Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

nawigatorka 08:54, 27 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Mój telefon juz za takie numery jest skazany na wymianę... Mam od roku nie od godziny pozdrawiam
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
polinka 09:09, 27 cze 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Kuba napisał(a)
jak to zamiast gracków-one są nieodłączną częścią Twojego ogrodu


Gracki rosną obok miejsca wypoczynkowego, miały spełniać funkcję zasłonięcia nas od wścibskiech spojrzeń ale dopiero za dwa, trzy tygodnie będziemy "niewidzialni". Cały maj i czerwiec, kiedy odpoczywamy i grilujemy gracki nie spełniają swojej funkcji.
Zimą przy projektowaniu rewolucji wymyśliłyśmy, że dobrą osłoną będzie żywopłot z cisa ale z braku kasy cis będzie dopiero w następnym roku. Dlatego gracki będą przesadzone, tylko gdzie to nie mam pojęcia
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 09:13, 27 cze 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
lojalna_ napisał(a)
A sadziłas malutkie .....zakup grackow dopieo przed mna . W tym roku kupiłam dopiro dwa bo trudno dostac ale malutkie jeszcze som. Marze o takich jak Twoje


Z tymi sadzonkami to nie wiem do końca jak było. Sprzedawca twierdził, że to sadzonki już 4 letnie i zapłaciłam naprawdę dużo kasy za te 3 doniczki ale efekt był tego samego roku

A cała tajemnica uprawy gracków to chyba woda...

____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 09:34, 27 cze 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Juzia napisał(a)
Hejo!
Macham do Cię!


Juzia, ledwo żywa ale też macham

Od rana urwanie d... w pracy
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 09:35, 27 cze 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
nawigatorka napisał(a)
Mój telefon juz za takie numery jest skazany na wymianę... Mam od roku nie od godziny pozdrawiam


Tak podejrzewałam Ale fajnie byłoby mieć jakąś roślinę od godziny i już widzieć postępy we wzroście
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Milka 13:45, 27 cze 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Jak to jest, ja nie mam gracków!!!

Polinko, sa pąki na limkach ale na razie na moich ubiegłorocznych patykach, czyli te dorodniejsze niebawem
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
polinka 14:36, 27 cze 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Irenko, Ty wiesz, że ja dzisiaj to samo pomyślałam jak oglądałam zdjęcia z Twojego ogrodu, że chyba nie masz gracków!

Codziennie zaglądam do tych moich limek i czekam na pierwsze kwiatki eM już mi przygaduje, że jak nie zakwitną hortensje to będzie koniec mojej ekologicznej uprawy ogrodu i On będzie odpowiedzialny za ogród ( a raczej za nawozy ) a ja mogę sobie co najwyżej trawę skosić...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Kasia73 14:39, 27 cze 2015


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 1012
polinka napisał(a)


Kasia, będzie oferta na jesień...ML u mnie tez słabo rośnie albo ja taka przyzwyczajona do szybkości wzrostu gracka, że za dużo wymagam


To proszę mnie wpisać na listę kupujących
Kuba 14:39, 27 cze 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Na pewno zakwitną i na pewno to nie jest kwesia nawozu
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
polinka 14:47, 27 cze 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Kasia73 napisał(a)


To proszę mnie wpisać na listę kupujących


Jak przyjdzie czas to będę trąbić
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies