Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

leon60 09:09, 29 sie 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Ptasie łapki będą pasować do pozostałych, pokrojem jak Evergold tylko kłaki krótsze układające się w zgrabną kępkę bardziej chyba do Silverów pokrojem.
AM w drugim roku już leży jak placek i ma długaśne kłaki nie wiem czy będzie Ci się podobać w tym zestawie

Sesleria jesienna też byłaby fajna tylko kwitnie
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Toszka 09:09, 29 sie 2015


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
te ptasie które mam od Mad są mniejsze. bardziej rozkładają się. Ale Iwk ma wielkie niczym Silvery.
Możesz wsadzić Amazony. U ciebie 60cm. U mnie mam tylko 30-40 między kulkami. Jak co roku, w miarę potrzeby/zagrożenia Amazony się rozrosną to wykopiesz, przetniesz jak ciastko i wsadzisz. Będzie dobrze
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Toszka 09:19, 29 sie 2015


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Jeśli byś zdecydowała się na limonkę, to przy buksach genialnie wygląda i rośnie Everillo. Tak mam drugi rok i jestem zachwycona każdego dnia. Niby one są 50/50cm, ale nie są gęste i kulkom nadają zycia
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Luki 09:28, 29 sie 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Zrobię jutro zdjęcie moich trawek ptasich łapek obok bukszpanów, dla Ciebie będą idealne i w ogóle nie wpadają w żółty u mnie
Sprawa z buksami mnie zmartwiła bo też planowałem ostatnią wyprawę...
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
siakowa 09:44, 29 sie 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
polinka napisał(a)

.....
Jest szansa

____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
polinka 09:45, 29 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
leon60 napisał(a)
Ptasie łapki będą pasować do pozostałych, pokrojem jak Evergold tylko kłaki krótsze układające się w zgrabną kępkę bardziej chyba do Silverów pokrojem.
AM w drugim roku już leży jak placek i ma długaśne kłaki nie wiem czy będzie Ci się podobać w tym zestawie

Sesleria jesienna też byłaby fajna tylko kwitnie


Chyba tam mi potrzebny taki placek Dzięki Ola za rozjaśnienie pokroju łapek
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 09:48, 29 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Toszka napisał(a)
te ptasie które mam od Mad są mniejsze. bardziej rozkładają się. Ale Iwk ma wielkie niczym Silvery.
Możesz wsadzić Amazony. U ciebie 60cm. U mnie mam tylko 30-40 między kulkami. Jak co roku, w miarę potrzeby/zagrożenia Amazony się rozrosną to wykopiesz, przetniesz jak ciastko i wsadzisz. Będzie dobrze


Iwonko, tak jak Ci napisałam serce mówi co innego i rozum też co innego

Nie miała baba kłopotu wymyśliła sobie zmianę trawek...korcą mnie te Amazony i chyba na próbę posadzę! Najwyżej w razie nerwów poszukam coś innego
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 09:49, 29 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Toszka napisał(a)
Jeśli byś zdecydowała się na limonkę, to przy buksach genialnie wygląda i rośnie Everillo. Tak mam drugi rok i jestem zachwycona każdego dnia. Niby one są 50/50cm, ale nie są gęste i kulkom nadają zycia


Możesz pstryknąć fotkę swoim? Nie mam nic żółtego w ogrodzie ale różnie bywa
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
ren133 09:50, 29 sie 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
leon60 napisał(a)
Ptasie łapki będą pasować do pozostałych, pokrojem jak Evergold tylko kłaki krótsze układające się w zgrabną kępkę bardziej chyba do Silverów pokrojem.
AM w drugim roku już leży jak placek i ma długaśne kłaki nie wiem czy będzie Ci się podobać w tym zestawie

Sesleria jesienna też byłaby fajna tylko kwitnie


Polinko
Ja mam ptasie łapki z kulkami na razie są malutkie ale zgrabnie się prezentują Chyba lukas bardzo je chwali
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
polinka 09:51, 29 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Luki napisał(a)
Zrobię jutro zdjęcie moich trawek ptasich łapek obok bukszpanów, dla Ciebie będą idealne i w ogóle nie wpadają w żółty u mnie
Sprawa z buksami mnie zmartwiła bo też planowałem ostatnią wyprawę...


Łukasz, czekam z niecierpliwością na zdjęcia!

Odezwała się do mnie Kasia z Wrocławia, która kupowała buksy plantacyjne na wiosnę i wszystko było ok., zmienił się tylko właściciel...pojadę w następnym tygodniu na rekonesans.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies