Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Iwk4 18:22, 18 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Luki napisał(a)


Napomknę tak w ukryciu, że udało mi się wygrać gminny konkurs, ale zamiast się z tego cieszyć jestem zbulwersowany tym jakie okropne zdjęcia zostały zamieszczone w sieci Nie chce tutaj wyjść na niewiadomo jakiego niezadowolonego człowieka, ale te zdjęcia na prawde są istną tragedią... lustrzanka niestety nie czyni z człowieka dobrego fotografa

No to gratuluję
Ja kilka lat temu za namową znajomych też startowałam w konkursie na najładniejszy ogród, dostałam drugie miejsce (co wcale nie znaczy, że ogród był cudny, nie było chyba ładniejszych w gminie). Nagrodą był talon na 100 zł, który musialam zrealizować we wskazanej szkółce, gdzie były maleńkie szmaragdy i bukszpany po 5 zł. Wzięłam szmaragdy i porozdawałam znajomym. Dziś bym wzięła za wszystko bukszpanów.
____________________
Ogródek Iwony II
ewsyg 18:42, 18 wrz 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Balowałeś z rodzina nad zalewem na Poraju ?

Łukasz, a ja myślałam, że jak mam 40 liliowców to dużo, przy Tobie to maleńko
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Katkak 19:03, 18 wrz 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Łukasz za to dziś dorwałam najprawdziwszą Delta Dawn . Kupiłam też jakąś drugą ale nazwa uciekła mi
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Luki 20:09, 18 wrz 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Irenko to już zaczynam bać się aparatu Do tych rabat podejde na spokojnie bo chce zrobić coś ładnego i właśnie dzisiaj patrząc na jeden fragment i pod wpływem pewnych zakupó dostał olśnienia i mógłbym powiedzieć EUREKA to będzie to

Iwonko takie konkursy mają to do tego, że nie warto w nich startować, ale zgłosiłem się w ostatni dzień no i jest co jest... zły tylko jestem, że tak okropnie został pokazany. U mnie w gminie niestety też nikt nie dba o ogródki, a na 4 lata trwania konkursu jak na razie tylko jeden mi się podobał, więkoszości jakolwiek zabrzmi to okrutnie pięknymi ogrodami bym nie nazwał, ale wnikać nie będę, mam z głowy i finito... jakaś nagroda też ma być, ale nie wiem co i specjalnie mi nie zależy

Ewo to nad zalewem Chechło k.Tarnowskich Gór
Tych liliowców niby dużo, a wcale tej ilości nie widać bo wszystko upchnięte na potęge, ale zbieranie musze zakończyć bo ogród nie jest niestety z gumy i na więcej nie mam miejsca chyba że z czasem będę się pozbywał brzydszych i starszych odmian.

Kasiu byłem, widziałem i bardzo mi się podobają, dorodne rośliny
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Katkak 20:14, 18 wrz 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Łukaszek ja Ci tu doopę swoimi żurawkami zawracam, a dopiero teraz doczytałam, że wygrałeś konkurs . No i bardzo dobrze, sprawiedliwości stało się zadość, bo jak nie Twój to czyj? Serdecznie gratuluję i pozdrawiam
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Luki 20:18, 18 wrz 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Dzisiaj miałem mały wyjazd po graby i jestem bardzo mile zaskoczony, a powiedziałbym, że nawet bardzo

Kilka ponad 2,5 metrowych grabów


i lasek grabowy na chodniku, z przeznaczeniem na żywopłot

To wszystko przewiozłem za jednym razem samochode, czułem się jak w dziczy... mam nadzieję, że nikt mnie nie widział,a zdjęcia nie zrobiłem bo w pośpiechu rozpakowywałem samochód przed rodzicami, nie chcieli uwierzyć, że to wszystko zmieściłem nie brudząc przy tym auta

I taki jeden strzał, jak ja lubie ta moją trzmielinke
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Pawlus 20:28, 18 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Wszyscy widzę szaleją z jesiennymi zakupami Graby wypasione! Ile płaciłeś?
Ja poszukują 3 Fastigiata na rabatę pod domem. Jutro ja poszaleję.

Trzmielinę podziwiam za każdym razem.
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
Zielona 20:31, 18 wrz 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
wow! grabiszcza piękne! A trzmielinka modelowa. Jak długo trzeba czekać na taki pieniek? Okropnie nie lubię tych bambusów przy trzmielinach...


PS Dziękuję
Luki 21:17, 18 wrz 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Kasiu bardzo mi miło i dziękuje

Paweł poszalałbym troszke bardziej bo planów nie ma końca, ale trzeba zaciskać pasa
Za graby płaciłe 5zł nie wązne czy miał metr czy dwa i pół jestem wybitnie zadowolony. Takich na żywopłot troszke się nawybierałem bo potrzebne z gałązkami od dołu, ale takich dużcyh jeszcze sporo zostało i zastanawiam się czy jeszcze bym gdzieś nie posadził wyciętych grabów

Marto trzmielina ma już 7 lat może tego na zdjęciu nie widać, ale kula ma ponad pół metra. Palik miała przez 3 lata później jakoś sobie radziła, a teraz pień na dodatek jest bardzo ozdobny o ile można tak o pniu powiedzieć
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
malgorzata_s... 21:22, 18 wrz 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Ale cudne te graby Ja też czekam aż trzmielinki moje takie będą
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies