Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

kreska 11:42, 28 sie 2015

Dołączył: 05 maj 2014
Posty: 139
Paulinka mam pytanko o twoje ładne trawy, wiem że to zasługa czarodziejskiej wody,he,he. Czy może polecisz mi jakiś sklep internetowy z trawami, bo u mnie to w tej materii to bida w sklepach ogrodniczych, a i do szkólek to mam daleko.
____________________
Madzia
nawigatorka 11:45, 28 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
polinka napisał(a)


A zaczyna się na 50..? Podobno mało już co zostało...też jestem zdziwiona

Tak.kurcze niemożliwe.oni małe bukszpany mieli pod zielona góra a duże pod Wrocławiem.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
lindsay80 11:53, 28 sie 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
nawigatorka napisał(a)

Tak.kurcze niemożliwe.oni małe bukszpany mieli pod zielona góra a duże pod Wrocławiem.


Może chcą ukrócić wycieczki klientów indywidualnych....
____________________
Tu ma być ogród :)
Iwk4 15:43, 28 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
leon60 napisał(a)


Widziałam, że rozmyślasz nad ptasimi łapkami zrobiłam foto mojej od 12 do 19 na słońcu



Oooo... Oli trawka też jest biała
Polinko, fajnie pokazałaś metamorfozę. Wooow
Idę czytać dalej
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 15:46, 28 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
polinka napisał(a)


Madziu, przy opisywaniu najgorsze to odszukać i wybrać odpowiednie zdjęcia. Mam posegregowane miesiącami i przez trzy lata troszkę tego się zebrało ale zastanawiam się jak inni sobie radzą, którzy mają ogród od 5-10 lat i jak weszła fotografia cyfrowa? Z kliszą nie było problemu, każdy pstryk na wagę złota

A co jeszcze wymyślę? Nie wiem Zajmę się planowaniem elewacji to nie będzie korcić nic innego

Też segreguję miesiącami zdjęcia. Tylko ostatnio się rozbujałam i robię chyba za dużo zdjęć. Wtedy miesiąc ma dwa foldery
Do wizytówki będzie problem z wyborem. Przydałby się taki prywatny pinterest
____________________
Ogródek Iwony II
MirellaB 16:13, 28 sie 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Paulinka - fajnie to przedstawiłaś Twój ogród bardzo ładnie się zmienił. Ty wierna swojej koncepcji ogrodu z trawami nie uległaś odwiedzającym, którzy stwierdzili, że to smutny ogród - nic bardziej mylnego. Rabaty, które tworzysz z trawami są piękne. Gratuluję
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
lojalna_ 16:23, 28 sie 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Polinko trawiasto pieknie ....tych plantacji zazdroszcze ech ....zamieszanie troche z panami widze wyskoczylo ale sie wyjasni zapewne
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
polinka 16:37, 28 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
kreska napisał(a)
Paulinka mam pytanko o twoje ładne trawy, wiem że to zasługa czarodziejskiej wody,he,he. Czy może polecisz mi jakiś sklep internetowy z trawami, bo u mnie to w tej materii to bida w sklepach ogrodniczych, a i do szkólek to mam daleko.


Pewnie, że polecę Napiszę na pw.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 16:38, 28 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
nawigatorka napisał(a)

Tak.kurcze niemożliwe.oni małe bukszpany mieli pod zielona góra a duże pod Wrocławiem.


Asia, nie wiem co się tam dzieje. Może pojadę sprawdzić...ale w tamtym roku już tirem wysyłali buksy do Rosji
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 16:39, 28 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
lindsay80 napisał(a)


Może chcą ukrócić wycieczki klientów indywidualnych....


Nie wiem
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies