Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

tabliczkazna... 10:26, 16 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Luki napisał(a)
Marto a co ja moge na to, że w sprawach ogrodowych w domu doradców nie ma, a jak już ktoś coś poradzi to tylko iśc i się zakopać razem z krzakiem pod ziemie, a taka sytuacja z genialny pomysłem bardzo mnie zaskoczyła


Dobre

Patrz, że to może nie jednorazowy przebłysk, ale skutek Twoich działań - edukacyjnych i tych rabatowych. Może w końcu doczekałeś się uznania, którego było brak?

Hakuro i ty sama od razu wykreśl sobie z listy bo to na prawde kiepska roślina, miałem kilka i częśc padła, a reszte wywaliłem z uśmiechem na twarzy


Zasmuciłeś mnie tą wiadomością, bo ostatnio mi się one przypomniały, jako wspomnienie z wakacji - tam, gdzie nie spojrzałam: szpaler hakuro. I w kupie naprawdę ładnie się prezentowały z tymi białoróżowymi przyrostami... Hmm...
____________________
Marta
ewsyg 11:21, 16 wrz 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654


Ależ one maja sympatyczne kształty.

Pokaż gdzie wsadziłeś nowe liliowce i ile ich było.

Ja moje też już posadziłam i teraz czekam na 15 nowych odsłon w przyszłym roku.

Sadzonki od Pana Emila bardzo ładne
Jeszce raz dziękuję za namiary. Mam już 40 liliowców
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Kindzia 12:32, 16 wrz 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ale porządeczek...wymiata!!! I ten bałwanek wycięty, fajny jest
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Tusiala 12:45, 16 wrz 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
cyt:
Marto(Tusiala) pamiętaj, że Delta Dawn nie zniesie patelni... w półcieniu już sobie łądnie poradzi (kilka godzin słonka dziennie) a co do kwiatków to wszystkie poobrywaj, niech rośliny idą w kępe i korzenie i nie wysilają się specjalnie na kwiaty.

Delta jest na północnym wschodzie więc myślę, że będzie jej dobrze
Dziś jeszcze poobcinam te kwiatki. Dziękuję Ci serdecznie bo wiesz to moje pierwsze żurawki ale nie ostatnie
Iwk4 19:52, 16 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ciekawe, myślałam, że dwa dni temu tu byłam i się wpisywałam, a że była noc, to chyba zasnęłam nad telefonem, hi, hi.
Nie mogę znaleźć mojego wpisu.
Łukasz, zmiany u ciebie ciągłe. Muszę wpaść na szkolenie z przycinania tuj Pozdrawiam
____________________
Ogródek Iwony II
Luki 20:57, 16 wrz 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Marta kto wie co z tego wyjdzie, na razie jestem na etapie przekładania kostki i wykopywania zbędnych roślin, wiem tylko tyle, że przydałaby się jakaś rabata śmieciowa, że tak bym nazwał niepotrzebne rośliny, któych żal się pozbyć
Co do hakuro jak chcesz wypróbować nie zabraniam, ale ja osobiście nigdy bym tej rośliny nie polecił, łapie choroby, trzeba często przycinać ... troszke jeszcze bym mógł ponarzekać

Ewo ja w tym roku zamówiłem 12 w tym 4 duże siewki, ale nie pokaże gdzie posadziłem bo to woła o pomste do nieba... upchnięte gdzie się dało bo już na prawde nie mam miejsca na liliowce, a kolekcja dobiła do 45 odmianowych i 20 siewek.
Również jestem ciekaw jak zakwitną i to oczekiwanie na pierwszy kwiat w tym wszystkim jest chyba najlepsze

Kasiu porządek pełen problemów i niedoróbek nad którymi pracuje

Marto(Tusiala) na takiej wystawie powinny dać rade, ale będziesz widzieć w przyszłym roku jak się będą zachowywać

Iwonko ja tak często mam, że pisze w myślach bo się zaczytam, a później szukam po wątkach odpowiedzi na mój post
No zmieniać trzeba, żeby być coraz bardziej zadowolonym, ale bez tych zmian to troszke by mi się nudziło też, a wolny czas wykorzystuje póki mogę


Napomkne tak w ukryciu, że udało mi się wygrać gminny konkurs, ale zamiast się z tego cieszyć jestem zbulwersowany tym jakie okropne zdjęcia zostały zamieszczone w sieci Nie chce tutaj wyjść na niewiadomo jakiego niezadowolonego człowieka, ale te zdjęcia na prawde są istną tragedią... lustrzanka niestety nie czyni z człowieka dobrego fotografa
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Donia72 20:59, 16 wrz 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Łukasz, gratuluję wygranej
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
tabliczkazna... 21:03, 16 wrz 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Napomkne tak w ukryciu, że udało mi się wygrać gminny konkurs, ale zamiast się z tego cieszyć jestem zbulwersowany tym jakie okropne zdjęcia zostały zamieszczone w sieci Nie chce tutaj wyjść na niewiadomo jakiego niezadowolonego człowieka, ale te zdjęcia na prawde są istną tragedią... lustrzanka niestety nie czyni z człowieka dobrego fotografa


No gratsy!!! Chociaż - jak mogłoby być inaczej? Sadze, ze nie tylko w Twojej gminie, ale i w okolicznych w promieniu 50km trudno szukać zurawkowych fal.
Dawaj linki - Tobie nie wypada, ale my możemy zamieścić odpowiednie komentarze, jeśli spaskudzili Ci obrazki

Edit: juz widziałam. Nie da sie wstawić komentarza. Rzeczywiście, fotografia jako sztuka malowania światłem, obca była temu, kto na światło przede wszystkim uwagi nie zwrócił.
____________________
Marta
baraga1904 21:07, 16 wrz 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...gratuluję wygranego konkursu...niesamowicie miło jest słyszec że taki młody człowiek jak Ty już odnosi sukcesy w ogrodnictwie...a co będzie za kilka, kilkanaście lat? może konkurs międzynarodowy? kto wie? tego Ci serdecznie życzę...
Madzenka 21:09, 16 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Łukasz gratulacje!


Pokaż tego ambrowca w promocyjnej cenie po 380 zł.... Gdzie on bo nie mogę znależć...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies