Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

AniMa 19:02, 07 lut 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Tez eMa namawiam na taki spacer dla samego spaceru, ciszy, widoków. Moze byc nawet nocny... Jest szansa, że sie doczekam
Cieszę się, że się piny przydadzą...
Ja mam duzy stół ktory sie nada
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Wendy79 20:49, 07 lut 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Super macie te wypady w góry! Też coraz bardziej tęsknię za wiosną, ale boję się roztopów. Moje zadołowane doniczki z rozchodnikami już stoją w lodzie...
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
frezja 21:06, 07 lut 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Super wyprawę mieliście....kocham góry.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
ren133 09:07, 08 lut 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Fajna ta kompozycja z hiacyntami U mnie śniegu cała masa ... nie wiem czy do marca stopnieje Pozdrawiam
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
kasja83 11:48, 09 lut 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
polinka napisał(a)
Zimę i śnieg kocham ale już baardzo tęsknię za wiosenką, za zieloną trawą, za ciepełkiem a chyba najbardziej za stokrotkami kupowanymi rok temu 14 lutego...
Póki co w domu ratuję się hiacyntami




Fajnie!
Polinko u Ciebie na tych fotkach widokowych-to ta zima jakoś bardziej do przełknięcia
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
14:51, 09 lut 2017
życze sukcesów w sprzataniu )

czytałam u ludzi, że pomalowałaś 2 pokoje ...po takiej akcji chętniej się sprząta zazdroszę ...bo u nas ten rok musi być malarski ....bo już duszno sie robi bardzo
beata_m 17:10, 09 lut 2017


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
polinka napisał(a)
Zimę i śnieg kocham ale już baardzo tęsknię za wiosenką, za zieloną trawą, za ciepełkiem a chyba najbardziej za stokrotkami kupowanymi rok temu 14 lutego...
Póki co w domu ratuję się hiacyntami





fantastyczny pomysł boska dekoracja
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
polinka 15:18, 11 lut 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
nawigatorka napisał(a)
Widziałam na FB i już wxdychalam.mi M obiecał kiedyś romantyczny wyjazd a właściwie wyjscie do schroniska bez dzieci jak kiedyś.moze się kiedyś uda


Asiu, naprawdę warto się wybrać, oczywiście jeżeli ktoś lubi warunki schroniskowe Bo to nie hotele *****. My długi czas też odkładaliśmy takią wędrówkę ale postanowiliśmy, że musimy sobie zrobić taki mini sprawdzan przed planem na letnią wędrówkę po Bieszczadach od schroniska do schroniska.
Na romantyczny wyjazd polecam Samotnię, chyba najbardziej klimatyczne schronisko w Karkonoszach
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 15:25, 11 lut 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
AniMa napisał(a)
Tez eMa namawiam na taki spacer dla samego spaceru, ciszy, widoków. Moze byc nawet nocny... Jest szansa, że sie doczekam
Cieszę się, że się piny przydadzą...
Ja mam duzy stół ktory sie nada


Aniu, stół będziemy robić ale taki mały stolik kawowy
Oj dla tej ciszy warto iść! Mieliśmy nawet taki moment na szlaku pomiędzy Strzechą Akademicką a Odrodzeniem, że przez pół godziny żywej duszy nie spotkaliśmy-byliśmy tylko my i góry. Coś fantastycznego i ta cisza, która pozwalała zapomnieć o wszystkich troskach, po prostu można iść i przez chwilę całkowicie się wyłączyć z życia...uwielbiam takie momenty

W Strzesze Akademickiej spotkaliśmy grupę dziewczyn, które o 23.00 dotarły na szczyt Śnieżki a póżniej jeszcze dwie godziny szły do schroniska. Do Strzechy dotarły o 1.30! Próbuję namówić eMa na coś podobnego
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 15:26, 11 lut 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Wendy79 napisał(a)
Super macie te wypady w góry! Też coraz bardziej tęsknię za wiosną, ale boję się roztopów. Moje zadołowane doniczki z rozchodnikami już stoją w lodzie...


Cześć Aguś! Dawno Cię nie było...ale i ja rzadko teraz tu bywam
Mam nadzieję, że u Was wszystko ok.??

U Ciebie już roztopy? U mnie mróz cały czas trzyma.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies