy w relacji zdjęciowej.


Natomiast z Moniką opracujemy plan naprawy jej ogrodu.

Dziewczyny przyjechały z własnymi ciastami i pięknym storczykiem





A tu wyjeżdżają z sadzonkami bluszczu





Wąchają różę












____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sebek 20:36, 25 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
No super spotkanie - na pewno wyjechały zachwycone
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 20:52, 25 sie 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Było bardzo entyzjastycznie i spontanicznie i wesoło

Dziewczyny też robiły zdjęcia, może coś pokażą
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Monika123 21:30, 25 sie 2011


Dołączył: 13 lut 2011
Posty: 28
Było bardzo fajnie. U Danusi w ogrodzie jest jak w pudełeczku poukładane, wygłaskane po prostu pięknie.
Zrobiłam kilka zdjęć ale i tak po przyjeździe do domu czuję lekki niedosyt bo powinnam zrobić więcej. Ogród cukiereczek nie chce się z niego wychodzić. Uważam, że Danusia ma wielki talent nie tylko w urządzaniu ogrodów ale przez to, że jest taką miłą i ciepłą osobą ma się wrażenie że się zna ją od lat....
Już się nie mogę doczekać i bardzo cieszę się z Agatą na ten Jej nowy ogród

A bluszcz już wsadziłam.
Sebek 21:40, 25 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Jak zwykle ogród bez skazy
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 21:10, 02 wrz 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dziekuję Monia za wklejenie zdjątek
Nie bardzo na podstawie zdjęć mogłam Ci wtedy doradzić, postaram sie jakoś inaczej, natomiast dziękuję że jesteś taką wspaniałą przyjaciólką dla Agaty i szczerą. To wielka rzadkość w dzisiejszych czasach.
Ni martw się swoim ogrodem, masz dużo roślin, tylko je troszkę przegrupować i posegregować. Narazie dbaj o nie i niczym sie nie przejmuj.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies