Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

polinka 15:29, 25 cze 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Milka napisał(a)


Mam taką nadzieję, mąż juz mi demontuje rabaty, wyszarpał hakone z rabaty rodkowej, powiększa ja o metr, pozostałe hakone podzielę i wzdłuż znowu posadzę, potem gdzie azalie nowe sadziliśmy, znowu z trawami kombinuje, znowu mi miskanty ML z rabaty trawiatsej wyszarpał, znowu demontaż i myślenie ufff, o tyle dobrze, że mam dorodne okazy i mogę dzielić


Ho, ho to widzę, że praca wre Ale kiedy u Ciebie było spokojnie?

Pamietam jak w tamtym roku mówiłaś, że koniec z rewolucjami...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 15:32, 25 cze 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Milka napisał(a)


O rany!! musisz tez sobie wózek kupic do przewożenia, mam i się przydaje, kuruj się kochana


Nie jest zle, dobre tablety mam a po drugie w pracy jakoś się rozchodzę choć z rana poruszam się jak stara babinka

Ja tych donice na codzień nie noszę, to tylko do zdjeć muszę zmienić im krajobraz...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
jazzy 20:16, 25 cze 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Eh, wszystko przez te gracki Coś czuje, że już dla mnie nie starczy Tyle tu chętnych Kuruj się i oszczędzaj!
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Jagodaa 20:32, 25 cze 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
polinka napisał(a)
Nie wiem czy nie mam problemu z limkami
W tamtym roku 26.06 miały już ładne pączki, 07.07 prawie kwitły a w tym roku nie mam nawet zawiązków kwiatków...
Czyżby brak specjalnego nawozu do hortensji tak się na nich odbił??

Jak u Was z limkami?


U mnie horti w lesie. U Silver Dollar nie widać nawet zawiązków pąków. Ale się nie martwię, taka pogoda... zimno.

Piękna ta rabata z Grackami i baronem i oczywiście Gracki w donicach prezentują się rewelacyjne. Czy one są stabilne?
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
malkul 20:34, 25 cze 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
czy gracki w donicach nei przesychają? mono pija wodę?
ja mam rozplenice w donicy niezbyt duzej (na schodach stoi) i strasznie mi przesycha
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
aga_pe 21:29, 25 cze 2015


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Milka napisał(a)


Mam taką nadzieję, mąż juz mi demontuje rabaty, wyszarpał hakone z rabaty rodkowej, powiększa ja o metr, pozostałe hakone podzielę i wzdłuż znowu posadzę, potem gdzie azalie nowe sadziliśmy, znowu z trawami kombinuje, znowu mi miskanty ML z rabaty trawiatsej wyszarpał, znowu demontaż i myślenie ufff, o tyle dobrze, że mam dorodne okazy i mogę dzielić


A ja się zastanawiam czy mogę dzielić teraz moją hakone. Myślałam że trochę późno...chociaż po deszczach to chyba oki?
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
polinka 06:55, 26 cze 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
jazzy napisał(a)
Eh, wszystko przez te gracki Coś czuje, że już dla mnie nie starczy Tyle tu chętnych Kuruj się i oszczędzaj!


Starczy, starczy Są takie potffory, że będzie z 50 nowych sadzonek
Mam dzisiaj zdjęcia ze sobą to może póżniej jak będę bardziej czasowa pokażę jakie gracki kupiłam i jak w ciągu pierwszego roku przyrosły. Wczoraj przeglądając zdjęcia sama byłam zdziwiona
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 06:59, 26 cze 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Jagodaa napisał(a)


U mnie horti w lesie. U Silver Dollar nie widać nawet zawiązków pąków. Ale się nie martwię, taka pogoda... zimno.

Piękna ta rabata z Grackami i baronem i oczywiście Gracki w donicach prezentują się rewelacyjne. Czy one są stabilne?


Jago, to mnie pocieszyłaś Na starych limkach kwiatków brak, na nowej tegorocznej już są malutkie zawiązki ale pewnie była pędzona w szkółce. Irenka u której zawsze wszystko szybko startuje też mówiła, że Jej limki w lesie

Do donic włożyłam cegłówki ale same potężne korzenie dają niezłą stabilizację
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 07:02, 26 cze 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
malkul napisał(a)
czy gracki w donicach nei przesychają? mono pija wodę?
ja mam rozplenice w donicy niezbyt duzej (na schodach stoi) i strasznie mi przesycha


Gosia, przesyachają i to bardzo! Rano wlewałam po konewce wody a wieczorem sucho. Od pewnego czasu podlewam co drugi dzień bo nie mam kiedy przesadzić a widzę duży napór na doniczkę ale końcówki bardzo usychają.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 07:03, 26 cze 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
aga_pe napisał(a)


A ja się zastanawiam czy mogę dzielić teraz moją hakone. Myślałam że trochę późno...chociaż po deszczach to chyba oki?


Gracki będę dzielić po niedzieli ale to niestety już póżno na takie prace.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies