Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

ivo 11:34, 24 maj 2016


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 3134
O matko na zdjęciach widzę jak ice dance się rozlazł. U mnie to może być zaleta bo ma tworzyć takie prostokąty 1x2 m. Czy wkopywałas mu jakieś ograniczniki ?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5905-zielonym-od-linijki-ogrod-ivony
iwka 11:34, 24 maj 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
jakie gracki!!! nie mam u siebie to Twoje też kocham niech rosną

malowanko ekstra wyszło
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
MAD 11:45, 24 maj 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Siedzę z szeroko otwartą buzią i gapie się w monitor. Cóż za metamorfoza! Aż się wierzyć nie chce, że tak się da. ŁAŁ! Gratulacje.

I dobrze, że barwa światła ciepła.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
polinka 11:50, 24 maj 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
I nie wchodzi więcej zdjęć

Ivo, jakoś trzeba kombinować jak tu zrobić ze starego coś "nowszego" chociaż wizualnie aby to jakoś wyglądało

Betko a wiesz, że to przez Ciebie przemalowałam meble? Wcześniej nawet tego nie brałam pod uwagę A po przemalowaniu ławki i parapetów pomyślałam, że raz kozie śmierć i spróbuję przemalować stoliczek...Jak już stolik był pociągnięty na jeden raz to głupio te fotele wyglądały i takim sposobem są szare meble.
A miała być tylko ławeczka w innym kolorze a tu w ciągu tygodnia mam wszystkie elementy, które były brązowe w nowym kolorze i jest git
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
beta 11:53, 24 maj 2016


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
hahaha...cała przyjemność po mojej stronie...i jest bardziej niż git
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
polinka 11:53, 24 maj 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
ivo napisał(a)
O matko na zdjęciach widzę jak ice dance się rozlazł. U mnie to może być zaleta bo ma tworzyć takie prostokąty 1x2 m. Czy wkopywałas mu jakieś ograniczniki ?


Ice Dance rozchodzi się okrutnie. Ola i Marta z tego powodu zmieniły mu miejscówkę z swoich ogrodach
Ogranicznik mam za ID a przed RB ponieważ chcę aby RB utworzył prostą linię a nie rozchodził się gdzieś dalej. Z przodu ogranicznikiem dla ID jest kostka granitowa.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 11:56, 24 maj 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
iwka napisał(a)
jakie gracki!!! nie mam u siebie to Twoje też kocham niech rosną

malowanko ekstra wyszło


Iwka, gracki chyba czują, że muszą szybko rosnąć aby przysłonić kącik wypoczynkowy Wczoraj z eMem się założyliśmy kiedy to nastąpi
eM postawił na miesiąc ale przegra bo z moim podlewaniem to one z ciągu dwóch tygdoni już nas zasłonią hi hi...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 12:00, 24 maj 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
MAD napisał(a)
Siedzę z szeroko otwartą buzią i gapie się w monitor. Cóż za metamorfoza! Aż się wierzyć nie chce, że tak się da. ŁAŁ! Gratulacje.

I dobrze, że barwa światła ciepła.


Dziękuję I ja cieszę, że to wszystko zaczyna jakoś ze sobą współgrać
Mówią, że wszystko można tylko potrzeba czasu, pieniędzy i chęci...

Pan w sklepie stwierdził, że ciepła barwa zle będzie wyglądać na zewnątrz i on tylko i wyłącznie poleca zimną...W tamtym roku Ola wyedukowała mnie z oświetlenia ogrodu i nie dałam sie wpuścić w maliny Przy tej zimnej barwie garaż wygląda jakby był niebieski...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 12:01, 24 maj 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
beta napisał(a)
hahaha...cała przyjemność po mojej stronie...i jest bardziej niż git


Ale pamiętasz jak to wyszło w rozmowie przy okazji dobierania koloru ławki? Niby tylko rzucony pomysł a zobacz jaki efekt! Dziękuję Beatko
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
anbu 12:01, 24 maj 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Kolejna rewelacyjna metamorfoza
Gracki - tez takie chcem
____________________
Ania Ogród Ani :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies