Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

iwka 09:51, 28 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Witaj Polinko, zmiana super,napracowałaś się co niemiara,bardzo mi się podoba i tak oglądając te wszystkie przemiany myslę, że może w końcu i mi się uda za parę lat stworzyć mój ogród
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
polinka 10:11, 28 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
nawigatorka napisał(a)
Myślę co napisać i nie wiem... O może to ze teraz jest pięknie i podziwiam za wytrwałość i skutecznie dążenie do ideału.no może tego krasnsla żal


eM też twierdzi, że krasnal jest ok.

Buziaki Asiu

____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 10:19, 28 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
aga_pe napisał(a)


Tam gdzie ostatnio, to już chyba nie znajdę dużych kul. Ewentualnie jakieś wyższe na stożek. Ale to jedną sztukę tylko potrzebuję. No chyba, że zmienię koncepcję i gdzieś z przodu dam też stożek.
Kurcze...za szybko wakacje przeleciały. Młody już w przyszłym tygodniu wraca

Z Irenką się nie dogadywałam. U mnie teraz krucho z wolnymi weekendami. We wrześniu to chyba tylko 19 i 26 mam wolny (na razie )


To mamy problem! Dzwoniłam przed chwilą na plantację i najpierw okazało się, że pan, który w tamtym roku zajmował się buksami już się tym nie zajmuje. Dostałam namiary do obecnego właściciela, wypytałam czy to ta sama plantacja itd. i w odpowiedzi na pytanie o duże bukszpany dostałam odpowiedz, że zostało już bardzo mało bukszpanów a dużych to już prawie nie ma...

Idę do Marzenki, może Ona coś wie na ten temat...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 10:20, 28 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Juzia napisał(a)
Co Ty znowu chcesz zmieniać?

Widzę, że nie tylko ja mam taką chorobę


Choroba to mania przesadzania

Coś trzeba robić no nie?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 10:22, 28 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
iwka napisał(a)
Witaj Polinko, zmiana super,napracowałaś się co niemiara,bardzo mi się podoba i tak oglądając te wszystkie przemiany myslę, że może w końcu i mi się uda za parę lat stworzyć mój ogród


Iwonko, taki był mój plan aby pokazać, że wszystko jest możliwe i dzięki samozaparciu i ciężkiej pracy można stworzyć coś co będziemy kochać

____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Magda70 10:25, 28 sie 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
polinka napisał(a)
Sierpień 2015r.









KONIEC Uff


Fajne zmiany!! Cieszą bardzo
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
lindsay80 11:26, 28 sie 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
polinka napisał(a)


To mamy problem! Dzwoniłam przed chwilą na plantację i najpierw okazało się, że pan, który w tamtym roku zajmował się buksami już się tym nie zajmuje. Dostałam namiary do obecnego właściciela, wypytałam czy to ta sama plantacja itd. i w odpowiedzi na pytanie o duże bukszpany dostałam odpowiedz, że zostało już bardzo mało bukszpanów a dużych to już prawie nie ma...

Idę do Marzenki, może Ona coś wie na ten temat...


A możesz napisać mi na prive, na jaką plantację dzwoniłaś, bo też po 15.09 chciałam się wybrać na zakupy buksów?
____________________
Tu ma być ogród :)
nawigatorka 11:29, 28 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
polinka napisał(a)


To mamy problem! Dzwoniłam przed chwilą na plantację i najpierw okazało się, że pan, który w tamtym roku zajmował się buksami już się tym nie zajmuje. Dostałam namiary do obecnego właściciela, wypytałam czy to ta sama plantacja itd. i w odpowiedzi na pytanie o duże bukszpany dostałam odpowiedz, że zostało już bardzo mało bukszpanów a dużych to już prawie nie ma...

Idę do Marzenki, może Ona coś wie na ten temat...

Niemożliwe.w ubiegłym roku mój m rozmawiał z właścicielami i pracownikami i mówili że mają jeszcze 700000!

Ja mam numer do Pana Michała i konaczy się on na 175. Masz ten sam?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
polinka 11:32, 28 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
lindsay80 napisał(a)


A możesz napisać mi na prive, na jaką plantację dzwoniłaś, bo też po 15.09 chciałam się wybrać na zakupy buksów?


Poszło
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 11:34, 28 sie 2015


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
nawigatorka napisał(a)

Niemożliwe.w ubiegłym roku mój m rozmawiał z właścicielami i pracownikami i mówili że mają jeszcze 700000!

Ja mam numer do Pana Michała i konaczy się on na 175. Masz ten sam?


A zaczyna się na 50..? Podobno mało już co zostało...też jestem zdziwiona
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies