Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Wendy79 20:19, 11 lut 2017


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
polinka napisał(a)


Cześć Aguś! Dawno Cię nie było...ale i ja rzadko teraz tu bywam
Mam nadzieję, że u Was wszystko ok.??

U Ciebie już roztopy? U mnie mróz cały czas trzyma.



Polinko, ja bywam ostatnio codziennie, miałam tylko przerwę w najgorszych momentach, gdy babcia odchodziła...

W ubiegłym tygodniu trochę rozmroziło i popadało, a potem znowu zmroziło. M. mówi, żebym sobie łyżwy kupiła, to łatwiej będzie mi się po ogrodzie poruszać Większość śniegu jednak zostało i już widzę, co będzie się działo, jak naprawdę przyjdzie odwilż.

Wpadaj i pisz co trzeba przy trawach robić, bo ja całkowicie zielona jestem w tym temacie.

Czy tylko ja mam wrażenie, że Red Baron wpada w róż?
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
anbu 20:26, 11 lut 2017


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Poli siedzę na Twoim wątku od dwóch dni. Przejrzałam cały sezon 2016
Betony wszystkie cudne tworzysz
Podpatrzyłam jak czyścić szmaragdy Oj czeka mnie ta robota wiosną, oj czeka
A co najważniejsze skopiowałam sobie całą kartkę mądrości gnojówkowych Nie pozostaje mi nic innego tylko wcielić to w życie

Buziaki
____________________
Ania Ogród Ani :)
Margarete 21:19, 11 lut 2017


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Polinko, widoki zimowe gór cudne ale ja wolę o tej porze roku, u schyłku zimy już te ogrodowe -letni obrazki bo tesknie za kolorami

Pomysł na betony z hiacyntami przedni

U nas ciągle śniegu dużo i nadal mrozi, teraz pokazywało w aucie minus 8 i pół...Brrrr...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
AniMa 22:07, 11 lut 2017


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Wow,Poli podziwiam Wasz spacerowy zapał
Betonowy stół chce zrobic na taras- ale z tego dużego....skroce mu tylko nogi. Bedzie wyzwaniem dla mnie
Twoje ID śliczne....marzę aby moje, choc troche Twoje przypominały
Miłego weekandu
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Madzenka 00:08, 12 lut 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zima wkrótce odejdzie i zawita ciepełko. Wtedy wpadniemy w wir cięcia!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
regli 21:29, 12 lut 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 760
Polinko, mam pytanie odnośnie gór Wchodziliście może zimą na Wysoką Kopę w Izerach? Właśnie siedzimy w Szklarskiej i mamy w planach, ale zastanawiam się czy damy radę z dzieckiem.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3227-dzialka-ktora-kiedys-moze-bedzie-ogrodem
AngelikaX 08:40, 13 lut 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
polinka napisał(a)
Przeglądam dzisiaj zdjęcia z tamtego sezonu bo zastanawiam się nad małą zmianą ale póki co nie wymyśliłam nic ciekawego. Jak coś wpadnie mi mądrego do głowy to będziemy radzić a póki co zostawię kilka letnich obrazków











Hej Polinko - musiałam zacytować, bo taaaaakie piękne soczyście zielone foteczki na to zasługują
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Kawa 11:16, 13 lut 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
hej Poli
spadłaś mi z tymi fotkami
własnie myslałam co wsadzić pomiędzy ID dla koloru

no to red baron będzie

macham wiosennie
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
polinka 12:36, 13 lut 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
regli napisał(a)
Polinko, mam pytanie odnośnie gór Wchodziliście może zimą na Wysoką Kopę w Izerach? Właśnie siedzimy w Szklarskiej i mamy w planach, ale zastanawiam się czy damy radę z dzieckiem.


Reniu, wchodizliśmy na Wysoką Kopę pod koniec pażdziernika ale szlak jest mało wymagający więc myślę, ze bez problemu teraz wejdziecie. Wchodziliśmy czerwonym szlakiem od Szklarskiej i tylko początek do Wysokiego Kamienia jest miejscami męczący ponieważ ciągie i ciągnie się to podejście ale to droga dojazdowa do schroniska więc droga szeroka i nie stroma Dalej szlak prowadzi równo przez las i na ostatnim odcinku jest trochę lekkiej wspinaczki ale bez strachu w oczach
Z powrotem poszliśmy drogą utwardzoną,która wiedzie do kopalni kwarcu i widoki były rewelacyjne choć sama kopalnia wywarła na nas przygnębiające wrażenie...ale warto to zobaczyć. Życzę miłej wędrówki i dobrej widoczności
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 12:39, 13 lut 2017


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Wczoraj cały dzień spędziłam na przypominaniu sobie wiadomości o gnojówkach, wywarach itd. i natrafiłam na rady dt. wczesnego cięcia traw, hortensji itd. Myślę, że temat za chwilę będzie bardzo na czasie to póżniej pokażę
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies