Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Margarete 13:18, 13 lut 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ty juz o cięciu myslisz ? u nas snieg i do tego mocno zlodzony, nie taki puchaty który sie zapada pod butami ale twardy i duzo go wciąż...i mrozi w nocy mocno to pewnie do konca marca sie bedzie topił..
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
asiak 13:21, 13 lut 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Polinko, cudowne masz te trawy
____________________
AsiaDziałeczka Asi
anbu 14:34, 13 lut 2017


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
polinka napisał(a)
Wczoraj cały dzień spędziłam na przypominaniu sobie wiadomości o gnojówkach, wywarach itd. i natrafiłam na rady dt. wczesnego cięcia traw, hortensji itd. Myślę, że temat za chwilę będzie bardzo na czasie to póżniej pokażę



Oooo to ja czekam
____________________
Ania Ogród Ani :)
AniMa 15:24, 13 lut 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Poli wrzucaj przypomnienie Niejednemu sie przyda, nawet jak ma zapisane w 3 miejscach- jak ja
Poli jedziesz na giełdę 25.02??? Teraz ja kierowca
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
polinka 16:15, 13 lut 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
frezja napisał(a)


Chcę już lata )


Ewko-ja też!! Ale powoli, najpierw niech przyjdzie wiooosna to już będzie dobrze
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 16:18, 13 lut 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Sebek napisał(a)
Akurat jak dziś wycinałem trzcinniki zastanawiałem się czy Ty tez już tniesz swoje kolosy? A tu wspomnienia lata


Sebek, podziwiam, że w taką zimnawicę miałeś ochotę na cięcie ale już doczytałam,że to brak czasu w póżniejszym terminie tak Cię pogonił Jeśli sprawdzą się prognozy to moje kolosy pójdą w piątek pod nóż
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 16:20, 13 lut 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
hankaandrus_44 napisał(a)
Czy to są trzcinniki? Czy może jakieś miskanty? Szukam czegoś w tak sztywnym układzie źdźbeł.


Haniu to są miskanty. Najlepiej jak podasz docelowa wysokość jaką mają osiągnąć trawy to będziemy myśleć
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 16:22, 13 lut 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
leon60 napisał(a)
białe pampuchy, soczysta zieleń i ognista czerwień ach jak mi dobrze


Ola, pamiętasz jak projektowałyśmy te trawy?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 16:29, 13 lut 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Wendy79 napisał(a)



Polinko, ja bywam ostatnio codziennie, miałam tylko przerwę w najgorszych momentach, gdy babcia odchodziła...

W ubiegłym tygodniu trochę rozmroziło i popadało, a potem znowu zmroziło. M. mówi, żebym sobie łyżwy kupiła, to łatwiej będzie mi się po ogrodzie poruszać Większość śniegu jednak zostało i już widzę, co będzie się działo, jak naprawdę przyjdzie odwilż.

Wpadaj i pisz co trzeba przy trawach robić, bo ja całkowicie zielona jestem w tym temacie.

Czy tylko ja mam wrażenie, że Red Baron wpada w róż?


Aguś, bardzo mi przykro Mam nadzieję, że jakoś się trzymasz...tulę Cię mocno kochana!

RB nie wpada w róż,to może być tylko złudzenie. On na początku sezonu jest trochę taki przybrudzony ale od czerwca, lipca gdy dostanie więcej słońca jest bardzo intensywnie czerwony aż razi na rabacie
A o trawach nie wiem co Ci napisać Napisz co masz to jeśli będę wiedzieć to podpowiem jak się nimi zajmować
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 16:34, 13 lut 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
anbu napisał(a)
Poli siedzę na Twoim wątku od dwóch dni. Przejrzałam cały sezon 2016
Betony wszystkie cudne tworzysz
Podpatrzyłam jak czyścić szmaragdy Oj czeka mnie ta robota wiosną, oj czeka
A co najważniejsze skopiowałam sobie całą kartkę mądrości gnojówkowych Nie pozostaje mi nic innego tylko wcielić to w życie

Buziaki


Aniu, po Twoim wpisie też wczoraj usiadłam i zaczęłam przypominać sobie wszystko o gnojówkach Do końca tygodnia muszę przestudiować Twój wątek bo to był plan na zimę a za chwilę wiosna zapuka do ogrodu...
Czyszczenie smaragdów i mnie niestety czeka, i wiem, że będzie to najgorsza praca ze wszystkim wiosennych Jesienią odpuściłam odkurzaczenie i teraz pewnie padnie wiele niecenzuralnych słów jak zajrzę do środka...48 szt.tutaj plus 20 w nowym ogrodzie-oj będzie ból

Życzę powodzenia z gnojówkami!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies