Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

polinka 20:07, 21 sty 2019


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Iwk4 napisał(a)

Jeszcze nie wiem, na czym stanęło, ale ten projekt jest taki fajny, że chyba ziemię od sąsiada dokupię Oooo !!! Podoba mi się BARDZO


____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 20:08, 21 sty 2019


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Wendy79 napisał(a)


Ponieważ to trochę z mojej półki zagadnienie, to powiem tak. Rolety do pomieszczeń są co prawda impregnowane, ale nie wiem, jak z ich wytrzymałością na zewnątrz (mogę się dowiedzieć jutro u źródła). Żeby nie latały musiałyby mieć jakiegoś rodzaju prowadnice, bo zwykle występujące obciążenie raczej jest za lekkie (chyba, że by je wymienić na coś cięższego).


Aguś, będę wdzięczna za pomoc
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 20:12, 21 sty 2019


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
HannaR napisał(a)
Niestety Iwonko, mój projekt nie doczeka się realizacji (hlip, hlip) . Tak czy inaczej jestem pewna, że będzie ślicznie.


Haniu, bardzo Cię proszę nie smuć się bo jest mi bardzo przykro, że napracowałaś się przy projekcie a ja go nie wykorzystam Ale nie ukrywam, że wizualnie wygląda to ślicznie i tak jak Iwonka napisała-jest to gotowy projekt do zrealizowania!
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
HannaR 20:21, 21 sty 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Ależ ja się wcale nie smucę. Wręcz cieszę się, że mój projekcik poczyniony w przypływie twórczej weny znalazł uznanie u kilku osób.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
DorKa 08:26, 22 sty 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
HannaR napisał(a)
Niestety Iwonko, mój projekt nie doczeka się realizacji (hlip, hlip) . Tak czy inaczej jestem pewna, że będzie ślicznie.


a ja jestem pewna ,że Twój projekt będzie inspiracja dla niejednego ogrodu

Polinko, Twój salon ogrodowy przecudny Zazdroszczę!
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Agi2006 09:23, 22 sty 2019


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824


No ja się zainspirowałam. Brzozy już mam posadzone ewentualnie oprócz rozplenicy wrzucę jeszcze red barona
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
AngelikaX 11:09, 22 sty 2019


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Polinko dodam swoje trzy grosze, jeśli pozwolisz
Ja osobiście zrezygnowałabym z tej ścieżki przy cisach -jaką ona ma spełniać fukcję? Dojście do warzywniaka? Moim zdaniem spokojnie ta przy altanie by wystarczyła... nie wiem jaką masz odległośc między cisami i altaną, ale chyba poszłabym brzozami (przynajmniej tą środkową) bardziej na prawo, z czasem jak korony urosną to zamiatać Ci będzie po dachu altanki
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
polinka 20:57, 15 lut 2019


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
HannaR napisał(a)
Ależ ja się wcale nie smucę. Wręcz cieszę się, że mój projekcik poczyniony w przypływie twórczej weny znalazł uznanie u kilku osób.


Minęło trochę czasu Haniu a ja dalej nie wiem czy brzozy czy graby...Pierwszy raz coś takiego przeżywam
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 20:58, 15 lut 2019


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Agi2006 napisał(a)


No ja się zainspirowałam. Brzozy już mam posadzone ewentualnie oprócz rozplenicy wrzucę jeszcze red barona


____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 21:02, 15 lut 2019


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
AngelikaX napisał(a)
Polinko dodam swoje trzy grosze, jeśli pozwolisz
Ja osobiście zrezygnowałabym z tej ścieżki przy cisach -jaką ona ma spełniać fukcję? Dojście do warzywniaka? Moim zdaniem spokojnie ta przy altanie by wystarczyła... nie wiem jaką masz odległośc między cisami i altaną, ale chyba poszłabym brzozami (przynajmniej tą środkową) bardziej na prawo, z czasem jak korony urosną to zamiatać Ci będzie po dachu altanki


Pewnie, że pozwolę
Scieżki przy cisach nie będzie, zrobimy tylko szerszą do góry a na dole tylko murek oporowy.Masz rację, że to byłoby nieporozumienie taki wąski pasek. Co do drzew to dalej mam mętlik...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies