Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Juzia 20:33, 02 paź 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38863
Ale piękne widoki!!!
Uwielbiam wodę! I lasy!
....góry w sumie też

Peżocik Twój?
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
sylwik69 21:01, 02 paź 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Okolice masz równie piękne jak ja!bo ja mieszkam na lubuskich Mazurach
Odnośnie całej dyskusji ,dużo można by pisać,co osoba to inne spojrzenie..mam pomysł aby pomóc nam "młodym" stwórzcie jako grupa bardziej zaawansowanych ogrodowo,taką listę wątków do przeczytania!sezon jesienno-zimowy będzie idealny na lekturę,a wiosną nie będziemy zadawać głupich pytań i mądrzejsi wyjdziemy do swoich ogrodów
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
aga_pe 21:10, 02 paź 2016


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
polinka napisał(a)


Aga, zobaczysz jak przyjedziecie, że to niestety gracki ale muszę przyznać rację Madżence, że ilość wody może mieć wpływ na kwitnienie Gracilimusów.
Chwastowiskiem się nie przejmuj, u mnie to samo. I to nie jest tylko takie tam gadanie, zapomniałam w pierwszym ogrodzie co to chwasty i teraz mam problem
Umawiałaś się już a Anią? Do srody jestem zajęta-będę miała smaragdy do sadzenia. Od czwartku jestem wolna A może sobota byłaby dobra??


Jeszcze się nie umawiałam, ale sprawdzając pogodę na tydzień, tylko środa i czwartek bez opadów. Napisze do Ani, ale sobotę chyba ma zajętą. Jedzie po zielone
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Rojodziejowa 21:14, 02 paź 2016


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8688
sylwik69 napisał(a)
Okolice masz równie piękne jak ja!bo ja mieszkam na lubuskich Mazurach
Odnośnie całej dyskusji ,dużo można by pisać,co osoba to inne spojrzenie..mam pomysł aby pomóc nam "młodym" stwórzcie jako grupa bardziej zaawansowanych ogrodowo,taką listę wątków do przeczytania!sezon jesienno-zimowy będzie idealny na lekturę,a wiosną nie będziemy zadawać głupich pytań i mądrzejsi wyjdziemy do swoich ogrodów


O to jest bardzo dobry pomysł! Podejrzewam tylko, że recepta dla każdego może być inna
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
aga_pe 21:43, 02 paź 2016


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
polinka napisał(a)


Asia...Ty mnie jeszcze nie przeklinasz? Teraz sobie przypomniałam Jak jeszcze to jest aktualne to wieczorem poszukam ok.?

Czyli nie tylko ja tak robię? Problemem jest jak człowiek ma małą nerwicę natręctw i musi mieć wszystko na swoim miejscu Ja po prostu nie potrafię żyć w bałaganie tak w domu jak i w ogrodzie. Denerwuje mnie kazdy liścik, chwaścik, kwiat, który kwitnie nie w tą stronę co trzeba. Podejrzewam, że na forum jest nas takich więcej i póżniej mamy "wyczyszczone" ujęcia z ogrodu.


A ja jestem straszną bałaganiarą i raczej się to nie zmieni. I przyznam się bez bicia, że wiele rzeczy nie zauważam, bądź najzwyczajniej w świecie mi nie przeszkadza. Np. liście brzozy na trawniku. Chwasty mnie wnerwiają, jednak z moją złą organizacją czasu raczej zawsze będę JE miała. Ale są plusy tego stanu rzeczy. Poli ma "zupę" dla traw
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Madzenka 22:52, 02 paź 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
sylwik69 napisał(a)
Okolice masz równie piękne jak ja!bo ja mieszkam na lubuskich Mazurach
Odnośnie całej dyskusji ,dużo można by pisać,co osoba to inne spojrzenie..mam pomysł aby pomóc nam "młodym" stwórzcie jako grupa bardziej zaawansowanych ogrodowo,taką listę wątków do przeczytania!sezon jesienno-zimowy będzie idealny na lekturę,a wiosną nie będziemy zadawać głupich pytań i mądrzejsi wyjdziemy do swoich ogrodów


Gdyby watki miały po kiadziesiat stron dalabyś rade ale kila tysiecy? Wez np taki wątek Nawigatorki czy Oli Leon, nie ogarniesz tego zima. Ja watki Danusi przeczytałam w kilka tygodni a potem Dominiki (juz jej nie ma na forum) w kilka dni. Ale tarz forum źyje w innym tempie, albo jest sie na bieżąco z lubianymi watkami albo wypadasz z obiegu

Jest tak wiele ogrodow o róznym stylu ogrodowym , trudno wskazać jakies konkretne, bo kazdy ogród i właściciel jest indywidulany
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
polinka 23:05, 02 paź 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
eee_taam napisał(a)
dyskusja zamknieta ...ufff) bo mi się zwoje przepaliły od czytania myślenie i wymyślania



Justyś, nie będziemy odgrzewać kotletów
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 23:06, 02 paź 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
anna_t napisał(a)

dokładnie ale żeby kogoś polubić to trzeba najpierw chcieć go poznać



Ania ale Ty chyba nie możesz narzekać na brak doradców?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 23:08, 02 paź 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
UrsaMaior napisał(a)


Ania, na to nic nie poradzisz, trudno. Ja Cię chcę!;D


____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 23:10, 02 paź 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Juzia napisał(a)


Liczy! Bo to Ty wybrałaś, zapakowałaś, wysłałaś!
Pewnie, że liczy!!!
Tu bym takich ładnych i tanich nie znalazła
Dziękuję po raz kolejny....że w ogóle Ci się chciało!


Juz by mi się nie chciało
Ale minę Pani na poczcie, na widok 4 wielkich kartonów będę długo pamiętać
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies